Асока Тано

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Асока Тано

Посади Падаван, командуючий військами Галактичної Республіки
Планета Шилі
Раса Тогрута
Стать Жіноча
Організації Орден Джедаїв, Галактична Республіка
Актор Не зустрічався у фільмах

Асока Тано (англ.  Ahsoka Tano) — вигаданий персонаж всесвіту «Зоряних війн». Вперше з'явився в мультфільмі 2008 року Зоряні війни. Війни клонів та була протагоністом y однойменному серіалі. Також з'явилась у серіалі Зоряні Війни: Повстанці, де стала одним із засновників Альянсу повстанців.[1]

Біографія[ред. | ред. код]

Асока Тано була знайдена джедаєм Пло Куном. Кинута напризволяще батьками, вона виросла в Храмі джедаїв. Закінчивши початкову підготовку у віці 14, і за сприянням Йоди, вона стає падаваном Енакіна Скайвокера. Йода хотів навчити Енакіна почуттю відповідальності, тому і дав йому такого неспокійного, але амбіційного учня, як Асока. Пізніше під час війни, вона навчилась користуватись двома мечами — один з яких був зеленим, інший — жовтим, але меншого розміру.

Асока має такий самий бунтівний і гонористий характер, як і Енакін. Вона приймає вельми неформальний підхід при знайомстві зі своїм новим вчителем, що призводить до конфлікту між ними. Асока і Енакін проходять разом багато битв під час Війн клонів, і з часом вони миряться; упродовж всього телесеріалу вони разом вдосконалюють силу і мудрість. Асока брала участь в розгромі сепаратистів на Крістофсисі, пережила коротку сутичку з темним джедаєм Асажж Вентресс під час битви на планеті Тет. Також Асока допомагала Енакіну в його місії з порятунку сина Джабби Хатта, що стало гарантією миру між Республікою та Хаттами. В результаті навчання в Храмі джедаїв і досвіду, отриманого під час Війн клонів, Асока зрозуміла, що діяти згідно з наказами та інструкціями недостатньо, і в деяких ситуаціях для вирішення проблеми використовувала емоції та нерозсудливість, що було прямим порушення Кодексу джедаїв. На становлення характеру Асока вплинуло її спілкування з імпульсивним Енакіном і врівноваженим Обі-Ваном.

Пізніше, близько 20 ДБЯ, вона пішла з Ордену джедаїв після того, як її спочатку визнали винною в теракті у Храмі джедаїв, а потім виправдали, з'ясувавши, що справжньою винуватицею була Баррісс Оффі. Джедаї вмовляли її повернутися в Орден, але та відмовилася. Через багато років, вже під час Галактичної громадянської війни, вона долучилася до Альянсу Повстанців.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Anakin Skywalker. StarWars.com. Процитовано 7 March 2015. 

Посилання[ред. | ред. код]