АТМ Володимир

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
АТМ "Володимир"
Atm volodymyr.gif
Країна Україна Україна
Зона мовлення Володимир-Волинський район Володимир-Волинський район
Іваничівський район Іваничівський район
Локачинський район Локачинський район
Турійський район Турійський район
Час мовлення 10:00 - 12:30; 18:30 - 21:00 (За київським часом)
Мова мовлення Українська
Центр керування Володимир-Волинський м. Володимир
Формат
зображення
ефірне, кабельне
Дата початку
мовлення
2001
Засновник Володимир-Волинська міська рада
Власник(и) Володимир-Волинська міська рада, ПП «Універсам»
Сайт (станом на 2018 рік недоступний)

Історія телеканалу «АТМ Володимир» розпочалась у 2001 році, коли з ініціативи міської влади Володимира-Волинського була організована телевізійна студія «Володимирський проект», яка займалася підготовкою відеоматеріалів про життя міста. Спочатку в студії працювало 3 працівника, очолював телестудію Ігор Лизун. Для виходу в ефір була заключна угода з іншими телекомпаніями (Волинська ОДТР, «Полісся ТВ»). І один раз в тиждень проєкт вклинювався в програмну сітку зазначених телекомпаній. На початку 2004 року телестудія реформується в Агентство телевізійного мовлення «Володимир», яке виграє конкурс на використання 37 ТВК, отримує ліцензію на обсяг мовлення впродовж 24 годин на добу. Укладається угода на ретрансляцію програм ЗАТ «Телеодин» (21 година на добу) і 3 години власного ефіру.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення затвердила концепцію, згідно з якою телекомпанія займається створенням та розповсюдженням інформаційних, пізнавальних, культурологічних, музично-розважальних програм.

Засновниками агентства є Володимир-Волинські міська рада та ПП «Універсам».

На сьогоднішній день ТзОВ "Володимир-Волинське Агентство телевізійного мовлення «Володимир» (АТМ «Володимир») здійснює свою діяльність згідно з Ліцензією Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення серії НР № 2376 від 16 листопада 2005 року.

Ефір АТМ «Володимир» розповсюджується на м. Володимир-Волинський та район, а також на Іваничівський, Локачинський та Турійський райони.

Посилання[ред. | ред. код]