Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
Дата заснування 1999 рік
Тип аналітичний центр
Голова Бураковський Ігор Валентинович
Адреса Рейтарська, 8/5-А
Офіційний сайт www.ier.com.ua

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій ІЕД - міжнародно визнаний [1] незалежний український аналітичний центр [2]. Заснований у 1999 році, ІЕД займається економічним аналізом та розробкою рекомендацій у сферах макроекономіки, бізнес-клімату, політики розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), міжнародної торгівлі та регіонального розвитку [3].

ІЕД регулярно випускає свій макроекономічний прогноз для України та є членом команди консенсус-прогнозу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України [4]. ІЕД проводить постійні квартальні та щорічне національне опитування МСП та визначає зміну ділового клімату України.

ІЕД поєднує експертну діяльність з адвокацією та участю у громадському житті України. ІЕД співпрацює з центральними та регіональними органами влади у питаннях стратегічного планування, вироблення політик та їх імплементації.

Діяльність ІЕД фінансується завдяки проектам технічної допомоги іноземних донорів, а також приватним внескам (http://www.ier.com.ua/ua/projects).

Історія[ред. | ред. код]

Проекти[ред. | ред. код]

Відомі співробітники[ред. | ред. код]

Бураковський Ігор Валентинович -

Білан Олена Валеріївна -

Сологуб Дмитро Романович -

Примітки[ред. | ред. код]