Івайло Московський

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Івайло Московський
болг. Ивайло Ангелов Московски
Народився 19 липня 1972(1972-07-19)[1] (51 рік)
Плевен, Болгарія[1]
Країна  Болгарія
Діяльність політик
Alma mater Університет національного та світового господарства
Знання мов англійська, болгарська, німецька і російська
Посада міністр транспортуd, депутат Народних зборів Болгарії[d][1], депутат Народних зборів Болгарії[d][1] і депутат Народних зборів Болгарії[d][1]
Партія ГЕРБ

Івайло Ангелов Московський — болгарський політик з ГЕРБ, міністр транспорту, інформаційних технологій та зв'язку в першому, другому та третьому уряді Бойка Борисова[2].

Життєпис[ред. | ред. код]

Освіта та ранні роки[ред. | ред. код]

Івайло Московський народився 19 липня 1972 року в місті Плевен, Болгарія. Закінчив Університет національного та світового господарства за спеціальністю «державні фінанси», а потім фінансовий менеджмент в Економічній академії у Свиштові[2].

Професійна кар'єра[ред. | ред. код]

Між 1995 і 1996 роками працює інспектором промислового ризику та промислового страхування в «Софія Інс»[2].

У 1999 році він став головою ради директорів та членом правління «Текстильного заводу Монтана» АД, де працював до 2002 року. У цей період він також був комерційним директором «Сата» ООД і членом наглядової ради «Аналітик» AD[2].

З 2002 по 2003 рік був комерційним директором «Балтекс комерс» ЕООД — комерційного представництва промислового обладнання компаній з Австрії та Німеччини. У період з 2003 по липень 2009 року працює менеджером «БГ НІТ» ЕООД — офіційного представництва STOLL — Німеччина для Болгарії.

Володіє англійською, німецькою та російською мовами[2].

Політична кар'єра[ред. | ред. код]

З липня 2009 року по травень 2011 року обіймає посаду заступника міністра транспорту, інформаційних технологій та зв'язку та керівника органу управління Оперативної програми «Транспорт» у Міністерстві транспорту, інформаційних технологій та зв'язку[2].

З травня 2011 року по березень 2013 року перебуває на посаді міністра та керівника органу управління оперативної програми «Транспорт» у Міністерстві транспорту, інформаційних технологій та зв'язку.

У період з травня 2013 року по серпень 2014 року був депутатом у 42 Національної Асамблеї та уповноваженим з питань транспорту, інформаційних технологій та зв'язку та Комітету з енергетики[2].

У листопаді 2014 року вдруге був призначений міністром та керівником органу управління оперативною програмою «Транспорт»[3] у Міністерстві транспорту, інформаційних технологій та зв'язку[2].

Міністр транспорту в уряді Борисова 3.

Примітки[ред. | ред. код]