Бекасово-Сортувальне (платформа)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Платформа Бекасово-Сортувальне

Велике кільце МЗ
Московська залізниця
Бекасово-Сортувальне (станція)
Москва

Bekasovo-Sortirovochnoe passenger station (common view).JPG
55°24′19″ пн. ш. 36°53′04″ сх. д. / 55.40528° пн. ш. 36.88444° сх. д. / 55.40528; 36.88444Координати: 55°24′19″ пн. ш. 36°53′04″ сх. д. / 55.40528° пн. ш. 36.88444° сх. д. / 55.40528; 36.88444
Попередня назва Шаломово, Бекасово II
Тип пасажирська
Колій 4
Платформ 2
Тип платформ(и) берегова та острівна
Форма платформи прямі
Відстань до Александров, км 235,4
Відстань до Бекасово I, км 2,4
Відстань до Москва-Пасажирська-Київська, км 62,4
Код станції 180006 ?
Код «Експрес-3» 2000471 ?
Бекасово-Сортувальне на Вікісховищі

Бекасово-Сортувальне — залізнична пасажирська платформа/зупинний пункт однойменної сортувальної станції, розташована на 237 км Великого кільця Московської залізниці (дільниця Бекасово IСтолбова), в поселенні Київський Троїцького округу Москви.

Опис[ред. | ред. код]

Платформа є одним з шести пасажирських зупинних пунктів в межах сортувальної вантажний станції Бекасово-Сортувальне. Решта п'ять зупинних пунктів мають відмінні від імені станції назви. Хоча дана платформа має загальну назву зі станцією, центр і основні парки станції знаходиться далі на південний схід, ближче до пл. Бекасово-Центральне.

Зупинний пункт знаходиться в парку «Б» станції Бекасово-Сортувальне. Всього дві низькі довгі платформи довжиною в 5 вагонів кожна. Одна острівна (північна № 1), друга берегова (південна № 2) — поєднана з поверхнею дороги на північний захід від платформи, тамож поруч знаходиться будинок із залом очікування і касою. Перехід між платформами — тільки по настилу в районі каси. У касі можна придбати квитки для «прямих» електропоїздів на радіальний напрямок і на далекі пасажирські поїзди будь-якого напрямку (каса Експрес-3), працює тільки по буднях. Для поїздок по Великому кільцю квитки купуються в електропоїзді у роз'їзних касирів. На зупинному пункті — чотири колії, що входять до складу Парку «Б». З них дві колії суміжні острівній платформі (ІІІ колія північна, IV колія — південна), одна — берегова платформа (II колія). Електропоїзди в різні боки можуть прибувати на будь-яку колію, це оголошується додатково гучномовцем — із зазначенням номера колії парку «Б». Штатний рух — по II колії в сторону Мачихіно, по IV або ІІІ колії в сторону Бекасово I, відстій кінцевих електропоїздів на 3 колії.

Поруч з платформою розташовані залізничні підрозділи: КМС-231, ШЧ-4, ЕЧК.

На віддалі на схід і північний схід знаходиться Парк «А» станції Бекасово-Сорт. Від платформ на північний схід можна вийти на дорогу, що йде паралельно Паркам «А» і «Б», а також КМС, на південний схід, в сторону сортувальної гірки та зупинки Бекасово-Центральне.

Раніше платформа була самостійною станцією Бекасово II. До складу станції Бекасово-Сортувальне як парк увійшла в 1970-ті. До кінця 1960-х — початку 1970-х мала назву Шаломово по присілку Шеломово, розташованого біля дороги до шосе.

Розклад і напрямки руху[ред. | ред. код]

Зупинка обслуговується електропотягами моторвагонного депо ТЧ-20 Апрелівка Київського напрямку МЗ. Зупиняються всі, що курсують електропотяги.

Посилання[ред. | ред. код]

Попередня зупинка Лінія Наступна зупинка
Селище Київський   Велике кільце МЗ   Бекасово-Центральне