YM

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Твій журнал
Your Magazine
Avril lavigne ym.jpg
Авріл Лавінь на обкладинці жовтневого випуску (2004)
Країна видання США
Тематика для дівчат підлітків
Періодичність виходу двічі на місяць
Скорочена назва YM
Мова англійська
Видавець Gruner + Jahr
Condé Nast
Засновано 1932

Веб-сторінка: YM.com

«YM» — американський журнал для дівчат підлітків, який почав видаватися в 1932[1] році. Останній випуск вийшов в 2004 році.

Історія[ред. | ред. код]

Журнал публікувався на протязі 72 років. Після журналу «Seventeen», «YM» є другим найстарішим журналом для дівчат підлітків США.

Його історія починається в 1932 році, коли він був розділений на дві частини. Перша називалась «Compact» і орієнтувалася на старших підлітків; друга мала назву «Calling All Girls» і була орієнтована на більш юних підлітків та мала колонку під назвою «Say Anything», в якій дівчата публікували історії зі свого життя. Туди ж входила серія коміксів «Pepper Ann».

В кінці 60-х два журнали злились в один; новий продукт почав називатися «Young Miss». Він містив мало інформації і мав декілька сторінок. У 80-х роках журнал побачив багато змін: він зріс у розмірі, знову була змінена назва (тепер він називався «Young & Modern»), редактором стала Бонні Фуллер (англ. Bonnie Fuller).

Остання зміна назви відбулася в 2000: тепер він почав називатися «Your Magazine», скорочено «YM». В 2002 році тодішній редактор, Кристина Келлі анонсувала, що журнал більше не буде писати колонки про харчування.

Публікація журналу припинилась у 2004[1] with the December–January issue.[2], а видання за грудень-січень стало останнім. На заміну йому підписникам висилали журнал «Teen Vogue». Наразі журнал більше не видається онлайново, а його домен прив'язаний до сайту «Teen Vogue».

Видавництвом журналу займалася компанія «Gruner + Jahr» аж поки його не перекупили «Condé Nast Publications» в жовтні 2004[3]. Нові володарі отримали повні права на назву й фірмовий знак, домен в інтернеті (http://www.ym.com) та всі документи.


Примітки[ред. | ред. код]

  1. а б Casey Lewis (August 1, 2014). The Tragic History of Fallen Teen Magazines. The Hairpin. Процитовано October 26, 2015. 
  2. YM Teen Magazine to Shut Down. NBC News. October 6, 2004. Процитовано December 17, 2015. 
  3. James Bandler (October 7, 2004). Conde Nast Acquires Teen Magazine YM. The Wall Street Journal. Процитовано December 17, 2015.