Акі Рос

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Акі Рос (англ. Aki Ross) — вигаданий персонаж і головна героїня науково-фантастичного фільму Final Fantasy: The Spirits Within, озвучена китайсько-американською актрисою Мін На Вень.

Акі Рос стала одним з перших фотореалістичних комп'ютерних жіночих персонажів, будь-коли створених і використаних у фільмах і визнана однією із ста найвродливіших жінок світу.

Final Fantasy: The Spirits Within[ред.ред. код]

Історія створення[ред.ред. код]

Акі Рос була створена Square Pictures, що підпорядкована Square (нині Square Enix), з метою використання виключно в дебютному фільмі Final Fantasy: The Spirits Within.

Повернення[ред.ред. код]

Акі Рос досі не з'явилася (окрім епізодів) у жодному з нових фільмів або комп'ютерних ігор, хоча вона брала участь у прихованій easter egg (великоднє яйце) пародії на музичне відео «Трилер» Майкла Джексона, створеній для випуску DVD фільму.

Також до DVD-версії Final Fantasy: The Spirits Within, включені фотографії Акі Рос у бікіні — як одна зі спеціальних особливостей.

Вона так само «знімалася» з новою стрижкою в демонстраційному відео, яке Square Pictures виготовило як подарунок Братам Вачовські до виробництва Останній політ Осиріса для Аніматриці. Це відео показує акробатичну дуель Акі з Охоронцем. Воно входить бонусом до DVD-диску Аніматриці.

Акі Рос була затверджена однією з найсексуальніших жінок журналом Maxim і його читачами і стала першою з віртуальних жінок, удостоєних такої шани.

Посилання[ред.ред. код]