А-Айсберг

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
А-Айсберг
Тип бізнес
Галузь Сфера послуг, Роздрібна торгівля, Оптова торгівля
Засновано квітень 1993
Штаб-квартира Росія Росія Москва
Співробітники
  • 1000 осіб
Сайт www.iceberg.ru

«А-Айсберг», ЕСС (Єдина Служба Сервісу «А-Айсберг») — російська компанія, що спеціалізується на наданні послуг побутового обслуговування та продажу запчастин для побутової техніки. До складу компанії входять вузькопрофільні підприємства, які самостійно працюють під брендом «А-Айсберг» і мають стандарт якості. Штаб-квартира знаходиться в Москві. Головний офіс компанії розташований на вулиці вагоноремонтний на території «Ліанозовського заводу керамзитового гравію» .

Діяльність[ред. | ред. код]

Основний напрямок компанії «А-Айсберг» — надання побутових послуг: установка, підключення і ремонт побутової та промислової техніки. Існує ще кілька напрямків діяльності компанії — ремонт і благоустрій квартир і офісів, продаж, реєстрація та обслуговування касових апаратів, а також реалізація запасних частин до побутової і виробничої техніки.

Компанія є учасницею проекту «Соціальна карта москвича»[1], що реалізується Урядом Москви в рамках міської цільової програми «Електронна Москва».

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Офіційний сайт «Соціальна карта москвича»: http://www.soccard.ru/uses/discount/index.php?filter=25&text=&zone=&type=52&sort=NAME&direct=ASC&PAGEN_1=14#

Посилання[ред. | ред. код]