Андрес Піко

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Андрес Піко
Andrés Pico
Андрес ПікоAndrés Pico

Губернатор Верхньої Каліфорнії
Час на посаді:
1847 — 1847
Попередник Хосе Марія Флорес
Наступник Каліфорнія передана США

Народився 1810(1810)
Сан-Дієго Каліфорнія
Помер 14 лютого 18769(18769-02-14)
Релігія Католік

Андре́с Пі́ко (ісп. Andrés Pico, 1810 — 1876) — каліфорнієць 19 століття мексиканського походження.

У 1845 році Андрес Піко і Хуан Мансо отримали дев'ятирічний орендний договір на долину Сан-Фернандо. Піко керував ранчо, на якому вирощувалася велика рогата худоба, з Лос-Анджелеса.

Протягом Американо-мексиканської війни, Піко командував мексиканськими силами в Каліфорнії і був губернатором Верхньої Каліфорнії на противагу до американського тимчасового уряду. У 1846 Піко здійснив успішну атаку на сили під командою американського генерала Стівена Карні біля містечка Сан-Паскаль (Битва при Сан-Паскалі). Проте, не маючи достатніх сил протистояти американцям і під стахом що Карні може розстріляти його, 13 січня 1847 року Піко з американським офіцером Джоном Фремонтом підписав Договір Кауенга, який поклав кінець війні в Каліфорнії.

Після того, як Каліфорнія стала штатом США, Піко залишився в Каліфорнії і зберіг свої земельні володіння, та пізніше (1860—1861) займав посаду сенатора від Каліфорнії як представник демократів і захисник рабства.

Андрес Піко був братом Піко Піко, попереднього і останнього офіційно призначеного губернатора мексиканської Верхньої Каліфорнії. Андрес Піко ніколи не був одружений, але усиновив кількох дітей.

Персоналії Це незавершена стаття про особу.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.