Американська колегія хірургів

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
American College of Surgeons
Американська колегія хірургів
American College of Surgeons.png
Абревіатура ACS
Засновано 1913
Тип професійна асоціація
Штаб-квартира Чикаго, штат Іллінойс
Розташування СШАСША
Місце діяльності міжнародна
Членство 80 тисяч
Веб-сайт www.facs.org

Американська колегія хірургів (англ. American College of Surgeons (ACS)) — це освітня асоціація хірургів, створена у 1913 році[1]. Центральний офіс знаходиться у Чикаго, штат Іллінойс. Колегія забезпечує членство по всьому світу для лікарів, що спеціалізуються на хірургії та які пройшли строгий відбір.

Членство[ред. | ред. код]

Члени ACS вказують на своє членство використовуючи в титулі абревіатуру FACS (член наукового товариства, ACS англ. Fellow, American College of Surgeons). Ці літери після імені хірурга вказують, що освіта та навчання, професійна кваліфікація, компетентність у хірургії та етичні норми хірурга пройшли сувору перевірку та було встановлено, що вони відповідають стандартам колегії.

«Асоційований член» — це інша категорія членства у ACS. Асоційоване членство дозволяє хірургам, що лише починають хірургічну практику брати активну роль у колегії на ранній стадії їхньої кар'єри. Для забезпечення навчання та інших переваг для суміжних фахівців, що працюють з хірургічними пацієнтами, але не є хірургами, було створено категорію «Афілійовані члени».

На сьогодні у колегії більше 80 тисяч членів, з них 6600 в інших країнах. Більше 3200  асоційованих членів.

Адміністрація[ред. | ред. код]

Колегією керує Рада регентів з 22 членів. Рада регентів вибирається з обраної Ради керуючих, що представляють різні спеціальності та географічне розташування (кількість керуючих залежить від кількості членів у регіоні)[2]

У ACS є численні комітети і консультативні ради, що відповідають різним спеціальностям та аспектам хірургічного фаху[3][4]. Прикладами можуть бути Комітет травми англ. American College of Surgeons Committee on Trauma (ACS COT), Комітет навчання пацієнтів, Консультативна рада загальної хірургії.

Станом на  2015 було 103 філії, на які поділені члени ACS : 64 філії у США, 2 у Канаді та 37 в інших країнах світу.

Комісія з раку[ред. | ред. код]

Американська колегія хірургів у 1922 році створила Комісію з раку для розробки стандартів лікування раку[5].

Публікації[ред. | ред. код]

ACS забезпечує різноманітні публікації, що включають рецензовані журнали:

  • «Бюлетень Американсьої колегії хірургів» англ. The Bulletin of the American College of Surgeons, щомісячний журнал новин для її членів
  • Щомісячний офіційний науковий журнал, «Журнал Американської колгегії хірургів» англ. Journal of the American College of Surgeons (JACS)
  • 'англ. 'ACS NewsScope, щотижневе електронне видання з новинами колегії
  • англ. Surgery News, щомісячна газета колегії.

References[ред. | ред. код]

  1. American College of Surgeons Online: «What is the American College of Surgeons?»
  2. American College of Surgeons (31 October 2012). American College of Surgeons: Considerations for the Selection of Candidates For the Board of Governors. Процитовано 2 April 2013. 
  3. American College of Surgeons (25 June 2012). Advisory Councils for the Surgical Specialties. Процитовано 2 April 2013. 
  4. American College of Surgeons (25 January 2013). Committees of the American College of Surgeons. Процитовано 2 April 2013. 
  5. https://www.facs.org/quality-programs/cancer/coc/about