Бразилія на літніх Олімпійських іграх 2016

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бразилія на Олімпійських іграх
Прапор, що використовувався на Іграх
Код МОК:BRA
НОК:Національний олімпійський
комітет Бразилії
Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро
Спортсмени 465 у 29 видах спорту
Прапороносець Яне Маркеш (відкриття)[1]
Ісакіас Кейрос (закриття)
Медалі
Місце: 13
Золото
7
Срібло
6
Бронза
6
Всього
19
Участь у літніх Олімпійських іграх
192019241928193219361948195219561960196419681972197619801984198819921996200020042008201220162020
Участь у зимових Олімпійських іграх
19921994199820022006201020142018

Бразилію на літніх Олімпійських іграх 2016 представляли 465 спортсменів.

Медалісти[ред. | ред. код]

Медаль Спортсмени Вид спорту Дисципліна Дата
Gold medal icon.svg Золото Рафаела Сілва Дзюдо до 57 кг (жінки) 8 серпня
Gold medal icon.svg Золото Тьяго Браз да Сілва Легка атлетика стрибки з жердиною (чоловіки) 15 серпня
Gold medal icon.svg Золото Робсон Консейсан Бокс до 60 кг (чоловіки) 16 серпня
Gold medal icon.svg Золото Мартіна Граель
Кахена Кунце
Вітрильний спорт 49er FX 18 серпня
Gold medal icon.svg Золото Алісон Серутті
Бруно Шмідт
Волейбол пляжний (чоловіки) 18 серпня
Gold medal icon.svg Золото Олімпійська збірна Бразилії з футболу
Вевертон
Зека
Родріго Кайо
Маркіньюс
Ренато Аугусто
Дуглас Сантос
Луан Вієйра
Рафінья
Габріел
Неймар
Габріел Жезус
Волас
Вільям
Луан Гарсія
Родріго Доурадо
Тьяго Мая
Феліпе Андерсон
Уїлсон
Футбол чоловіки 20 серпня
Gold medal icon.svg Золото Збірна Бразилії з волейболу
Брунінью
Едер Карбонера
Воллес де Соуза
Вільям Аржона
Сержіо Сантос
Луїс Феліпе Фонтелеш
Маурісіу Соуза
Дуглас Соуза
Лукас Сааткамп
Евандро Гуерра
Рікардо Лукареллі Соуза
Маурісіу Боржес
Волейбол чоловіки 21 серпня
Silver medal icon.svg Срібло Феліпе Алмейда Ву Стрільба пневматичний пістолет, 10 метрів (чоловіки) 6 серпня
Silver medal icon.svg Срібло Дієго Іполіто Гімнастика вільні вправи (чоловіки) 14 серпня
Silver medal icon.svg Срібло Артур Занетті Гімнастика кільця (чоловіки) 15 серпня
Silver medal icon.svg Срібло Ісакіас Кейрос Веслування на байдарках і каное каное-одиночки, 1000 м (чоловіки) 18 серпня
Silver medal icon.svg Срібло Агата Беднарчук
Барбара Сейшас
Волейбол пляжний (жінки) 17 серпня
Silver medal icon.svg Срібло Ісакіас Кейрос
Ерлон де Соуза Сілва
Веслування на байдарках і каное каное-двійки, 1000 м (чоловіки) 20 серпня
Bronze medal icon.svg Бронза Майра Агіяр Дзюдо до 78 кг (жінки) 11 серпня
Bronze medal icon.svg Бронза Рафаел Сілва Дзюдо понад 100 кг (чоловіки) 12 серпня
Bronze medal icon.svg Бронза Артур Маріано Гімнастика вільні вправи (чоловіки) 14 серпня
Bronze medal icon.svg Бронза Поліана Окімото Плавання марафон 10 км (жінки) 15 серпня
Bronze medal icon.svg Бронза Ісакіас Кейрос Веслування на байдарках і каное каное-одиночки, 200 м (чоловіки) 18 серпня
Bronze medal icon.svg Бронза Майкон Сікейра Тхеквондо понад 80 кг (чоловіки) 20 серпня

Спортсмени[ред. | ред. код]

