Ізраїль на літніх Олімпійських іграх 1984

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ізраїль на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:ISR
НОК:Олімпійський комітет Ізраїлю
Олімпійські ігри в Лос-Анджелесі
Спортсмени 32 в 11 видах спорту
Прапороносець Зегава Шмуелі
Медалі Золото
0
Срібло
0
Бронза
0
Всього
0
Участь у літніх Олімпійських іграх
19521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
1994199820022006201020142018

Ізраїль на літніх Олімпійських іграх 1984 року, які проходили в американському місті Лос-Анджелес, був представлений 32 спортсменами (24 чоловіками та 8 жінками) в 11 видах спорту[1]. Прапороносцем на церемоніях відкриття та закриття Олімпійських ігор була легкоатлетка Зегава Шмуелі[2].

Ізраїль увосьме взяв участь у літніх Олімпійських іграх. Ізраїльські спортсмени не завоювали жодної медалі.

Бокс[ред. | ред. код]

Категорія Спортсмен 1-й раунд 2-й раунд 3-й раунд Четвертьфінал Півфінал Фінал Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
до 48 кг Єгуда Бен-Хаїм прапор, що використовується країною на Іграх Майкл Ебо Данкуа (GHA)
W 4:1
прапор, що використовується країною на Іграх Джон Ліон (GBR)
L 0:5
завершив змагання
до 60 кг Шломо Ніазов прапор, що використовується країною на Іграх Асіф Дар (PAK)
L 0:5
завершив змагання

Важка атлетика[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія Ривок (кг) Поштовх (кг) Разом (кг) Місце
Мейр Далоя[3] до 52 кг 95.0 120.0 215.0 9

Веслування на байдарках і каное[ред. | ред. код]

Дисципліна Спортсмен Раунд Час Результат Прим.
500 метрів, K-1, чоловіки Авірам Мізрагі Хіт 1:53.66 хв 2 місце кваліфіковався
Півфінал 1:49.98 хв 4 місце не пройшов

Вітрильний спорт[ред. | ред. код]

Спортсмен Клас Заплив Сума балів Місце
1 2 3 4 5 6 7
Єгуда Атеджі Віндгляйдер 13 13 YMP 5 21 18 15 111.6 14
Шімшон Брокман[4]
Ейтан Фрідландер
470 13 8 11 12 4 2 5 70,0 8
Йоель Села
Ельдад Амір[5]
Летючий голандець 8 11 3 7 3 DSQ DSQ 79.4 8

Гімнастика[ред. | ред. код]

Спортивна гімнастика[ред. | ред. код]

Чоловіки
Дисципліна Спортсмен Кваліфікація Фінал
Снаряд Разом Місце Снаряд Разом Місце
ВВ Кінь Кільця ОС ПБ Пер. ВВ Кінь Кільця ОС ПБ Пер.
абсолютна першість Йоганан Моял Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д 67 не пройшов
Яаків Леві Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д 71 не пройшов
Жінки
Дисципліна Спортсмен Кваліфікація Фінал
Снаряд Разом Місце Снаряд Разом Сума балів Місце
ОС ПБ Колода ВВ ОС ПБ Колода ВВ
абсолютна першість Ненсі Голдсміт Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д 36.025 34 9.200 9.650 9.400 9.450 37.700 73.725 31
Лімор Фрідман Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д 65 не пройшла

Художня гімнастика[ред. | ред. код]

Змагання Спортсменка Кваліфікація Фінал
Обруч М'яч Булави Стрічка Разом Місце Обруч М'яч Булави Стрічка Разом Місце
абсолютна першість Ліат Ганіновіц 9.20 9.00 8.85 8.40 35.45 27 не пройшла

Дзюдо[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія Попередній
раунд
1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Втішний раунд 1 Втішний раунд 2 Втішний раунд 3 Фінал / ПБ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Едді Коаз −60 кг, чоловіки Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д 10
Моше Понте −78 кг, чоловіки Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д Н/Д 20

Легка атлетика[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Раунд Результат Місце Прим.
Марк Гандельсман 400 м, чоловіки Кваліфікація 48.17 с 60 місце не пройшов кваліфікацію
800 м, чоловіки Кваліфікація 1:47.90 хв 31 місце не пройшов кваліфікацію
1500 м, чоловіки Кваліфікація 3:45.05 хв 22 місце не пройшов кваліфікацію
Арі Гамліель 5000 м, чоловіки Кваліфікація 14:02.98 хв 35 місце не пройшов кваліфікацію
10000 м, чоловіки Кваліфікація 29:31.32 хв 31 місце не пройшов кваліфікацію
Єгуда Цадок 3000 м з перешкодами, чоловіки Кваліфікація 8:42.28 хв 27 місце не пройшов кваліфікацію
Шем-Тов Сабаг марафон, чоловіки 2'31:34 год 60 місце
Майя Кале-Бенцур 100 м, жінки Кваліфікація 12.30 с 66 місце не пройшла кваліфікацію
стрибки у довжину, жінки Кваліфікація 6.07 м 16 місце не пройшла кваліфікацію
Зегава Шмуелі марафон, жінки 2:42:27 год 30 місце

Плавання[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Раунд Час Місце Прим.
Еял Стігман 100 м брасом, чоловіки Відбірковий заплив 1:05.63 22
200 м брасом, чоловіки Відбірковий заплив 2:24.93 23
Йорам Кочаві 200 м батерфляєм, чоловіки Відбірковий заплив 2:04.08 21
200 м комплексним плаванням, чоловіки Відбірковий заплив 2:11.81 27
400 м комплексним плаванням, чоловіки Відбірковий заплив 4:35.70 16
Фінал 4:40.00 16
Гадар Рубінштейн 200 м вільним стилем, жінки Відбірковий заплив 2:12.17 26
400 м вільним стилем, жінки Відбірковий заплив 4:34.95 21
800 м вільним стилем, жінки Відбірковий заплив не стартувала
200 м батерфляєм, жінки Відбірковий заплив 2:22.78 26

