АСЕТ (організація)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
ACET Ukraine

АСЕТ (англ. AIDS Care Education and Training Ltd) — організація, яка працює більше 20 років в області профілактики ВІЛ/СНІДу і турботи про людей хворих на СНІД у різних країнах Європи, Африки, Азії, Америки й Австралії.

АСЕТ входить у Всесвітню Організацію Охорони Здоров'я (WHO-World Health Organization) і має підтримку урядів багатьох країн.

Всеукраїнська благодійна організація АСЕТ була заснована у квітні 2005 року. Програма АСЕТ в Україні розпочала працювати з 2003 року. АСЕТ в Україні є частиною АСЕТ International, яка розпочала свою діяльність у 1988 році у Великій Британії (м. Лондон). Та поширює свою роботу у 22 країнах світу. (http://www.acet-international.org).

"АСЕТ" в Україні, працюючи у сферах: охорони здоров’я, освіти, сім’ї, спорту, дітей та молоді, тісно співпрацюючи з НУО та державними органами влади, здійснює інформаційну та фінансову допомогу своїм набувачам та клієнтами у 100 містах України. АСЕТ проводить ряд навчальних семінарів, тренінгів, профілактичних лекцій, соціальних-інформаційних кампаній, проводить активну діяльність в організації інтерактивних клубів для дітей та молоді шкільного та студентського віку, організація груп взаємопідтримки для ВІЛ-інфікованих людей, а також є організатором ряду спортивних змагань та турнірів, культурних заходів та акцій до знаменних держаних та міжнародних дат. Надає адресну допомогу у лікуванні хворих. Основною метою є популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді.
За час існування організації в Україну на навчальних семінарах-тренінгах проводяться організацією АСЕТ, пройшло навчання понад 6000 чоловік, серед яких 600 є діючими лекторами-добровольцями сьогодні. За останній рік роботи організація АСЕТ охопила 180 000 чоловік.

Основні програми, проекти та заходи:

  • Інформаційний проект з профілактики ВІЛ/СНІДу в Україні.
  • Проект з профілактики абортів.
  • Проект з профілактики тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії
  • Мережа інтерактивних клубів для дітей та молоді.
  • Всеукраїнські інформаційні соціальні кампанії на підтримку сімї, здоров’я, прав людини тощо.
  • Всеукраїнський захід «Тиждень подружжя».
  • Організація щорічних спортивних турнірів та змагань с баскетболу, футболу, волейболу.
  • Конференції та форуми щодо популяризації та розвитку волонтерського руху в Україні.
  • Навчальні програми з розвитку НУО (основні напрямки: фандрейзинг, волонтерство, лідерство, комунікація, менеджмент тощо).

Посилання[ред.ред. код]