Дисципліна Чоловіки Жінки Разом
Стрільба з лука 3 3 6
Легка атлетика 36 31 67
Бадмінтон 1 1 2
Баскетбол 12 12 24
Бокс 7 2 9
Веслування на байдарках і каное 11 2 13
Велоспорт 6 4 10
Стрибки у воду 5 4 9
Кінний спорт 10 2 12
Фехтування 7 6 13
Хокей на траві 16 0 16
Футбол 18 18 36
Гольф 1 2 3
Гімнастика 6 11 17
Гандбол 14 14 28
Дзюдо 7 7 14
Сучасне п'ятиборство 1 1 2
Академічне веслування 2 2 4
Регбі-7 12 12 24
Вітрильний спорт 8 7 15
Стрільба 6 3 9
Плавання 23 13 36
Синхронне плавання 9 9
Настільний теніс 3 3 6
Тхеквондо 2 2 4
Теніс 5 2 7
Тріатлон 1 1 2
Волейбол 16 16 32
Водне поло 13 13 26
Важка атлетика 3 2 5
Боротьба 1 4 5
Разом 256 209 465

Стрільба з лука[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Результат Сіяний Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Маркус Д'Алмейда Індивідуальні 658 34 прапор, що використовується країною на Іграх Камінскі (USA)
L 2–6
Завершив виступ
Бернардо Олівейра 651 45 прапор, що використовується країною на Іграх Поттс (AUS)
W 6–4
прапор, що використовується країною на Іграх Сото (CHI)
L 1–7
Завершив виступ
Daniel Xavier 639 53 прапор, що використовується країною на Іграх Lee S-y (KOR)
L 2–6
Завершив виступ
Маркус Д'Алмейда
Бернардо Олівейра
Daniel Xavier
Команда 1948 11 Н/Д Китай Китай (CHN)
L 2–6
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній раунд 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Результат Сіяна Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Ане Марсель дос Сантос Індивідуальні 637 26 прапор, що використовується країною на Іграх Саорі Наґаміне|Nagamine (JPN)
W 7–3
прапор, що використовується країною на Іграх Інглі (AUS)
W 6–0
прапор, що використовується країною на Іграх Фолкард (GBR)
L 2–6
Завершила виступ
Маріна Канетта 599 54 прапор, що використовується країною на Іграх Ці Юй (CHN)
L 1–7
Завершила виступ
Сара Нікітін 609 50 прапор, що використовується країною на Іграх Kang U-j (PRK)
L 0–6
Завершила виступ
Ане Марсель дос Сантос
Маріна Канетта
Сара Нікітін
Команда 1845 11 Н/Д Італія Італія (ITA)
L 0–6
Завершила виступ

Легка атлетика[ред. | ред. код]

