Битва біля Банкер-Гілл

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Битви при Банкер-Гілл
(англ. Battle of Bunker Hill)
Американська революція
The death of general warren at the battle of bunker hill.jpg
Смерть генерала Воррена у битві біля Банкер-Гілл. Картина Джона Трумбулла
Дата: 17 червня 1775
Місце: Чарльзтаун, Массачусетс, нині частина Бостона
42°22′34″ пн. ш. 71°03′38″ зх. д. / 42.376361° пн. ш. 71.060778° зх. д. / 42.376361; -71.060778Координати: 42°22′34″ пн. ш. 71°03′38″ зх. д. / 42.376361° пн. ш. 71.060778° зх. д. / 42.376361; -71.060778
Результат: військова перемога Королівство Великої Британії
Сторони
Grand Union Flag.svg Тринадцять колоній Union flag 1606 (Kings Colors).svg Королівство Великобританія
Командувачі
Ізраїль Путман
Вільям Прескотт
Джозеф Воррен 
Джон Старк
Вильям Гав
Роберт Піґот
Джеймс Аберкромбі
Генрі Клінтон
Самуел Ґрейвс
Джон Піткайрн
Військові сили
2400[1] 3,000+[2]
Втрати
115 вбиті,
305 поранених,
30, уловлених (20 військовополонених померли)
'Всього:' 450 [3]
19 офіцерів убитими
62 офіцерів отримали поранення
207 солдатів, загиблих
766 поранені
'Всього: 1054' [4]

Битва біля Банкер-Гілл або Битва при Банкер-Гілл (англ. Battle of Bunker Hill)  — перший значний бій у часи Американської революції, Облога Бостона на 17 червня 1775 р. поруч з пагорбком в Чарльзтауні (нині частина Бостона), Массачусетс, США. Хоча колоністи програли, вони змогли відійти в Бостон, зазнавши менших втрат, ніж англійці. Битва названий на честь сусіднього Банкера, який був на периферії, що беруть участь в бою і був Початкова мета обох колоніальних і британських військ, а іноді згадується як «Битва при Брід-Гілл»

13 червня 1775 р. керівники колоніальних сил, облягали Бостон дізнався, що британські генерали планували направити війська з міста, щоб зайняти порожні пагорби, які оточують місто. У відповідь на це інтелект, 1200 колоніальні війська під командуванням Вільяма Прескотта крадькома зайняли Банкер-Гілл і Брід-Гілл, побудував земляний редут на пагорбі породи, і побудував злегка укріплені лінії, на більшій частині території півострова Чарльзтауна.

Коли англійці були попереджені про присутність нової позиції на наступний день, вони піднялися в атаку проти них. Після двох нападів на колоніальних ліній були відбиті з значними британських жертв, британський, нарешті, захопили позиції на третю штурму, після того, як захисники в редут скінчилися боєприпаси. Колоніальні війська відступили в Кембридж над Банкер-Гілл, страждаючих свої самі значні втрати Банкер-Гілл.

Хоча результат був перемогою для британців, вони зазнали важких втрат: понад 800 поранених і 226 убитих, в тому числі зокрема великого числа офіцерів. Битва розглядається як приклад пірровою перемогою, тому що безпосереднє посилення (захоплення Банкер-Гілл) був скромним і суттєво не змінює стан облоги, в той час як вартість (втрата майже третина розгорнутих сил ) була високою. Тим часом, колоніальні сили були в стані відступити і перегрупуватися в доброму стані потрапив менше жертв. Крім того, бої показали, що відносно недосвідчені колоніальні війська були готові і здатні встати до двобою з регулярними армійськими військами у битві.

Географія[ред.ред. код]

1775 р. карта району Бостона (містить деякі неточності)

Бостон, розташований на півострові, був значною мірою захищена від близького підходу по просторах води, що оточують його, які домінували британські військові кораблі. У період після битв Лексінгтона і Конкорда 19 квітня 1775 колоніальної міліції, в силу близько 15000 чоловіків оточили місто, а також ефективно осадив його. Під командуванням Артема Ворда, вони контролювали доступ до землі тільки в Бостон самої (Роксбери шиї), але, не маючи флоту, були не в змозі контролювати або навіть оспорювати британської панування в водах гавані. Британські війська, силою близько 6000 під командуванням генерала Томаса Гейджа, зайняли місто, і були в змозі буде подано і підкріплюється море. Таким чином, вони можуть залишатися в Бостоні на невизначений термін.

