Єреванський тролейбус

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Єреванський тролейбус
Тролейбусна система
Країна Вірменія
Місто Єреван
Дата відкриття 1949 р.
Вартість проїзду 100 драм
Єреванський тролейбус у Вікісховищі?

Єреванська тролейбусна система є частиною мережі громадського транспорту в місті Єреванстолиці Вірменії. Після закриття Ґюмріського тролейбусу в 2005 р. єреванський тролейбус став єдиною тролейбусною мережею у Вірменії.

Історія[ред. | ред. код]

Тролейбус у центрі Єревану

Відкрито 16 серпня 1949 р; система була більш розвиненою, аніж тепер.

У час найбільшого розвитку, єреванський тролейбус налічував 20 маршрутів, на котрих працювало всього близько 300 тролейбусів, більшість серед яких були або Škoda 9Tr, або моделі 14Tr чеського виробництва, або тролейбуси моделі ЗіУ-682 радянського виробництва.[1]

Нещодавно систему було скорочено, а більшість радянських тролейбусів було замінено більш новими моделями.

Маршрути[ред. | ред. код]

Станом на 2011 рік тролейбусна мережа Єревану складалася з маршрутів: 1, 2, 9, 10 та 15.

Рухомий склад[ред. | ред. код]

Škoda 14Tr в Єревані

Зараз парк єреванського тролейбусу складається переважно з тролейбусів моделі Škoda 14Tr. Моделі Škoda 9Trs та ЗіУ-682 більше не працюють на маршрутах.

Найновіші наявні тролейбуси — російські ЛіАЗ-5280 та вживані тролейбуси моделі Berliet ER100, котрі раніше працювали на маршрутах Ліонського тролейбуса.

Нещасні випадки[ред. | ред. код]

16 вересня 1976 р. тролейбус, маршрут котрого проходив вздовж Єреванського водосховища став некерованим та з’їхав з дамби у водосховище. Нещасний випадок помітив Шаварш Карапетян, багаторазовий чемпіон зі швидкісного плавання, під час ранкової пробіжки з братом Камо, також пловцем[2].

Тролейбус знаходився на дні водосховища на відстані близько 25 метрів від берега та на глибині 10 метрів. Карапетян пірнув до тролейбуса і, в умовах майже нульової видимості через підйом мулу, ногами розбив заднє скло. Тролейбус був заповнений, на борту знаходилося 92 пасажири. Карапетян знав, що в нього обмаль часу, тому на порятунок кожної людини міг витрачати 30–35 секунд[2].

Карапетян зміг врятувати 20 пасажирів, проте йому довелося завершити спортивну кар’єру: Карапетян 45 днів не приходив до тями через переохолодження у воді та численні порізи, а також сепсис, котрий почався згодом (водосховище було забруднене неочищеними каналізаційними стоками); ускладнення на легені також не дозволяли йому продовжити кар’єру[2].

Дивіться ще[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Vehicles list: Yerevan, trolleybuses. Urban Electric Transit. Процитовано 24 August 2011. 
  2. а б в Shavarsh The Saviour (Russian). Trud. 2006-09-12.