Арсен Максутов

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Максутов Арсен

рос. Максутов Арсен Решатовiч

Mrmakars.jpg
Народився 16 липня 1998(1998-07-16) (18 років)
Україна , Україна Україна
Громадянство Росія Росія, Україна Україна
Національність Кримський-татарин
Нагороди

Малий академік наук(2011), МАН шукач (2015), Захисник веб-дизайну 2016

Арсен Максутов (Рід. 16 липня 1998 р) — російський блогер і програміст, один з творців великого проекту «MC-Arms». У студентські роки працював над створення системного захисту «Guard Opaxdo» (2016).

Засновник пошукової системи «Opaxdo» (2015). Генеральний директор проекту «MC-Arms» (2013), Колишній директор магазину «Me-Shop» (2014—2016), засновник проекту «AweSome», співробітник компанії «AM». Головний Адміністратор проектів: Проект «Favorit-Samp», Додаток «Goldminer», Сервіс «Ometeo», Моніторинг «SampGo», Моніторинг «SworD», Файл обмінник «Wye-do», Онлайн кінотеатр «Cinema-moy», Радіо «МАК», «Хостинг картинок» IDA та ін.

Біографія[ред.ред. код]

Арсен Максутов народився в Сімферополі 16 липня 1998 в звичайній родині. За національністю за національністю кримський-татарин. У 2004 року пішов в перший клас школи, будучи в Нижньогірську, де його батько працював кілька років. У 12 років він став малим академіком наук.У 14 років потрапив в 10 переможців в першому Всеукраїнському конкурсі комп'ютерної творчості «Шукач скарбу». В 15 років він захистив свою роботу по Веб-дизайнам і отримав офіційне звання «МАН Шукач», і вперше отримав премії за виконання важливих та особливо важливих завдань. Переможець олімпіади акції «Година коду» з програмування і отримав сертифікат «За успішне проходження годину коду». Арсен в 2015 році закінчив школу з «Похвальною грамотою за особливі успіхи у вивченні окремих предметів».

Студентські роки[ред.ред. код]

Після закінчення школи вступив до МГУ на факультет з програмування і вже на першому курсі відкрив свою першу соціальну мережу Pax.

Проекти та розробки[ред.ред. код]

Проект MC-Arms[ред.ред. код]

У 2013 р Арсен заснував свій перший Ігровий проект «MC-Arms» (рус. Майстер зброї). Спочатку цей проект був виключно для учасників клану «Game Over», але в 2015 р «MC-Arms» став одним з знаменитих порталів геймерів.

Проект Instapa[ред.ред. код]

У 2015 році він заснував свій другий проект «Instapa» (рус. Інстапа). Сервіс для обміну фотографіями з елементами соціальної мережі, що дозволяє знімати фотографії, застосовувати до них фільтри, а також поширювати їх через свій сервіс і ряд інших соціальних мереж.

Проект Радіо «МАК»[ред.ред. код]

З 2016 року відкрив свою Кримську радіостанція. Де по справжній момент є Головним Адміністратором і ведучим.

Олімпіади та нагороди[ред.ред. код]

Арсен був призером районної олімпіади «ЧасКода» з програмування (2014 року), Призер районної сесії МАН «Шукач» (Мала Академія Наук), де Арсен представив свою роботу «Internet-технологии и WEB дизайн» (2015), Зайняв 3 місце по «Інформаційних технологій» (2013), Призер осінньої сесії МАН АР Крим «Шукач», де представив свою програму написану на мові Алго-Паскаль (2012), був учасником сесії МАН «Шукачів» в 2011 р де представляв свою роботу з графічними елементами, був учасником першого всеукраїнського конкурсу комп'ютерної творчості «Шукачi скарбiв», де 756 учнів з усіх куточків України спробували свої сили. Став призером конкурсу «Електронний годинник» в 2010 р Взимку 2010 році разом зі своїм товаришем захищав роботу «Web -странiца», де і присвоїв звання «Активіст Малих Академій Наук».

Нагороди[ред.ред. код]

  • Диплом переможця районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких і творчих робіт учнів-членів Малої академії наук «Шукач» по секції інформаційні технології, що зайняв III — місце. (2011)
  • Диплом переможця районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких і творчих робіт учнів-членів Малої академії наук «Шукач» по секції

інформатики та обчислювальної техніки, який посів II — місце (2012)

  • Грамота переможця 2 етапу Всеукраїнської учнівської олімпіад з базових і спеціальних

дисциплін по секції інформаційні технології, що зайняв II — місце (2014 року)

Посилання[ред.ред. код]

  1. Участник ЧасКода
  2. Енциклопедичний список
  3. Призер сесії МАН