The New 52

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Булька з коміксів для шаблону.png
The New 52
The New 52.png
Лоґотип бренду The New 52
Загальні дані про видання
Видавець
Країна США США
Мова англійська
Формат Подія, бренд
Дата публікації 2011—2016
Головні герої Різні
Творча команда
Творець(і) Різні
Сценарист(и) Різні
Художник(и) Різні
Колорист(и) Різні
Технічні дані про видання
К-сть випусків Різні
Переклад українською
Перекладач(і) Різні
CMNS: The New 52 у Вікісховищі

The New 52 — оновлення і перезапуск коміксів DC Comics всієї лінійки поточних щомісячних супергероїв коміксів, який відбувся у 2011 року. Після завершення сюжетної лінії кросовера «Flashpoint», DC закінчило і закрило усі свої існуючі серії та розпочали 52 нові серії у вересні 2011 року з новими першими випусками. Усі серії були перенумеровані, окрім Action Comics і Detective Comics, які зберегли свою первісну нумерацію з 1930-х років.

Перезапуск включав зміни у формат видання; наприклад, того ж дня почали випускатися друковані та цифрові комікси. Нові серії були випущені, щоб довести число поточних щомісячних серій до п'ятдесяти двох. Різні зміни були внесені у вигаданий всесвіт DC, щоб привернути нових читачів, включаючи зміни внутрішньої послідовності DC, щоб зробити персонажів більш сучасними і доступними. Крім того, персонажі з імпринтів Wildstorm і Vertigo були введенні у всесвіту DC.

Бренд The New 52 закінчився після завершення сюжетної лінії «Convergence» у травні 2015 року, хоча послідовність персонажів з The New 52 продовжилася. У червні 2015 року було випущено 24 нових серій, а також 25 відновлених, причому деякі з них отримали нові творчі команди. У лютому 2016 року DC оголосила про свою ініціативу Rebirth, і розпочало її 25 травня 2016 року з ван-шотним 80-сторінковим випуском з однойменною назвою.

Інші медіа[ред. | ред. код]

Дивитися також[ред. | ред. код]

  • «Flashpoint», сюжетна лінія, яка веде прямо до The New 52.
  • DC Rebirth, друга ініціатива, яка слідує за The New 52.
  • «DC Implosion», подія 1978 року, в якій DC скасував або переосмислило багато своїх серій, хоча і не перезавантажила вигаданий всесвіт.
  • «Crisis on Infinite Earths», аналогічна сюжетна лінія 1985 року, використовувана для спрощення і перезавантаження концепцій у всесвіті DC.
  • «Infinite Crisis», серія 2005—2006 років, продовження сюжетної лінії Crisis on Infinite Earths.