І що тепер? (Доктор Хаус)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Серія «Доктор Хаус»
«І що тепер?" ("Now What?")»
Сезон № 7
Серія № 1
Тривалість
Код виробника
Вийшов на екрани в США
20 вересня 2010
в Україні
Сценарій Доріс Еган
Режисер(и) Грегорі Яйтанес

«І що тепер?» — перша серія сьомого сезону американського телесеріалу «Доктор Хаус» (англ. «Now What?»). Прем'єра епізоду відбулась 20 вересня 2010 року на каналі FOX. Хаус і Кадді намагаються дати раду їх новим стосункам.

Сюжет[ред. | ред. код]

Після фіналу минулого сезону, де Хаус і Кадді визнали, що мали почуття один до одного, у першій серії сьомого сезону йдеться про дослідження героями наслідків цих почуттів і вони намагаються зробити відносини можливими. Вілсон, який турбується про Хауса, так як він не з'являвся на роботу, приходить до квартири Хауса, стукає в двері і дзвонить йому на телефон. Кадді просить Хауса впустити його, але той вдає, що його немає вдома, і Вілсон, зрештою, йде. Пізніше Вілсон повертається і потрапляє в квартиру через кухонне вікно Хауса. Вілсон стурбований тим, що він може змарнувати рік, вільний від наркотиків. Хаус каже йому, що причина, чому він ігнорує його, у тому, що він проводить час зі своєю подругою, Кадді. Вілсон не вірить йому і думає, що Хаус повернувся до вікодину, але переконується, що це не так після перевірки його кров'яного тиску та зіниць. Провівши день разом, Хаус говорить Кадді, що він знає, що відносини не запрацюють. Проте, врешті-решт, він говорить їй вперше, що любить її і Кадді, зрештою, йде.

У той же час, доктор Річардсон (George Wyner), нейрохірург лікарні, йде додому через сильну нудоту. Без нейрохірурга акредитація лікарні як Травматичного Центру першого рівня була під загрозою. Хаус не хоче щоб Кадді знала, що доктор Річардсон хворий, тому що це означає, що вони не зможуть провести вихідний день разом, так що він просить Чейза, щоб той піклувався про нього. Чейз і Тринадцята лікують його від харчового отруєння, знаючи що ліки, які вони дали доктору Річардсону можуть мати серйозні побічні ефекти. Дійсно, після ліків доктор Річардсон каже, що все блискуче, весь час намагається роздягнутись, бігає навколо лікарні. Команда вважає, що це побічні ефекти ліків і чекають, що його «відпустить». Проте цього не відбувається, і команда зараховує це як симптоми поряд із сильною нудотою. Д-р Річардсон зізнається, що нещодавно ходив на фестиваль морепродуктів і їв ікру. Тринадцята розуміє що жаб'ячі яйця можуть викликати нудоту і одурманити чоловіка. Доктору Річардсону дають швидкодіючий антидот і він скоро проходить до тями і може функціонувати як нейрохірург.

Тим часом команда дізнається, що Тринадцята планує поїхати в Рим для дослідження хвороби Хантінгтона. В кінці епізоду Форман телефонує у лікарню в Римі, і йому відповіли, що ніколи не чули про Тринадцяту. Однак, на той час, коли він дізнався про це, вона вже вийшла з лікарні і її телефон відключений.