Акіменко Алла Олександрівна

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Акіменко Алла Олександрівна
AkimenkoAlla.jpg
Народилася 15 лютого 1975(1975-02-15) (44 роки)
Недригайлів, Сумська область, Українська РСР, СРСР
Громадянство Україна Україна
Національність українка
Діяльність письменниця, журналістка
Alma mater Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка
Мова творів українська

Алла Олександрівна Акіменко (нар. 15 лютого 1975, смт Недригайлів Сумської області, Україна)  — журналістка, письменниця. Член Національної Спілки журналістів України, член Спілки письменників України.

Життєпис[ред. | ред. код]

Родина[ред. | ред. код]

Народилась у родині службовців. Мати  — Акіменко Яніна Мар'янівна родом з Хмельниччини, батько Акіменко Олександр Іванович  — із Недригайлова. Сестра — Акiменко Iрина Олександрiвна, на даний час проживає у Харковi.

Навчання[ред. | ред. код]

1982  — 1992 навчалася у Недригайлівській середній школі, яку закінчила із золотою медаллю.

1992  — 1997 здобувала вищу освіту на філологічному факультеті Сумського державного педагогічного інституту за спеціальністю «українська мова та література», отримала диплом з відзнакою.

Журналістика[ред. | ред. код]

Після закінчення вищого навчального закладу працювала кореспондентом Недригайлівської районної газети «Голос Посулля», співпрацювати з якою як юний кореспондент розпочала у 14-річному віці.

У грудні 2000 року перейшла на роботу до редакції Сумської обласної газети «Сумщина», де продовжила трудову діяльність спочатку на посаді коректора, потім спеціального кореспондента, а згодом  — на посаді завідуючої відділом листів та соціальних проблем.

2003  —2008  — на громадській роботі у громадському секторі. Працювала координатором НДО «Сумський обласний прес-клуб», метою якого є сприяння діяльності журналістів, та паралельно  — заступником редактора газети «Твоє право» Коаліції НДО міста Суми «Партнерство за прозоре суспільство». Також — шеф-редактором газети «Молодь.UA», позаштатним кореспондентом газет «День» та «Соціальна політика». У березні 2008 року заступила на посаду керівника прес-служби ПАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе». Вересень 2012  — лютий 2014 -го  — прес-секретар Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка. Натепер  — редактор сайту «Кобза», кореспондент газет «День», «Сільські вісті», Націоналістичного порталу «Шлях Перемоги».

Творчий доробок[ред. | ред. код]

Автор поетичних збірок «З осінню наодинці» (2004 р.), «Словомолитва» (2005 р.).

Переможець Міжнародного літературного конкурсу «Гранослов» (2004 р.).[1]

Поетичні твори друкувалися в періодичній пресі (газета «Літературна Україна» та ін.), літературних альманахах («Слобожанщина» та ін.).

Редактор сайту «Кобза», кореспондент газет «День», «Сільські вісті», Націоналістичного порталу «Шлях Перемоги».

Сімейний стан[ред. | ред. код]

Сімейний стан: заміжня. Чоловік: Лиховоз Олександр Михайлович.

Примітки[ред. | ред. код]

Джерела[ред. | ред. код]