Інтернет-група «RIA»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Інтернет-група RIA — шоста за величиною група інтернет-компаній України з тісними господарськими зв'язками. Штаб-квартира Інтернет-групи RIA знаходиться в Вінниці. Офіси — в Естонії (офіс холдингу) та Польщі[1].

Назва[ред. | ред. код]

Інтернет-група RIA має суттєві економічні зв'язки та ліцензійні угоди з корпорацією RIA[2], від якої і отримала свою назву. Спочатку абревіатура RIA означала «Рекламно інформаційна агенція».

Створення[ред. | ред. код]

Корпорацію створено 2004 року, коли відбулося перше сповіщення домену RIA.com. Пізніше було створено auto.ria.com, dom.ria.com, market.ria.com. Cьогодні компанія керує 20-ма сайтами.

Керуючі компанії[ред. | ред. код]

Компанія RIA.com входить до міжнародної групи International Online Transaction (Естонiя). Проекти компанії — це класіфайди (форма реклами, яка складається з набору рекламних оголошень, згрупованих за тематичними категоріями), які знаходяться на порталі RIA.com. Тематика проектів: авто, нерухомість, робота, маркет.

RIA Media управляє соціально спрямованими Web 2.0-проектами moemisto.net, 20minut.ua, 20.ua

Sweet Dream Ukraine управляє сайтом Hotels24.ua

Фонд RIA — створено для розвитку демократії та it — RIA.my

Проекти myRadio.com.ua, mamaclub.ua були продані групі «Обозреватель».

Проекти[ред. | ред. код]

AUTO.RIA.com — український автосайт, його основні сервіси:

  • Пошук уживаних автомобілів;
  • Автосервіси — пошук СТО, автомийок, автозапчастин;

DOM.RIA.com — каталог нерухомості України, один з лідерів українського Інтернету. Володіє однією з найбільших баз нерухомості України. Основні сервіси:

  • Каталог агентств нерухомості та будівельних компаній

hotels24.ua — онлайн-бронювання готелів. Надає інформацію про готелі, ціни, фотографії, опис номерів[3]. Основні сервіси:

  • Бронювання готелів;
  • Новини й інформація для мандрівників.

MyRadio.com.ua — українське online-радіо, що транслює більше 50 музичних хвиль.[4]

20.ua — сайт-довідка з відгуками користувачів про послуги компаній[5]. Компанії міста з адресами, контактами, графіком роботи, цінами. Можна записатись на урок чи до лікаря, ознайомитись з меню закладів, забронювати столик на вечір. Кожен може залишити оцінку та відгук про послуги компаній.

Moemisto.ua — мережа міських порталів України, кожен учасник має можливість додавати новини та події.[6] Містить ідеї для розваг, відпочинку та дозвілля у містах. Основні розділи: новини від читачів, спорт і фітнес, книги, музика, відео, захоплення і хобі, шопінг, оголошення, афіша.

Примітки[ред. | ред. код]