Євдокимов Валерій Олександрович (лікар)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Євдокимов Валерій Олександрович
Євдокимов Валерій Олександрович
Євдокимов Валерій Олександрович
Народився 6 квітня 1985(1985-04-06) (34 роки)
Запоріжжя, Запорізька область, УРСР
Громадянство Україна Україна
Національність українець
Alma mater ЗДМУ — Запорізький державний медичний університет
Сфера інтересів невропатолог, мануальна терапія, вертебрологія.
Заклад Центр лікування болю доктора Євдокимова

Євдокимов Валерій Олександрович (06 квітня 1985, Запоріжжя, Запорізька область, Україна) — український лікар-невролог, вертеброневролог[ru], мануальний терапевт, лікар вищої категорії з неврології (2018)[1], який спеціалізується на лікуванні грижі хребта, остеохондрозу та інших проблем зі спиною. Засновник Центру лікування болю доктора Євдокимова (ФОП Євдокимов Валерій Олександрович, ліцензія МОЗ України на медичну практику 02/1301-М від 13.01.2017[2]), засновник та голова Всеукраїнської громадської організації «Проти болю»[3].

Біографія[ред. | ред. код]

Євдокимов Валерій Олександрович — невропатолог, відомий як лікар — вертебролог в Запоріжжі та Ірпені, професійний мануальний терапевт в Запоріжжі та Ірпені.

Народився 6 квітня 1985 року в місті Запоріжжя, яке розташоване на головній воднотранспортній магістралі України — річці Дніпро. Батько — столяр, мати — гідротехнік.

У період з 1992 по 2002 рік навчався в Запорізькій загальноосвітній школі № 75, закінчив в 2002 році із золотою медаллю[4].

Після закінчення школи, в 2002 році вступив до Запорізького державного медичного університету на медичний факультет.

З 2007 по 2009 роки Валерій Євдокимов працював медбратом по догляду за новонародженими дітьми в реанімаційному відділенні 5-ї дитячої міської лікарні.

« Не дивлячись на молодість і спеціальність, я зміг увібрати в себе безліч корисних знань і став свідком самих різних випадків, не завжди щасливих, не завжди простих, але тих, що залишилися в моїй пам'яті назавжди. »

— Валерій Євдокимов, [5]

У 2008 році лікар Євдокимов закінчив Запорізький державний медичний університет з відзнакою, є послідовником і учнем Олега Миколайовича Келлера, одного з перших і відомих професійних лікарів — мануальних терапевтів в Україні.

В період з 2008 по 2010 роки, працюючи медбратом по догляду за новонародженими дітьми, проходив інтернатуру за спеціальністю «Неврологія» на базі Запорізького державного медичного університету.

Починаючи з 2010 по 2013 роки працював в Гуляйпільській центральній районній лікарні, де отримав перший серйозний досвід і відгуки старших колег-лікарів та пацієнтів[6].

У 2011 році отримав кваліфікацію з рефлексотерапії в Харківській медичній академії післядипломної освіти (ХМАПО)[7] — український вищий навчальний заклад 4-го рівня акредитації, був заснований у 1923 році.  

У 2013 отримав спеціалізацію з мануальної терапії на базі Московського Центру мануальної терапії (РНДМУ ім. М. І. Пирогова)[8], одного з найбільших медичних вузів в Росії та Європі (загальна чисельність студентів — більше 9000 осіб).  

З початку 2013 року місце роботи — Запорізька обласна клінічна лікарня (ЗОКЛ), відділення неврології та реабілітації[9]. За роки роботи в ЗОКЛ було прийнято і проліковано кілька тисяч пацієнтів різного ступеня складності[10].

У 2014 році отримав знання з краніосакральної терапії (КСТ) в Інституті Апледжера, Київська школа «Реабілітолог».

У січні 2016 року — отримав власну ліцензію МОЗ України[11] та веде приватний прийом пацієнтів у Центрі лікування болю доктора Євдокимова в Запоріжжі.

Починаючи з 2017 року — є членом Української асоціації з вивчення болю[12] (УАБВ), яка є офіційним представником Міжнародної асоціації з вивчення болю[ru](IASP) і Європейської федерації болю (EFIC) на території України.  

2018 року лікар Євдокимов відкрив другий медичний кабінет у місті Ірпінь, Київської області[13].

Список науково-дослідницьких робіт[ред. | ред. код]

Відзнаки[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

 1. Гуляйпільців прийматиме доктор Євдокимов. Гуляйполе.City. 
 2. Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики. МОЗ України. 
 3. UKRAINIAN UNION EXPERTS AND CITIZENS AGAINST PAIN (AGAINST PAIN)work=You Control. 
 4. Атестат випускника з відзнакою. Запорізька ЗОШ №75. 
 5. Пост на особистій сторінці Facebook. 
 6. «Приходимо, бо довіряємо», - кажуть пацієнти доктора ЄВДОКИМОВА. Гуляйполе.City. 
 7. Сертифікат лікаря-спеціаліста - Валерій Євдокимов. Харківська медична академія післядипломної освіти. 
 8. Диплом мануальна терапія - Валерій Євдокимов. РНДМУ ім. М.І.Пирогова. 
 9. Відділення неврології №1. Сайт Запорізької обласної клінічної лікарні. 
 10. Усі подяки. Сайт Запорізької обласної клінічної лікарні. 
 11. Перелік здобувачів ліцензій, за заявами яких прийнято рішення про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики. МОЗ України. 
 12. Сертифікат учасника. Українська асоціація по вивченню болі. 
 13. БОЛИТ СПИНА – ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ БЕСПЛАТНО!. Портал Ірпіня.