Інститут економіки промисловості НАН України

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

«Інститу́т еконо́міки промисло́вості НАН Украї́ни»

Тематика наукових досліджень інституту охоплює широкий спектр актуальних проблем. Розв'язувані колективом інституту завдання можна умовно поділити на декілька напрямів:

У межах наукових напрямів інституту сформувалися і діють такі наукові школи: управління народним господарством та державна регіональна політика" (академік НАН України М. Г. Чумаченко), ефективність інвестиційних процесів і структурних зрушень (член-кореспондент НАН України М. І. Іванов), соціально-економічні проблеми промисловості (академік НАН України О. І. Амоша).

Теоретичні й прикладні результати досліджень активно використовуються в роботі Верховної Ради України, Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів України, галузевих та регіональних органів управління при підготовці законопроектів і нормативних актів, розробці регіональних і урядових концепцій, прогнозів, програм тощо.

Інститут має велику кількість теоретичних і прикладних розробок щодо структурно-інвестиційних зрушень в економіці, проблем управління державним сектором промисловості, а також економічної і соціальної безпеки в контексті регіональних і галузевих аспектів розвитку.

Інститут видає науково-практичний журнал Економіка промисловості.

Керівництво:

Почесний директор, академік Чумаченко Микола Григорович, т. (062) 311-23-38, 303-9483

Директор, академік Амоша Олександр Іванович, т. (062) 311-57-90, 311-57-82

Адреса: 0101, м. Київ, вул. П. Мирного, 26. Тел. (044) 280-80-72; e-mail admin@iep.donetsk.ua;iep_don@ukr.net

Інститут розташовувався в Донецьку. Після російської збройної агресії на сході України був переміщений до Києва.[1]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]