Легенда
  • Note – для трекових дисциплін місце вказане лише для забігу, в якому взяв участь спортсмен
  • Q = пройшов у наступне коло напряму
  • q = пройшов у наступне коло за добором (для трекових дисциплін - найшвидші часи серед тих, хто не пройшов напряму; для технічних дисциплін - увійшов до визначеної кількості фіналістів за місцем якщо напряму пройшло менше спортсменів, ніж визначена кількість)
  • NR = Національний рекорд
  • N/A = Коло відсутнє у цій дисципліні
  • Bye = спортсменові не потрібно змагатися у цьому колі
  • NM = жодної успішної спроби
Трекові і шосейні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній забіг Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Вітор Уго Душ Сантуш 100 м Bye 10.36 =5 Завершив виступ
Жорже Відеш 200 м 20.50 3 Н/Д Завершив виступ
Бруно де Баррос 200 м 20.59 6 Н/Д Завершив виступ
Алдемір да Сілва Жуніор 200 м 20.80 7 Н/Д Завершив виступ
Едерсон Естефані 400 м 46.68 7 Н/Д Завершив виступ
Клеберсон Девід 800 м 1:46.14 4 q Н/Д 1:46.19 6 Завершив виступ
Лутімар Паєс 800 м 1:48.38 7 Н/Д Завершив виступ
Тьяго Андре 1500 м 3:44.42 11 Н/Д Завершив виступ
Едер Антоніу Соуза 110 м з бар'єрами 13.61 4 Q Н/Д DSQ Завершив виступ
Жуан Вітор де Олівейра 110 м з бар'єрами 13.63 4 Q Н/Д 13.85 9 Завершив виступ
Махау Сугуїматі 400 м з бар'єрами 49.77 3 Q Н/Д 49.77 8 Завершив виступ
Марсіо Телес 50.41 6 Н/Д Завершив виступ
Моасір Ціммерманн ходьба на 20 км Н/Д 1:33:58 63
Жозе Алессандро Багіо ходьба на 20 км Н/Д DNF
Кайо Бонфім ходьба на 20 км Н/Д 1:19:42 NR 4
ходьба на 50 км Н/Д 3:47:02 NR 9
Маріо дос Сантос ходьба на 50 км Н/Д DNF
Джонатан Рікманн ходьба на 50 км Н/Д 4:01.52 29
Алтобелі да Сілва 3000 м з перешкодами 8:26.59 6 q Н/Д 8:26.30 9
Солоней да Сілва Марафон Н/Д 2:22:05 78
Marílson dos Santos Марафон Н/Д 2:19:09 59
Пауло Роберто Паула Марафон Н/Д 2:13:56 15
Алдемір да Сілва Жуніор
Вітор Уго Душ Сантуш
Бруно де Баррос
Ricardo Mário de Souza
José Carlos Moreira
Жорже Відеш
4 × 100 m relay 38.19 5 q Н/Д 38.41 6
Лукаш Карвалью
Педро Луїс де Олівейра
Уго ді Соуза
Пітерсон душ Сантуш
Едерсон Естефані
Алешандер Руссо
4 × 400 m relay 3:00.43 4 q Н/Д 3:03.28 8
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній забіг Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Результат Місце Результат Місце Результат Місце
Розангела Сантос 100 м Bye 11.25 2 Q 11.23 5 Завершила виступ
Франсіела Красуцкі 100 м Bye 11.67 7 Завершила виступ
Кауїза Венансіо 200 м 23.06 3 Н/Д Завершила виступ
Віторія Крістіна Роса 200 м 23.35 7 Н/Д Завершила виступ
Жейса Коутінью 400 м 52.05 4 Н/Д Завершила виступ
Жайлма де Ліма 400 м 52.65 6 Н/Д Завершила виступ
Флавія ді Ліма 800 м 2:03.78 8 Н/Д Завершила виступ
Майла Мачадо 100 м з бар'єрами 13.09 5 Н/Д Завершила виступ
Фабіана Мораес 13.22 5 Н/Д Завершила виступ
Жуліана Паула душ Сантуш 3000 м з перешкодами 9:45.95 15 Н/Д Завершила виступ
Татьєле Роберта де Карвальо 10000 м Н/Д 32:38.21 31
Еріка де Сена ходьба на 20 км Н/Д 1:29:29 7
Сісіане Лопеш ходьба на 20 км Н/Д 1:38:35 49
Адріана Апаренсіда да Сілва Марафон Н/Д 2:43:22 69
Марілі дос Сантос Марафон Н/Д 2:45:08 78
Грасіета Сантана Марафон Н/Д 3:09:15 128
Бруна Фаріас
Франсіела Красуцкі
Ана Клаудія Лемос
Віторія Крістіна Роса
Розангела Сантос
Кауїза Венансіо
4 × 100 m relay DSQ Н/Д Завершила виступ
Жейса Коутінью
Tabata Vitorino de Carvalho
Жайлма де Ліма
Letícia de Souza
Cristiane dos Santos Silva
Жоелма Соуза
4 × 400 m relay 3:30.27 8 Н/Д Завершила виступ
Технічні дисципліни
Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Ігор Алвес стрибки в довжину 7.59 28 Завершив виступ
Тьягу Брас да Сілва стрибки з жердиною 5.70 3 q 6.03 OR, SA 1
Augusto de Oliveira 5.45 22 Завершив виступ
Таллес Фредеріку Сілва стрибки у висоту 2.17 35 Завершив виступ
Жуліо Сезар де Олівейра метання списа 80.49 16 Завершив виступ
Вагнер Домінгос метання молота 74.17 9 q 72.28 12
Дарлан Романі штовхання ядра 20.94 NR 3 Q 21.02 NR 5
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат у метрах Місце Результат у метрах Місце
Еліан Мартінс стрибки в довжину 6.33 23 Завершила виступ
Кейла Коста стрибки в довжину 5.86 38 Завершила виступ
потрійний стрибок 13.78 24 Завершила виступ
Нубія Суареш потрійний стрибок 13.85 23 Завершила виступ
Фабіана Мурер стрибки з жердиною НС Завершила виступ
Жоана Коста стрибки з жердиною 4.15 =29 Завершила виступ
Жейза Арканжо штовхання ядра 18.27 7 q 18.16 9
Андресса де Мораїс метання диска 57.38 21 Завершила виступ
Фернанда Мартінс метання диска 51.85 31 Завершила виступ
Комбіновані дисципліни – десятиборство (чоловіки)
Спортсмен Дисципліна 100 м СД ШЯ СВ 400 м 110Б МД СЖ МС 1500 м Final Місце
Луїс Альберто де Араужо Результат 10.77 7.48 PB 15.26 1.92 48.14 PB 14.17 45.10 4.90 57.28 PB 4:31.46 8315 PB 10
Очки 912 930 806 731 902 953 769 880 697 735
Комбіновані дисципліни – семиборство (жінки)
Спортсмен Дисципліна 100Б СВ ШЯ 200 m LJ МС 800 m Final Місце
Vanessa Spínola Результат 14.24 1.68 13.06 24.11 6.10 45.05 2:14.20 6024 23
Очки 945 830 731 970 880 764 904

