Ізраїль на літніх Олімпійських іграх 2004

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ізраїль на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:ISR
НОК:Олімпійський комітет Ізраїлю
Олімпійські ігри в Афінах
Спортсмени 36 у 13 видах спорту
Прапороносець Аріель Зеєві (відкритя)
Гал Фрідман (закриття)
Медалі
Місце: 52
Золото
1
Срібло
0
Бронза
1
Всього
2
Участь у літніх Олімпійських іграх
19521956196019641968197219761980198419881992199620002004200820122016
Участь у зимових Олімпійських іграх
1994199820022006201020142018

Ізраїль на літніх Олімпійських іграх 2004 року, які проходили в грецькому місті Афіни, був представлений 36 спортсменами (20 чоловіками та 16 жінками) у 13 видах спорту. Прапороносцем на церемонії відкриття Олімпійських ігор був дзюдоїст Аріель Зеєві, а на церемонії закриття віндсерфер Гал Фрідман.[1][2]

Ізраїль втринадцяте взяв участь у літніх Олімпійських іграх. Ізраїльські спортсмени завоювали дві медалі — одну золоту[3] та одну бронзову[4]. Збірна Ізраїлю посіла 52 неофіційне загальнокомандне місце.

Медалісти[ред. | ред. код]

Медаль Спортсмен Вид спорту Дисципліна
Gold medal icon.svg Золото Гал Фрідман Вітрильний спорт містраль
Bronze medal icon.svg Бронза Аріель Зеєві Дзюдо до 100 кг, чоловіки

Боротьба[ред. | ред. код]

Чоловіки
Греко-римська боротьба
Спортсмен Дисципліна Попередні поєдинки Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Яша Манашеров −74 кг прапор, що використовується країною на Іграх Данило Халімов (KAZ)
L 0–3 PO
прапор, що використовується країною на Іграх Хосе Альберто Рекверо (ESP)
L 0–5 VT
3 не пройшов 19
Гоша Ціціашвілі −84 кг прапор, що використовується країною на Іграх Мелонін Ноумонві (FRA)
W 3–1 PP
прапор, що використовується країною на Іграх Олексій Мішин (RUS)
L 0–3 PO
2 не пройшов 14
Юрій Євсейчик −120 кг прапор, що використовується країною на Іграх Міхайн Лопес (CUB)
L 0–3 PO
прапор, що використовується країною на Іграх Єкта Їлмаз Гюль (TUR)
L 0–3 PO
3 не пройшов 19

Веслування на байдарках і каное[ред. | ред. код]

Спринт[ред. | ред. код]

Спортсмен Змагання Гіт Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Михайло Калганов 500 метрів, K-1, чоловіки 1:39.745 4 q 1:43.411 8 не пройшов
Роей Єллін 1000 метрів, K-1, чоловіки 3:34.036 3 q 3:30.005 3 Q 3:43.485 9
Лариса Косорукова 500 метрів, K-1, жінки 1:54.234 3 q 1:55.096 2 Q 1:53.089 6

Вітрильний спорт[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Заплив Сума балів Місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 M*
Гал Фрідман містраль, чоловіки 8 3 5 5 1 7 5 1 8 5 2 42 1
Уді Гал
Гідеон Клігер
470, чоловіки 19 12 6 8 23 9 5 11 23 12 DSQ 128 15
Лі Корзіц містраль, жінки 15 15 12 17 12 8 14 12 7 10 12 117 13
Ніке Корнекі
Веред Бускіла
470, жінки OCS 11 RAF 19 6 13 12 5 4 13 18 122 18

Гімнастика[ред. | ред. код]

Спортивна гімнастика[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Снаряд Разом Місце Снаряд Разом Місце
ВВ Кінь Кільця ОС ПБ Пер. ВВ Кінь Кільця ОС ПБ Пер.
Павел Гофман абсолютна першість 9.437 9.475 9.462 9.375 9.612 9.362 56.723 12 Q 9.100 9.262 9.425 9.112 9.725 9.062 55.686 19

Художня гімнастика[ред. | ред. код]

Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Обруч М'яч Булави Стрічка Разом Місце Обруч М'яч Булави Стрічка Разом Місце
Катерина Пісецька абсолютна першість 22.675 22.750 23.100 21.425 89.950 16 не пройшла