Тим не менш, земля через воду з Бостона міститься ряд пагорбів, які можуть бути використані з вигодою. Якщо міліція може отримати достатньо артилерійських гармат, вони можуть бути розміщені на пагорбах і використовується не бомбардувати місто поки окупаційна армія евакуйовані це чи здалися в полон. Саме з урахуванням цього Нокс Експедиція на чолі з Генрі Нокса, а потім транспортується гармати з Форту Тикондероґа в районі Бостона.[5].

Півострів Чарльзтауна, що лежить на північ від Бостона, почали з короткою вузьким перешийком (відомий як Чарльзтаун шиї) на його північному заході, тягнучись приблизно 1,6 км на південний схід в Бостонській гавані. Банкер-Гілл, з висоти 34 м, лежить у північній частині півострова. Гілл-породи, на висоті 19 м, був більш південний і ближче до Бостона. Місто Чарльзтаун зайняли квартири в південній частині півострова. На своєму найближчому підході, менш ніж 305 м, розділені на півострів Чарльзтаун з Бостонського півострова, де Гілл Копп був на тій же висоті, як Гілл породи. У той час як британський відступ від Конкорд закінчився в Чарльзтаун, Генеральної Ґейдж, а не відразу зміцнення пагорбів, на півострові, були виведені ці війська в Бостон день після битви, перетворивши весь півострів Чарльзтаун в землю немає людини.

Битва при Банкер-Гіллі, по Говард Пайл, 1897

Британський планування[ред.ред. код]

Протягом травня, у відповідь на замовлення від Ґейдж звертаються за підтримкою, англійці отримали підкріплення, поки вони не досягли чисельністю близько 6000 чоловік. 25 травня, три генерала прибув на HMS Cerberus: Вільям Гоу, Джон Бургойна, і Генрі Клінтон. Ґейдж почав планувати з ними, щоб вирватися з міста, завершує план 12 червня. Цей план почав з прийняття Дорчестер шиї, зміцнивши Дорчестер висоти, а потім йдуть на колоніальних сил, дислокованих в Роксбери. Після того, як південний фланг був захищений, висота Чарльзтаун будуть прийняті, і сили в Кембриджі відвезли. Атака була призначена на 18 червня.

13 червня, провінції Массачусетс Конгрес був повідомлений, експрес-посланник Комітету з безпеки в Ексетері, Нью-Гемпшир, що Нью-Гемпшир джентльмен "безсумнівний правдивості" було, під час відвідування Бостона, почув британські командири будують плани, щоб захопити Дорчестер і Чарльстон на 15 червня Массачусетс комітет безпеки вирішили, що додаткові засоби захисту необхідно буде зведений. Генерал Ворд спрямовані Загальна Ізраель Патнем створити оборону на півострові Чарльзтауна, зокрема, на Банкер-Гілл.

Прелюдія до битви[ред.ред. код]

Масив американських військ для битви при Банкер-Лілл

Укріплення Брід-Гілл[ред.ред. код]

У ночі на 16 червня в колоніальному полковник Вільям Прескотт привів близько 1200 чоловік на півострові з метою створення позиції, з яких артилерійський вогонь може бути направлений в Бостоні. Ця сила була складена з людей з полків Прескотт, Патнем (підрозділ під командуванням Томаса Нольтона, Джеймс Фрай, і Авен міст. По-перше, Патнем, Прескотт, і їх інженер, капітан Річард Ґридлі, розійшлися в думках щодо того, де вони повинні знайти свій захист. Деякі роботи були виконані на Банкер Хілл, але Гілл породи був ближче до Бостона і розглядається як більш виправданим. Можливо всупереч наказу, вони вирішили побудувати свою основну редут. Прескотт і його люди, що використовують схему Ґридлі, почав копати квадрата фортифікації близько 40 м на стороні з ровами і земляними стінами. Стіни редуту близько 1,8 м у висоту, з дерев'яною платформою всередині, на якому люди могли стояти і пожежної над стінами.

