БО «Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
БО "Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш"
(БЄЦ «Хесед Нефеш»)
Дата заснування 1998
Тип благодійна, недержавна
Голова Сухарь Леонід Зіновійович[1]
Члени 105 осіб
Положення Україна Україна, Полтава
Адреса м. Полтава 36039, вул. Раїси Кириченко, буд. 55А
тел./факс: +38(0532)-56-06-79
ЄДРПОУ 25163074[2]

БО «Полтавський єврейський фонд Хесед Нефеш» — недержавна та неприбуткова благодійна організація[3], що знаходиться в місті Полтава, за адресою: вулиця Раїси Кириченко, 55А.

«Хесед Нефеш» створений у 1998 р.[4] Клієнтська база організації нараховує близько 800 осіб. Кількість співробітників — 105 осіб (29 офісних працівників, 41 патронажний робітник та 15 волонтерів).

Організація здійснює свою благодійну діяльність на засадах діяльність на засадах законності, гуманності, спільності інтересів та рівності прав учасників, гласності, добровільності та самоврядування.

Цілі та діяльність[ред. | ред. код]

Цілями благодійної діяльності організації є надання допомоги для сприяння законним інтересам бенефеціарів у сферах благодійної діяльності, розвиток і підтримка цих сфер у суспільній діяльності.

Предметом діяльності організації є безкорислива діяльність, спрямована на надання благодійної допомоги фізичним та юридичним особам, які такої допомоги потребують (бенефеціарам). У «клубі» центра відкрита жіноча група «Аідише Нешуме», керівники: А. Буніна та А Пожидаєва[5].

Представниками «Хесед Нефеш» разом з полтавськими кінематографістами створено документальну стрічку «Реліквії: Полтава єврейська». Прем'єрний перегляд стрічки відбувся в обласному Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського на початку червня 2015-го року[6].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]