Європейські консерватори та реформісти

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Розподіл членів європейського парламенту від ЄКР по дев'яти державам, включаючи три держави з більш ніж одним членом (темно-синій) і п'ять — з одним (синій)

Європейські консерватори та реформісти (англ. European Conservatives and Reformists, ECR) — консервативна фракція євроскептиків-конфедератів у Європейському парламенті і Раді місцевого самоврядування Ради Європи. Фракція на даний момент складається з 62 членів парламенту, будучи шостою за величиною з 7 фракцій. Створена у 2009 році за результатами європейських виборів членами Руху за європейські реформи на основі європейської партії Альянс європейських консерваторів та реформістів.

Більшість членів партії складають представники з Центральної Європи і Польщі. Також у фракції є невелике число учасників з Балтійських країн і Бенілюксу. Фракція має слабку підтримку у південноєвропейських і північних країнах.

Після виборів 2014 до фракції входять представники 15 країн (додалися Болгарія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Словаччина, Фінляндія, Хорватія).

Посилання[ред. | ред. код]