Авалон (Каліфорнія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Авалон (англ. Avalon) — місто на острові Санта-Каталіна, що відноситься до групи островів Чаннел, а також найпівденніший місто округу Лос-Анджелес. Крім того, Авалон є єдиним великим містом на острові: на Санта-Каталині також розташований маленьке невключене місто Ту-Харборс.

Спочатку населення Авалона складали індіанці тонгва — корінні жителі Каліфорнії. З кінця XIX по початок XX столітя здійснювалися плани по перетворенню даного міста в курорт, але більшість з цих ідей збанкрутували. У 1919 році Вільям Ріглі-молодший встав на чолі міста. Він доклав зусиль до подальшого розвитку Авалона і до залучення туристів (яскравий приклад того — будівництво казино Catalina під його наглядом).

До початку XXI сторіччя Авалон залишається, перш за все, курортом. Більшість узбережжя віддано під туристичний бізнес. У старій частині міста на дні долини розташовані невеликі будинки, а також дво- та триповерхові будівлі різних традиційних архітектурних стилів. На пагорбах по обидві сторони долини розташовані кілька великих житлових комплексів.

Уряд[ред.ред. код]

Уряд Авалона представлено мером, що обирається строком на два роки, міською радою, склад якої обирається на чотири роки, а також сіті-менеджером, якого призначає безпосередньо міська рада.

Демографія[ред.ред. код]

За даними перепису населення 2000 року в Авалоні проживає 3094 людини. Густота населення дорівнює 429,5 осіб на км². Расовий склад виглядає таким чином: 71,63 % білих, 0,74 % чорних, 1,02 % корінних американців, 0,61 % азіатів, 0,22 % жителів тихоокеанських островів, 25,77 % інших рас.