Дзюдо[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Категорія Попередній
раунд
1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Втішний раунд 1 Втішний раунд 2 Втішний раунд 3 Фінал / ББ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Гал Єкутіель −60 кг прапор, що використовується країною на Іграх 
Альбертас Теховас (LTU)
W 0101–0000
прапор, що використовується країною на Іграх Тарадже Вільямс-Мюррей (USA)
L 0000–1010
не пройшов
Єгуд Вакс −66 кг Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Араш Міресмаейлі (IRI)
W WO
прапор, що використовується країною на Іграх Амар Меріджа (ALG)
L 0000–0010
не пройшов
Йоель Развозов −73 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Руберт Мартінес (CUB)
W 1000–0000
прапор, що використовується країною на Іграх Даніель Фернандес (FRA)
L 0001–1000
не пройшов прапор, що використовується країною на Іграх Сі Цзяньгуа (CHN)
W 1100–0000
прапор, що використовується країною на Іграх Леандро Ґвілейро (BRA)
L 0020–1101
не пройшов
Аріель Зеєві −100 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Маріу Сабіну (BRA)
W 1010–0100
прапор, що використовується країною на Іграх Мікеле Монті (ITA)
W 1011–0111
прапор, що використовується країною на Іграх Чан Сонхо (KOR)
L 0110–1002
не пройшов Bye прапор, що використовується країною на Іграх Франк Муссіма (CMR)
W 0210–0000
прапор, що використовується країною на Іграх Гіслайн Лемер (FRA)
W 1001–0000
прапор, що використовується країною на Іграх Елко ван дер Геест (NED)
W 1002–0001
3
Жінки
Спортсмен Категорія 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Втішний раунд 1 Втішний раунд 2 Втішний раунд 3 Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Міхал Фейнблат −52 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Телма Монтейру (POR)
L 0000–1010
не пройшла

Легка атлетика[ред. | ред. код]

Чоловіки
Трекові та шосейні дисципліни
Спортсмен Змагання Фінал
Результат Місец
Асаф Бімро марафон 2:25:20 59
Гайле Сатаїн 2:17:25 20
Польові дисципліни
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Відстань Місце Відстань Місце
Олександр Авербух стрибки з жердиною 5.70 =1 Q 5.65 8
Жінки
Трекові та шосейні дисципліни
Спортсмен Змагання Хіт Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Нілі Абрамскі марафон Н/Д 2:48:08 42
Ірина Ленська 100 метрів з перешкодами 13.75 8 не пройшла

Настільний теніс[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Раунд 4 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Кравченко Марина одиночні, жінки прапор, що використовується країною на Іграх Архонтула Волакакі (GRE)
W 4–0
прапор, що використовується країною на Іграх Отілія Бадеску (ROM)
W 4–2
прапор, що використовується країною на Іграх Тамара Борош (CRO)
L 0–4
не пройшла

Плавання[ред. | ред. код]

Жінки
Спортсмен Дисципліна Гіт Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Веред Бороховські 100 м батерфляєм 1:00.69 26 не пройшла
200 метрів комплексним плаванням 2:20.62 24 не пройшла
Ганна Гостомельська 50 метрів вільним стилем 26.72 35 не пройшла
100 метрів вільним стилем 57.15 32 не пройшла
100 метрів на спині 1:04.06 28 не пройшла

Синхронне плавання[ред. | ред. код]

Спортсмени Дисципліна Технічна програма Вільна програма (попередній раунд) Вільна програма (фінал)
Бали Місце Бали Разом (technical + free) Місце Бали Разом (technical + free) Місце
Анастасія Глушкова
Інна Йоффе
дуети 42.750 16 43.000 85.750 17 не пройшли

Стрільба[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Чвертьфінал Фінал
Бали Місце Бали Місце
Олександр Данілов пневматичний пістолет, 10 м 577 =20 не пройшов
пістолет, 50 м 554 =15 не пройшов
Гай Старік гвинтівка, 50 м лежачи 592 =16 не пройшов

Теніс[ред. | ред. код]

Спортсмени Дисципліна 1/64 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Йонатан Ерліх
Енді Рам
чоловічий парний турнір Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Томас Енквіст /
Робін Содерлінг (SWE)
W 7–5, 6–3
прапор, що використовується країною на Іграх Ігор Андрєєв /
Микола Давиденко (RUS)
W 6–4, 6–1
прапор, що використовується країною на Іграх Ніколас Кіфер /
Райнер Шуттлер (GER)
L 6–2, 2–6, 2–6
не пройшли
Анна Смашнова жіночий одиночний турнір прапор, що використовується країною на Іграх Татьяна Гарбін (ITA)
L 2–6, 1–6
не пройшла

Тхеквондо[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія 1/16 Чвертьфінал Півфінал Втішний раунд 1 Втішний раунд 2 Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Майя Арусі −49 кг, жінки прапор, що використовується країною на Іграх Далія Контрерас (VEN)
L 1–5
не пройшла

Фехтування[ред. | ред. код]

Жінки
Спортсмен Дисципліна 1/32 1/16 Чвертьфінал Півфінал Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Аєлет Огайон індивідуальна рапіра прапор, що використовується країною на Іграх Сімоне Бауер (GER)
L 10–15
не пройшла 19

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Griver, Simon (28 June 2012). Israel hopes London is paved with gold. The Jewish Chronicle. Процитовано 10 April 2014. 
  2. 2004 Athens: Flag Bearers for the Opening Ceremony. Olympics. 13 August 2004. Процитовано 11 September 2013. 
  3. Windsurfer wins Israel's first gold. ESPN. 25 August 2004. Процитовано 10 April 2014. 
  4. Wilkinson, Tracy (20 August 2004). Zeevi's Judo Bronze Is Good as Gold for Israel. Los Angeles Times. Процитовано 10 April 2014. 

Посилання[ред. | ред. код]