Барбора Маронкова

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Барбора Маронкова
Барбора Маронкова.jpg
Барбора Маронкова 6 лютого 2020 року
Громадянство Словаччина Словаччина
Діяльність дипломат
Посада Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні
Термін 2017-
Попередник Наталія Немилівська

Барбора Маронкова (англ. Barbora Maronkova) — словацький дипломат. Директор Центру інформації та документації НАТО в Україні[1].

Життєпис[ред. | ред. код]

Закінчила Економічний університет в Братиславі, випускниця Літнього інституту підвищення кваліфікації. Отримала диплом спеціаліста зі зв'язків з громадськістю в Королівському Інститутуті зі зв'язків з громадськістю у Великій Британії[2].

У 2003 році в Словаччині заснувала і очолила НГО «Центр європейських та північно-атлантичних справ», щоб брати участь у громадських та академічних дискусіях про вступ Словаччини до ЄС і НАТО. Її робота включала в себе суспільні відносини і виступи в засобах масової інформації, публічні виступи, співпрацю з донорами та зацікавленими сторонами, а також управління організацією.

З вересня 2010 року працювала менеджером програм і відповідала за розробку, планування і проведення кампаній з громадської дипломатії в країнах Західних Балкан. Вона активно займалася питаннями партнерства НАТО та «політики відкритих дверей». На цій посаді співпрацювала з країнами-кандидатами під час їх національних кампаніїй з інформування громадськості про членство в НАТО.

Працювала в приватній авіакомпанії Sky Europe Airlines, де відповідала за внутрішні комунікації. З 2012 року керувала Програмою з аналізу та оцінювання управління.

Працювала у Відділі публічної дипломатії НАТО в Брюсселі, будучи координатором Програми спостереження за проектами, спрямованими на підвищення рівня поінформованості про НАТО та просування НАТО в ряді країн-членів НАТО.

З березня 2017 року — очолила Центр інформації та документації НАТО в Україні[3].

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]