Артемівський завод шампанських вин

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Артемівський завод шампанських вин Artyomovsk Winery
Тип ПрАТ
Галузь Виноробство
Засновано 1950
Штаб-квартира вул. П. Лумумби, 87, м. Бахмут, Донецька область, Україна, 84500
Продукція Шампанське
Сайт krimart.com
Артемівський завод шампанських вин у Вікісховищі?
Прохідна заводу

Арте́мівський заво́д шампа́нських вин Artyomovsk Winery — найбільше у Східній Європі підприємство з виробництва ігристих вин класичним пляшковим способом, яке розташоване в місті Бахмут Донецької області.

Загальні відомості[ред.ред. код]

Весь цикл виробництва в ПрАТ ARTWINERY розташований під землею в спеціальному мікрокліматі. Умови в підземних тунелях на глибині понад 72 метри гарно підходять для виробництва ігристих вин. Температура і вологість тут постійна, незалежно від пори року.

Загальна площа підземних штолень становить понад 25 га, де одночасно зберігається 30 мільйонів пляшок ігристого вина.

Для отримання шампанського застосовується спеціальна «раса дріжджів». Це особливе ноу-хау, розроблене мікробіологами заводу.

Історія[ред.ред. код]

У 1950 році за вказівкою Сталіна було прийняте і затверджене рішення створити в гіпсових штольнях міста Артемівськ підприємство з виробництва класичного ігристого вина.

Умови в підземних штольнях якнайкраще підходили для цього: постійна, незалежно від пори року, температура (13-14 °С), сприятлива вологість повітря (85-90 %), величезна територія (26 га).

Усі ці обставини є гарними умовами для зберігання виноматеріалів і виробництва ігристих вин класичним пляшковим способом.

У 50-ті роки артемівські гіпсові штольні мали лише передумови для створення такого масштабного виробництва, яким сьогодні є завод: стіни та стелі були сірими, а деякі штольні й зовсім залиті водою, освітлення практично було відсутнім і лише подекуди освітлювались шляхи.

У 1954 році завод випустив першу партію «Советского шампанского». Наступного року вироблено вже 1,3 мільйона, а в 1959 році — 2,7 мільйона пляшок. Щороку виробництво зростало. На початку жовтня 1965 року на заводі шампанських вин випущено першу дослідну партію шампанського «Донецьке червоне».

У 1991 році Україна здобула незалежність, і завод отримав право виробляти ігристі вина під власними торговими марками. З'явилися марки «Артемівське» і «Крим». Наприкінці 2005 року загальне виробництво досягло 11,5 мільйонів пляшок на рік.

Виробництво[ред.ред. код]

Ряди пляшок у підземних печерах Бахмута

Для виробництва ігристого Артемівський завод використовував виноматеріали Криму. Також використовувалися виноматеріали півдня України — Миколаївської, Херсонської, Одеської областей.

Традиційні сорти для виробництва шампанського — група Піно і Шардоне. У загальну смакову гаму вина вони вносять легкий фруктовий аромат, який і є основою більшості купажів для виробництва ігристого. Також використовуються й інші європейські сорти: Рислінг, Аліготе.

Для червоного ігристого купаж складається за основою Каберне, Мерло, Сапераві. Завод шампанських вин випускає білі, червоні й рожеві ігристі вина, які, залежно від терміну витримки, підрозділяються на витримані й колекційні. Червоні вина представлені марками брют і напівсолодке, білі вина — брют, сухе, напівсухе і напівсолодке; рожеве — брют й напівсухе.

Найбільше цінуються ігристі вина з витримкою 7, 9, та 15 років. Саме тривала витримка формує букет і смак вина.

При класичному пляшковому способі виробництва на заводі не обходяться без ручної праці. З 2001 року виробництво підприємства контролюється міжнародною системою управління якістю ISO 9001: 2000 (ДСТУ ISO 9001 — 2001). У 2006 р. впроваджено «Систему безпеки харчових продуктів», сертифіковану ISO 22000:2005

Зараз продукція ARTWINERY представлена більш ніж в двадцяти країнах світу, а саме: у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Люксембурзі, Данії, Бельгії, Нідерландах, Канаді, Австралії, Греції, Латвії, Литві, Естонії, Ізраїлі, Кіпрі, Молдові, Росії, Таїланді, Великій Британії, Хорватії.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]