Бадмінтон[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Вибування Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ігор Коелью де Олівейра одиночний розряд (чоловіки) прапор, що використовується країною на Іграх Еванс (IRL)
L (8–21, 21–19, 8–21)
прапор, що використовується країною на Іграх Цвіблер (GER)
L (12–21, 12–21)
3 Завершив виступ
Лоайнне Вісенте одиночний розряд (жінки) прапор, що використовується країною на Іграх Невал (IND)
L (17–21, 17–21)
прапор, що використовується країною на Іграх Улітіна (UKR)
L (13–21,13–21)
3 Завершила виступ

Баскетбол[ред. | ред. код]

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Нижче наведено склад збірної Бразилії в турнірі з баскетболу на літніх Олімпійських іграх 2016.[2]

Збірна Бразилії з баскетболу – літня Олімпіада 2016
Гравці Тренери
Поз-я # Ім'я Вік - Дата народж-я Зріст Клуб Країна (клубу)
РЗ 5 Нето, Рауль 24 - (1992-05-19)19 травня 1992 1.92 Юта Джаз США
Ц 6 Фелісіо, Крістіано 24 - (1992-07-07)7 липня 1992 2.08 Чикаго Буллз США
АЗ 8 Беніте, Вітор 26 - (1990-02-20)20 лютого 1990 1.90 Мурсія Іспанія
РЗ 9 Уертас, Марселіно 33 - (1983-05-25)25 травня 1983 1.91 Лос-Анджелес Лейкерс США
З/Ф 10 Гарсія, Алекс 36 - (1980-03-04)4 березня 1980 1.92 Бауру Бразилія
Ф 12 Джованноні, Гільєрме 36 - (1980-06-02)2 червня 1980 2.04 Бразіліа Бразилія
Ф/Ц 13 Нене 33 - (1982-09-13)13 вересня 1982 2.11 Вашингтон Візардс США
ЛФ 14 Маркіньйос 32 - (1984-05-31)31 травня 1984 2.07 Фламенго Бразилія
АЗ 19 Барбоза, Леандро 33 - (1982-11-28)28 листопада 1982 1.94 Голден Стейт Ворріорз США
Ф/Ц 23 Ліма, Аугусто 24 - (1991-09-17)17 вересня 1991 2.06 Реал Мадрид Іспанія
Ф/Ц 30 Хеттшеймер, Рафаель 30 - (1986-06-16)16 червня 1986 2.08 Бауру Бразилія
РЗ 55 Луз, Рафаель 24 - (1992-02-11)11 лютого 1992 1.88 Фламенго Бразилія
Головний тренер
Помічник(и) головного тренера
Груповий етап
Вихід до чвертьфіналу
Команда І В П З П РМ О
Хорватія Хорватія 5 3 2 400 407 -7 8
Іспанія Іспанія 5 3 2 432 357 +75 8
Литва Литва 5 3 2 392 428 -36 8
Аргентина Аргентина 5 3 2 441 428 +13 8
Бразилія Бразилія 5 2 3 411 407 +4 7
Нігерія Нігерія 5 1 4 392 441 −49 6
7 серпня 2016
14:15
Протокол Бразилія Бразилія 76–82 Литва Литва    Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро
Глядачів: 7990
Рахунок за чвертями: 17-27, 12-31, 23-12, 24-12
Очки: Барбоза 21
Підб.: Нене 8
РП: Уертас 3
Очки: Калнієтіс 16
Підб.: Янкунас 7
РП: Калнієтіс 8