Роботи на пагорбі породи не залишилися непоміченими англійцями. Генеральний Клінтон, в розвідку в ту ніч, було відомо про них, і намагався переконати Кейдж і Кой, що їм необхідно підготувати, щоб напасти на позицію в денному світлі. Британські годинні були обізнані про діяльність, але найбільш очевидно, не думаю, що це привід для тривоги. Потім, на початку досвітні, близько 4:00 ранку, вартовий на борту HMS Живі помітив нову зміцнення, і повідомлення про її капітан. Живий відкрили вогонь, тимчасово зупинити роботу колоністів. На борту свого флагмана HMS Сомерсет, адмірал Семюел Могили прокинувся, дратує пострілів, що він не замовили. Він зупинив її, тільки щоб мати Загальна Gage скасовувати своє рішення, коли він став повністю обізнані про ситуацію в першій половині дня. Він наказав, щоб всі 128 гармат в гавані, а також батареї на вершині пагорба CoPP в Бостоні, щоб стріляти в колоніальній положенні, яке було відносно невеликий вплив. Сонце, що сходить також попередив Прескотт значною проблеми з розташуванням редут -. він може бути легко по обидві сторони він швидко наказав почати будівництво бруствер працює вниз по схилу на схід, вирішивши, що не було людей, щоб також побудувати додаткові захисні на захід від редуту.

Британські препарати[ред.ред. код]

Історичний карта Банкер-Гілл за участю військових замітки

Британці зібрали піхоту і збилися перевірити людей на параді. Генерал Гоу мав очолити головний напад, їздити колоніальної лівого флангу, і взяти їх з тилу. Бригадний генерал Роберт Пігот на британському лівому фланзі призведе до прямий напад на редут, і майор Джон Піткерн призвело флангу або резервні сили. Минуло кілька поїздок в баркасів для транспортування початкові сили Гоу (що складається з близько 1500 чоловіків) у східній частині півострова, відомий як точка Мултон-х років. За 2 вечора, вибраний сила Гоу висадився. Тим не менш, в той час як перетинаючи річку, Гоу відзначив велику кількість колоніальних військ на вершині Банкер-Гіллі. Вважаючи, щоб вони були підкріплення, він відразу ж відправив повідомлення Кейдж, запиту додаткових військ. Потім він наказав деякі з легкої піхоти взяти вперед положення по східній стороні півострова, попереджаючи колоністів на його наміченого курсу дій. Війська потім сів їсти, поки вони чекали підкріплення.

Коли британські генерали зустрілися, щоб обговорити їх варіанти, генеральний Клінтон, який закликав напад якомога раніше, волів атаку, починаючи від Charlestown шиї, що б відрізати відступ колоністів, зменшуючи процес захоплення нових редут до одного голодуючих з його мешканців. Тим не менш, він був у меншості трьома іншими генералами. Гоу, який був старший з присутніх офіцер і призведе штурм, був тієї думки, що пагорб був "відкритим і легко сходження і в загальному буде легко переносити." Погодився генеральний Burgoyne, стверджуючи, що "непідготовлений набрід" буде ні в яке порівняння їх «навчені війська" .Orders не було, то видається підготувати експедицію.

Коли генерал Ґейдж оглянув роботи з Бостона з його співробітниками, Авія Віллард дізнався брата-в-законі полковника Прескотт. "Чи буде він боротися?" запитав Кейдж. "Що стосується його солдатів, я не можу відповісти за них; "відповів Віллард", але полковник Прескотт боротися з вами до воріт пекла." жили Прескотт до слова Вілларда, але його люди не були так рішучі. Коли колоністи зазнали першої потерпілого, Полларда з Біллеріка, молодий рядового убитий гарматним вогнем, Прескотт наказав поховати людину швидко і тихо, але велика група чоловіків дала йому урочистий похорон, з кількома дезертирство незабаром після цього.

