Болото (Аватар)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Туманне болото — це величезне болото розташоване в царстві Землі. Це абсолютно загадкове і чарівне місце, охоплює чималу територію на південному заході. Цікаве воно тим, що в ньому мешкають люди, і не просто люди - а маги води, можливо, частина від Південного Племені Води. Тутешні маги звикли до постійної вологості, вони знайшли це місце і тепер вважають його домом, оберігаючи від вороже налаштованих чужинців. На щастя, таких тут небагато.

Ватажок Племені, Х'ю сказав, що на цьому болоті час - це ілюзія. Людина, що потрапила сюди бачить різні бачення - людей, яких вона любила, втратила, або тих, хто має для неї велике значення. У цьому переконалася і команда Аватара, коли вони розділилися. Сокка побачив свою кохану Юї, Катара зустріла матір, яку втратила в дитинстві, а Аанг побачив Тоф - мага землі, яка стане його учителем і другом.

Загальний вигляд[ред. | ред. код]

Центральне дерево Баньян

Теплий клімат, велика кількість вологості та ізоляція зумовили поширення тут багатьох видів тварин і рослин. У центрі Туманного болота розташоване величезна дерево Баньян - серце цього чудового місця. Всі рослини на болоті - насправді його коріння і всі міцно пов'язані з деревом. Знищиш дерево - знищиш і все болото. Філософія племені, говорить, що весь їхній будинок - один суперорганізм, маленький світ. Тому Болотні маги води, хоч і досить доброзичливі, охороняють його за допомогою створення великого болотного монстра.

Це болото містить в собі багато таємниць і духовності. Саме так воно "кликало" Аанга коли він пролітав над ним, а зв'язок дерева з усім болотом допомогло йому відшукати зниклих Аппу і Момо. Пізніше гуру Патік знайде мага повітря, використовуючи його зв'язок з зубром, що дуже нагадує зв'язок дерева Баньян.

Цікаві факти[ред. | ред. код]

Дерево Баньян схоже на Дерево Бодхи - легендарне дерево у буддизмі, де Будда отримав просвітлення. Х'ю заявив, що він досяг просвітління під деревом Баньян.

Посилання[ред. | ред. код]

Аватар[ред. | ред. код]