Стрільба[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Фінал
Бали Місце
Гарі Араміст[6] пістолет, 50 м 536 36
Яір Давідовіц гвинтівка, 50 м з трьох позицій 1099 46
гвинтівка, 50 м лежачи 590 23
пневматична гвинтівка, 10 м DNF
Іцхак Йонассі[7] гвинтівка, 50 м з трьох позицій 1117 39
пневматична гвинтівка, 10 м 582 8

Теніс[ред. | ред. код]

Дисципліна Спортсмен Раунд Суперник Сет 1 Сет 2 Сет 3 Результат Прим.
Одиночний розряд, чоловіки Амос Мансдорф Перший раунд прапор, що використовується країною на Іграх Карлос ді Лаура (PER) 6-2 7-6 L

Фехтування[ред. | ред. код]

Дисципліна Спортсмен Раунд Поєдинки Місце
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Чоловіки індивідуальна рапіра Їцхак Гатуель раунд 1 прапор, що використовується країною на Іграх Саул Мендоса (BOL)
W 5–0
прапор, що використовується країною на Іграх Ко Цзінь Фай (HKG)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Серхіо Туріаке (ARG)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Азума Нобуюкі (JPN)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Філіпп Омнес (FRA)
W 5–4
16
чвертьфінал прапор, що використовується країною на Іграх Стефано Черіоні (ITA)
L 3–5
прапор, що використовується країною на Іграх Білал Ріфаат (EGY)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Цзю Цзіфен (CHN)
W 5–0
прапор, що використовується країною на Іграх Філіпп Омнес (FRA)
L 1–5
півфінал прапор, що використовується країною на Іграх Білл Госбі (GBR)
W 5–3
прапор, що використовується країною на Іграх Азума Нобуюкі (JPN)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Мауро Нума (ITA)
W 5–3
прапор, що використовується країною на Іграх Стефано Черіоні (ITA)
L 3–5
прапор, що використовується країною на Іграх Філіпп Омнес (FRA)
L 2–5
фінал прапор, що використовується країною на Іграх Мауро Нума (ITA)
L 2–10
прапор, що використовується країною на Іграх Пітер Левісон (USA)
L 8–10
Шломо Еял раунд 1 прапор, що використовується країною на Іграх Джуліто Френсіс (ISV)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Халук Ямаш (TUR)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Стефано Черіоні (ITA)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Умезава Кенічі (JPN)
L 4–5
19
чвертьфінал прапор, що використовується країною на Іграх Едгардо Діас (PUR)
W 5–0
прапор, що використовується країною на Іграх Паскаль Жольо (FRA)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Чу Шішень (CHN)
L 4–5
прапор, що використовується країною на Іграх Андреа Борелла (ITA)
L 4–5
півфінал прапор, що використовується країною на Іграх Хосе Рафаель Магалланес (VEN)
W 5–0
прапор, що використовується країною на Іграх Лю Цзюньон (CHN)
L 3–5
прапор, що використовується країною на Іграх Тьєрі Суманьє (BEL)
L 3–5
прапор, що використовується країною на Іграх Роберт Бляшка (AUT)
L 2–5
прапор, що використовується країною на Іграх Андреа Борелла (ITA)
L 0–5
Жінки індивідуальна рапіра Нілі Дрорі раунд 1 прапор, що використовується країною на Іграх Міюкі Маекава (JPN)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Вінсент Бредфорт (USA)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Марія Алісія Сініхалья (ARG)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Елізабета Гузгану-Туфан (ROU)
L 3–5
прапор, що використовується країною на Іграх Христіана Вебер (FRG)
W 5–3
прапор, що використовується країною на Іграх Бріджит Латрій-Годен (FRA)
W 5–2
17
чвертьфінал прапор, що використовується країною на Іграх Карола Чікконетті (ITA)
L 2–5
прапор, що використовується країною на Іграх Яна Ангелакіс (USA)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Марчела Молдован-Жак (ROU)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Сабіна Бішофф (FRG)
W 5–3
півфінал прапор, що використовується країною на Іграх Дебра Ваплес (USA)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Лінда Енн Мартін (GBR)
L 4–5
прапор, що використовується країною на Іграх Доріна Ваккароні (ITA)
L 2–5
прапор, що використовується країною на Іграх Аврора Дан (ROU)
L 1–5
прапор, що використовується країною на Іграх Лі Гуагуа (CHN)
L 0–5
Лідія Гатуель-Цукерманн раунд 1 прапор, що використовується країною на Іграх Шейла Віард (HAI)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Сільвана Гіанкола (ARG)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Міягара Міеко (JPN)
W 5–3
прапор, що використовується країною на Іграх Марджеріта Цалаффі (ITA)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Фіона Макінтош (GBR)
W 5–1
прапор, що використовується країною на Іграх Веронік Брук'є (FRA)
W 5–4
26
чвертьфінал прапор, що використовується країною на Іграх О Сонг-сун (KOR)
W 5–4
прапор, що використовується країною на Іграх Цжу Ціньюань (CHN)
L 1–5
прапор, що використовується країною на Іграх Марджеріта Цалаффі (ITA)
L 1–5
прапор, що використовується країною на Іграх Елізабета Гузгану-Туфан (ROU)
L 3–5

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]