Колоністи зміцнити свої позиції[ред.ред. код]

Прескотт, бачачи британських препарати, викликали підкріплення. Серед підкріплення були Джозеф Воррен, популярний молодий лідер з Массачусетського комітету з безпеки, і Сет Померой, старіння Массачусетс лідер бойовиків. Обидва з цих чоловіків відбудеться комісій рангу, але вибрав в якості піхоти. Прескотт наказали чоловікам Коннектикут під командуванням капітана Нолтон, щоб захистити лівий фланг, де вони використовували грубу бруд стіну в якості бруствер, і очолив його з паркану рейки і сіно. Вони також побудували три невеликих V-подібний окопи між цим земляного валу і бруствер Прескотта. Війська, які прибули для посилення цієї позиції флангового включено близько 200 осіб з 1-й і 3-й Нью-Гемпшир полків, під полковниками Джон Старк і Джеймс Рід. Чоловіки Старка, яка не прибула лише після Гоу висадився свої сили (і, отже, не заповнили прогалину в обороні, що Гоу міг скористалися, якби він притиснув напад раніше), зайняли позиції вздовж бруствера на північному кінці колоніальної положенні. Коли відлив відкрив розрив вздовж річки Містик на північ, вони швидко розширили паркан з коротким кам'яною стіною до краю води. Полковник Старк розмістив пакет акцій близько 30 м в передній частині паркан і наказав, щоб ніхто вогонь до завсідників не передати його. Незадовго до акції, додаткові прибутки підкріплення, в тому числі частин Массачусетс полків полковники Брюер, Ніксон, Вудбрідж, Литель, і майор Мур, а також Каллендер-х компанія артилерії.

За колоніальних ліній, плутанина панувала. Багато підрозділів, відправлені до дії зупинився перед перетином Чарлстон шию від Кембриджа, який перебував під постійним вогнем з гармати батарей на півдні. Інші досяг Банкер-Гілд, але потім, не знаючи, куди їхати звідти, подрібнений навколо. Один з коментаторів написав сцени, яка "мені здається, там ніколи не було більше плутанини і менш команд." У той час як Генеральний Патнем був на сцені, що намагається прямих справи, командири підрозділів часто неправильно або підкорився наказу.

Напад[ред.ред. код]

Ральф Фарнгам, один з останніх хто залишилися в живих
Перший британський напад на Банкер-Гілл; затінені зони пагорби
Другий британський напад на Банкер-Гілл
Третій і останній британський напад на Банкер-Гілл

За 3 вечора, британські підкріплення, до якого увійшли 47-й стопи і перші морські піхотинці, прибув, і англійці були готові до виступу. Сила бригадний генерал Пігот, збираючи на південь від села Чарлзтон, були брати втрати від снайперського вогню і Гоу запитав адмірал Грейвс за допомогу у розчищенні з снайперів. Могили, які планували таку можливість, наказав запальний пострілу в село, а потім послав десант підпалити місто. Дим здіймаються із Чарльстона позичив майже сюрреалістичний фон для бойових дій, а вітри були такі, що дим втримався від поля бою.

Пігот, командуючи 5-м, 38-м, 43-м, 47-е, і 52-м полками, а також морських піхотинців майора Піткерн, були фінт напад на редут. Тим не менш, вони як і раніше ганяв снайперів в Чарлзтону, і Пігот, коли він побачив, що сталося з заздалегідь Гоу, наказав відступати. Генерал Гоу привів легкі піхотні роти і гренадерів у нападі на американський лівий фланг, очікує легкої зусиль по боротьбі з недавно прибулих військ Старка. Його легка піхота були встановлені вздовж вузької пляжі, в колонці, щоб перетворити далеко лівий фланг колоніального становища. Гренадери були розгорнуті в середині. Вони вишикувалися чотирма глибокими і кілька сотень в поперечнику. Як завсідники закриті, Джон Сімпсон, Нью-Гемпшир чоловік, передчасно відкрила, спираючись неефективною залп у відповідь вогонь із завсідників.

Коли завсідники остаточно закрита в діапазоні, обидві сторони відкрили вогонь. Колоністи нанесли тяжкі втрати постійних, використовуючи паркан, щоб не впасти і спрямовують свої мушкети, і отримати вигоду з крапелькою кришкою. З цієї руйнівної шквал мушкета вогню, завсідники відступили в безладді, і міліція провела свої позиції. Постійні реформувати на поле і пішов знову. На цей раз, Пігот НЕ фінт був; він був на штурм редуту, можливо, без допомоги сили Гоу. Гоу, замість того, щоб іти проти позиції Старка вздовж пляжу, йшли замість проти позиції Нолтон в уздовж огорожі. Підсумки другого нападу було так само, як перший. Один британський спостерігач писав: "Більшість наших гренадерів і світло-піхоти, момент подання себе втратив три чверті, і багато дев'ять десятих, їх чоловіків. Деякі з них тільки вісім або дев'ять осіб компанія зліва ..." Пігот не краща будь-якого тарифу в своїй атаці на редут, і знову наказав відступати. Тим часом, в задній частині колоніальних сил, сплутаність свідомості продовжував царювати. Генеральний Патнем спробував з обмеженим успіхом, посилати додаткові війська з Банкер-Гілл Брід-Гілл, щоб підтримати людей в редут і вздовж оборонних ліній.

