Белкомунмаш

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Відкрите акціонерне товариство «Керуюча компанія холдингу «Белкомунмаш»
Тип бізнес і підприємство
Форма власності акціонерне товариство
Галузь автомобільна промисловість
Засновано 1973
Штаб-квартира Мінськ
Продукція електробус
bkm.by
CMNS: Белкомунмаш у Вікісховищі
Електробус БКМ-433 «Вітовт»

Відкрите акціонерне товариство «Керуюча компанія холдингу «Белкомунмаш» (ВАТ «ККХ «БКМ») — білоруський виробник громадського електротранспорту (тролейбуси, трамваї та електробуси).

Організовано 1 липня 1973 року в Мінську як Мінський ремонтний трамвайно-тролейбусний завод (скорочено — МРТТЗ).

ВАТ «Керуюча компанія холдингу «„Белкомунмаш“» є провідним виробником наземного міського електричного транспорту в країнах СНД.

При виробництві своєї продукції використовує тільки передові технології в галузі машинобудування, комплектуючі та вузли провідних світових виробників. Продукція відповідає всім основним вимогам, що пред'являються до сучасного міського електротранспорту: безпека, екологічність, економічність та тривалий термін експлуатації.

Історія[ред. | ред. код]

Підприємство організовано на базі ремонтного трамвайно-тролейбусного заводу, заснованого у 1973 році. Сьогодні є провідним промисловим підприємством Білорусі в області виробництва і капітального ремонту рухомого складу міського електричного транспорту. Техніка виробництва Белкоммунмаш відмінно зарекомендувала себе в Білорусі і більш ніж в 40 містах Росії, України, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Латвії, Сербії, Монголії, Колумбії, Аргентини.

Трамваї[ред. | ред. код]

Тролейбуси[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]