Баварське передгір'я

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Баварське передгір'я Bayerische Voralpen
Гора Герцогштанд
Гора Герцогштанд
Країна Німеччина Німеччина, Австрія Австрія
Штати Баварія, Тіроль
Геологія Вапняк, Граніт
Довжина 70 км
Найвища точка Кроттенкопф
 - висота 2086 м
Гірська система Альпи
Гірський масив Північні вапнякові Альпи
Розташування Баварського передгір'я в Східних Альпах
Розташування Баварського передгір'я в Східних Альпах
CMNS: Баварське передгір'я на Вікісховищі

Баварське передгір'я (нім. Alpenvorland) – велике плато на півдні Німеччини (Баварія), між долиною Дунаю на півночі і Альпами на півдні. Німецька частина передгір'їв Альп. Пасмо має приблизно 80 кілометрів (50 миль) в довжину і 20-30 км (12-19 миль) в ширину. Найвища вершина плато - гора Кроттенкопф, яка досягає висоти 2086 м. Найбільше місто в регіоні - Куфштайн.

Термін не слід плутати з Баварськими Альпами або Баварським плоскогір'ям. Ці терміни включають весь альпійський регіон і все альпійське плоскогір'я на території Баварії.

За винятком Естер гір на крайньому заході, саміти баварської Prealps все нижче 2000 метрів у висоту, і тільки деякі з них мають видатні вапнякові скелі.

Баварське передгір'я знаходиться на висоті приблизно від 350 до 900 м над рівнем моря. Його перетинають річки, що беруть початок в Альпах, такі як: Іллер, Лех, Ізар та Інн. Рельєф області дуже різноманітний. Є багато льодовикових озер, наприклад Боденське озеро.

Панорама передгір'я

Клімат помірний, відносно прохолодний і досить вологий. У південній частині переважають ліси і болота, на півночі добре розвинуте сільське господарство. Основними культурами є пшениця, цукровий буряк, хміль, тютюн та виноград. Це один з найважливіших районів інтенсивного сільського господарства в Німеччині.

Гора Ротванд


Література[ред. | ред. код]

  • DAV: Alpenvereins-Jahrbuch „Berg '84“: Die Einteilung der Ostalpen нім.
  • M. u. E. Zebhauser: Alpenvereinsführer Bayerische Voralpen Ost, Rother-Verlag, 1992, ISBN 3-7633-1120-3нім.
  • Bernd Ritschel / Malte Roeper: Bayerische Alpen zwischen Oberammergau und Bayrischzell mit Beiträgen von Hermann Magerer, Michael Pause, Hans Steinbichler u. a., 1. Auflage 2001, Rother-Verlag, ISBN 3-7633-7505-8 нім.

Посилання[ред. | ред. код]