Британський тил і в якийсь хаос. Поранені солдати, які були з мобільного зробили свій шлях в райони посадки, і в даний час переправляються в Бостон, і поранених, що лежать на полі бою були джерелом стогони і крики болю. Загальні Гоу, вирішивши, що він б спробувати ще раз, послав до генерала Клінтон в Бостоні додаткових військ. Клінтон, який спостерігав за перші дві атаки, відправлено близько 400 чоловік з 2-го морських піхотинців і 63-й нозі, а потім слідують себе, щоб допомогти згуртувати війська. На додаток до нових запасів, він також переконаний, близько 200 поранених, щоб сформувати на третій напад. У період між другим і третім нападів, генеральний Putnam продовжував намагаються направити війська до дії. Деякі компанії, і лідера групи чоловіків, рушив до дії; інші відступили. Джон Честер, капітан Коннектикут, бачачи всю компанію у відступі, наказав своєї компанії, щоб прицілитися мушкети на цією компанією, щоб зупинити відступ; вони повернувся і попрямував назад на поле бою.

Третій штурм, зосереджена на редут (тільки фінт на фланзі колоністів), була успішною, хоча колоністи знову налив мушкета вогонь в британських рядах, і це коштувало життя майора Піткерн. Захисники були скінчилися патрони, зменшуючи бій в ближньому бою. Англійці перевагу, як тільки вони увійшли в редут, так як їх війська були оснащені багнети на рушницями той час як більшість колоністів не було. Полковник Прескотт, один з останніх колоністів, щоб покинути редут, парирував багнет поштовхи з його зазвичай урочистому шаблею. Саме під час відступу з редуту, що Джозеф Уоррен був убитий.

Відступ багато колоніальних військ з півострова стало можливим частково контрольованої відступу сил уздовж огорожі, на чолі з Джоном Старком і Томас Нолтлн, що не дозволило оточення пагорба. Їх дисципліновані відступ, описується Бургойна що "не політ, це був навіть покриті хоробрість і військову майстерність", була настільки ефективна, що більшість поранених були врятовані. Більшість ув'язнених, прийнятих англійцями смертельно поранений. Загальні Патнем спробував реформувати війська на Банкер-Гілл; Однак політ колоніальних сил було настільки швидким, що артилерійські гармати і шанцевий інструмент довелося відмовитися. Колоністи постраждали більшість їхніх жертв під час відступу на Банкер-Гілл. До 5 вечора, колоністи відступили за Чарлзтон шию, щоб укріплених позицій у Кембриджі, і англійці взяли під контроль півострова.

Наслідки[ред.ред. код]

Пам'ятник Банкер-Гілл

Англійці взяли землю, але на великі втрати; вони понесли 1054 жертв (226 убитих і 828 поранених), з непропорційно велике число цих офіцерів. Кількість нещасних випадків був найвищим постраждали англійцями в якій-небудь одній зустрічі протягом всієї війни. Загальні Клінтон, повторюючи Пірр, зазначив у своєму щоденнику, що "ще кілька таких перемог було б найближчим часом покласти край британському пануванню в Америці. Британські втрати убитими та пораненими, включно з офіцерами — 100 офіцерам, значна частина британського офіцерського корпусу в Північній Америці. Велика частина співробітників на місцях загального Гоу був серед жертв. Основні Піткерн був убитий і підполковник Джеймс Амберкомбі смертельно поранений. Генеральний Gage в своїй доповіді після битви, повідомили наступні офіцерські втрати (лістинг лейтенантів і вище по імені):

