Анальна пробка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Анальна пробка

Анальна пробка, анальний корок, плаг (англ. butt plug) — сексуальна іграшка, призначена для введення в анальний отвір. Зазвичай відрізняється від фалоімітаторів меншим розміром та наявністю розширення у основи, що перешкоджає проваленню анальної пробки вглиб кишківника. Існують анальні пробки-вібратори.

Застосування[ред. | ред. код]

Анальна пробка застосовується як жінками, так і чоловіками. Може служити для стимуляції анусу, розслаблення перед анальним сексом або для звуження піхви. Останнє може використовуватися як для жінок з широкою піхвою (наприклад, коли м'язи піхви ослаблені після пологів), так і просто для посилення відчуттів під час сексу і прискорення настання оргазму в жінки. Анальна пробка особливої ​​зігнутої форми може застосовуватися для масажу простати.

Правила експлуатації анальної пробки рекомендують використовувати її з лубрикантами. Найбільш підхожим є мастило на силіконовій основі, позаяк у прямій кишці, на відміну від піхви, відсутнє природне зволоження, а силіконові лубриканти забезечують найтриваліше ковзання. Ба більше, якщо мастило концентроване, достатньо його невеличкої кількості.

Дизайн[ред. | ред. код]

Сьогодні крамниці сексуальних іграшок надають широкий вибір анальних пробок. Вони розрізняються за формою, розмірами, кольором, їх виготовляють з силікону, латексу, дерева, скла, металу та інших матеріалів. Існують моделі, обладнані вібрувальним пристроєм або й навіть механізмом «еякуляції».

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]