Анальна пробка

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Анальна пробка

Анальна пробка, анальний корок, плаг (англ. butt plug) — сексуальна іграшка, призначена для введення в анальний отвір. Відрізняється меншим розміром, ніж фалоімітатори та має розширення на підставі, що служить для того, щоб перешкодити проваленню анальної пробки вглиб кишківника. Існують анальні пробки-вібратори.

Застосування[ред.ред. код]

Анальна пробка застосовується як жінками, так і чоловіками. Може служити для стимуляції анусу, розслаблення перед анальним сексом або для звуження піхви. Останнє може використовуватися як для жінок з широкою піхвою (наприклад, коли м'язи піхви ослаблені після пологів), так і просто для посилення відчуттів під час сексу і прискорення настання оргазму в жінки. Анальна пробка особливої ​​зігнутої форми може застосовуватися для масажу простати.

Правила експлуатації анальної пробки рекомендують використовувати її з лубрикантами. Найбільш підходящий для цього лубрикант на силіконовій основі. Ці рекомендації ґрунтуються на тому, що в прямій кишці відсутнє природнє зволоження, як у піхві, а силіконові лубриканти забезечують найтриваліше ковзання, і їх концентрованість не потребує великої кількості.

Дизайн[ред.ред. код]

У даний час магазини, що займаються продажем сексуальних іграшок, надають широкий асортимент різновидів анальних пробок. Вони розрізняються за формою, розмірами, кольором, їх виготовляють з силікону, латексу, дерева, скла, металу та інших матеріалів. Існують моделі, забезпечені механізмом «еякуляції» або вібруючим пристроєм.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]