 • 1 підполковник убитий
 • 2 спеціальностями вбиті, 3 поранені
 • 7 капітани загинули, 27 поранені
 • 9 лейтенантів загинули, 32 поранені
 • 15 сержантів вбиті, 42 поранені
 • 1 барабанщик загинули, 12 поранені

Колоніальні втрати склали близько 450 осіб, з яких 140 були вбиті. Більшість колоніальних втрат було зроблено під час зняття. Основні Ендрю Мак-Клери був технічно високого рангу в колоніальному офіцер, щоб померти в бою; він був збитий вогнем гармати на Чарлзтаун шиї, останньою людиною, убитим в бою. Пізніше він був відзначений самовідданість Форт МакКлері в Кіттері, штат Мен. Cерйозна втрата для справи Пйцтріот, однак, була смерть доктора Джозефа Воррена. Він був президентом Массачусетса губернського з'їзду, і він був призначений генерал-майор 14 червня Його комісія ще не набув чинності, коли він служив добровольцем приватного три дні потому в Банкер-Гілл. Тільки тридцяти чоловік були в полон до англійців, більшість з них з тяжкими ранами; двадцять помер під час полоні. Колоністи також втратив багато лопати та інші шанцевий інструмент, а також п'ять із шести гармат вони принесли на півострів.

Поминання[ред.ред. код]

Вид напад на пагорбі Банкера зі спалюванням Чарльзтаун , художник Лодж

Картина Джона Тромбула, в Смерть генерала Воррена в битві при Банкер-Гіллі, в той час як ідеалізованої неточною зображенням смерті Воррена, показує кількість учасників в бою. Джон Маленький, британський офіцер, який був серед тих, штурм редуту, був другом Ізраїлю Путнем і знайомство Трамбулл. Він зображений проведення Уоррен і запобігання британського солдата за вбивство його.

Монумент Банкер-Гіллa обеліск, який стоїть 67 м у висоту на пагорбі породи. 17 червня 1825, п'ятидесятих річниця битви, наріжним каменем пам'ятника був закладений маркіз де Лафайет та адресу поставки Даніель Вебстер.

Служба національних парків працює музей, присвячений битві біля пам'ятника, який частиною Бостонського Національний історичний парк. Кругова панорама битви був доданий в 2007 році, коли музей був реконструйований.

День Банкер-Гіллa наголошується кожен 17 червня є офіційним святом в графстві Саффолк, штат Массачусетс (яка включає в себе місто Бостон), а також Сомервіль в Міддлсексу. «Проспект-Гілл», сайт колоніальних укріплень з видом на Чарлзтаун шиї, в даний час знаходиться в Сомервіль, який раніше був частиною Чарльзтаун. Державні установи в штаті Массачусетс (наприклад, державних установ вищої освіти), розташованих в Бостоні також відзначають свято. Тим не менш, 2011 фінансовий рік бюджет держави вимагає, щоб усі державні та муніципальні посади, в графстві Саффолк бути відкритий День Банкер-Гіллa і День Евакуації.

16 і 17 червня 1875, сторіччя битви відзначався військовим парадом та прийом за участю помітних акустичних систем, серед них генерал Вільям Шерман і віце-президента Генрі Вільсон. У ньому взяли участь високопоставлені особи з усієї країни. Святкові заходи також зазначив стоп'ятдесятирічний (150-річчя) в 1925 році і двохсотріччя в 1975 році.


Примітки[ред.ред. код]

 1. Chidsey p. 122 counts 1,400 in the night-time fortification work. Frothingham is unclear on the number of reinforcements arriving just before the battle breaks out. In a footnote on p. 136, as well as on p. 190, he elaborates the difficulty in getting an accurate count.
 2. Chidsey p. 90 says the initial force requested was 1,550, but Howe requested and received reinforcements before the battle began. Frothingham p. 137 puts the total British contingent likely to be over 3,000. Furthermore, according to Frothingham p. 148, additional reinforcements arrived from Boston after the second attack was repulsed. Frothingham, p. 191 notes the difficulty in attaining an accurate count of British troops involved.
 3. Chidsey, ст. 104
 4. Frothingham pp. 191, 194.
 5. Martin, James Kirby (1997). Benedict Arnold: Revolutionary Hero. New York: New York University Press. с. 73. ISBN 978-0-8147-5560-0. OCLC 36343341.