Ацуші Сакураї

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Ацуші Сакураї
櫻井敦司
Основна інформація
Дата народження 7 березня 1966(1966-03-07) (52 роки)
Місце народження Фудзіока, Префектура Ґумма, Японія
Країна Японія
Національність японець
Професії музикант, співак, актор, поет-пісняр і автор пісні
jvcmusic.co.jp/-/Artist/A016910.html

Ацуші Сакураї (яп. 櫻井 敦司 Atsushi Sakurai?) (нар. 7 березня 1966, Фудзіока, Ґумма, Японія) — японський музикант і співак, також автор пісень. Він був вокалістом рок-групи Buck-Tick з 1985-го року, раніше будучи їх барабанщиком з 1983-му. Він був також членом Schwein з Хісасі Імаі (Buck-Tick), Саша Конецького (KMFDM) та Раймонд Вт (PIG)

Біографія[ред.ред. код]

Buck-Tick[ред.ред. код]

Спочатку Ацуші був барабанщиком у «Buck-Tick». Коли члени гурту закінчили середню школу і переїхали в Токіо, Ацуші був єдиний, хто залишився в Гумма. Потім він запитав Toлл Ягамі, чи може він бути співаком для його групи «SP», але пропозиція була відхилена. За іронією долі, він в кінцевому підсумку переїхав до вокаліста «Buck-Tick», після цього групу звільнив Аракі, і Толл став їх барабанщиком.

Його прізвище було написане з перших кандзі як «Сакура» (яп. ?), але коли його мати померла в 1990 році він змінив його на стару версію (яп. ). Він також написав «Long Distance Call» про смерть матері. Він одружився на стилістці «Buck-Tick» в 1991-му році, але розлучилися через рік. У них є одна дитина. Він знову одружився в 2004-му році.

Протягом довгої кар'єри «Buck-Tick», він написав найбільшу лірику їх пісень. Він також виступає на Der Zibet Shishunki II і Kaikoteki Mirai — Ностальгічне майбутнє.

Соло[ред.ред. код]

У 2004-му році Ацуші випустив свій перший сольний альбом Planet of Love (яп. 愛 の ​​惑星 Ai no Wakusei?), який показав музикантам, такими як Уейн Хассі з (The Sisters of Mercy), J. G. Thirlwell (Foetus), «Cube Juice», «My Way My Love», Raymond Watts, «Cloudchair» (Джейк Оф Guniw Tools), Масамі Цутія і рімейк 1992-го пісні, де він співпрацював з Clan of Xymox. У 2004-му році його акторський дебют, в головній ролі у «Ryuhei Kitamura» за короткометражним фільмом Лонгін.

Найкращі фільми[ред.ред. код]

Книги[ред.ред. код]

  • Yasou (яп. 夜想?, "Nocturne") Липень 14, 2004
  • Sacrifice (Липень 20, 2004)

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]