9 серпня 2016
14:15
Протокол Іспанія Іспанія 65–66 Бразилія Бразилія    Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро
Глядачів: 10761
Рахунок за чвертями: 13–18, 18–16, 14–19, 20–13
Очки: П. Газоль 13
Підб.: П. Газоль 10
РП: Родрігес 5
Очки: Уертас 11
Підб.: Ліма 10
РП: Уертас 7

11 серпня 2016
14:15
Протокол Бразилія Бразилія 76–80 Хорватія Хорватія    Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро
Рахунок за чвертями: 17–19, 14–22, 19–18, 26–21
Очки: Барбоза 16
Підб.: Ліма 6
РП: Уертас 9
Очки: Богданович 33
Підб.: Шарич 7
РП: Укич 4

13 серпня 2016
14:15
Протокол Аргентина Аргентина 111–107 Бразилія Бразилія OT  Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро
Глядачів: 11701
Рахунок за чвертями: 28–19, 16–33, 23–20, 18–13 OT: 10–10, 16–12
Очки: Носіоні 37
Підб.: Носіоні 11
РП: Кампаццо 11
Очки: Нене 24
Підб.: Нене 10
РП: Нету 4

15 серпня 2016
14:15
Протокол Нігерія Нігерія 69–86 Бразилія Бразилія    Арена Каріока 1, Ріо-де-Жанейро
Глядачів: 11173
Рахунок за чвертями: 16–15, 15–27, 21–17, 17–27
Очки: Акогнон 16
Підб.: Аміну 7
РП: 4 гравці по 2
Очки: Нене 19
Підб.: Нене 7
РП: Уертас 11

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Нижче наведено склад збірної Бразилії в турнірі з баскетболу на літніх Олімпійських іграх 2016.[3]

Жіноча збірна Бразилії з баскетболу – літня Олімпіада 2016
Гравці Тренери
Поз-я # Ім'я Вік - Дата народж-я Зріст Клуб Країна (клубу)
З 4 Пінту, Адріана Мойзеш 37 - (1978-12-06)6 грудня 1978 1.65 Америка Бразилія
З 5 Пайшау, Таіна 24 - (1991-11-29)29 листопада 1991 1.73 Америка Бразилія
З 6 Родрігес, Джойс 29 - (1986-09-06)6 вересня 1986 1.76 Корінтанс/Американа Бразилія
Ф 7 Марсаль, Пальміра 32 - (1984-05-20)20 травня 1984 1.78 Сампайо Бразилія
З/Ф 8 Кастро Маркеш, Ізіано 34 - (1982-03-13)13 березня 1982 1.81 Сампайо Бразилія
Ф 9 Рамона, Ізабела 22 - (1994-01-23)23 січня 1994 1.79 Сампайо Бразилія
Ф 10 Пашеку, Татьяне 25 - (1990-10-16)16 жовтня 1990 1.81 Америка Бразилія
Ц 11 душ Сантуш, Кларісса 28 - (1988-03-10)10 березня 1988 1.84 Чикаго Скай США
Ф 12 Дантас, Даміріс 23 - (1992-11-17)17 листопада 1992 1.93 Корінтанс/Американа Бразилія
Ц 13 Колхадо, Надя 27 - (1989-02-25)25 лютого 1989 1.93 Сампайо Бразилія
Ц 14 де Соуза, Еріка 34 - (1982-03-09)9 березня 1982 1.96 Чикаго Скай США
Ц 15 Сантос, Келлі 36 - (1979-11-10)10 листопада 1979 1.93 Америка Бразилія
Головний тренер
Помічник(и) головного тренера
  • Бразилія Крістіано Седра
  • Бразилія Жуліо Сезар Патрісіо
Груповий етап
Вихід до чвертьфіналу
Команда І В П З П РМ О
Австралія Австралія 5 5 0 400 345 +55 10
Франція Франція 5 3 2 344 343 +1 8
Туреччина Туреччина 5 3 2 324 325 -1 8
Японія Японія 5 3 2 386 378 +8 8
Білорусь Білорусь 5 1 4 347 361 -14 6
Бразилія Бразилія 5 0 5 335 384 -49 5
6 серпня 2016
17:30
Протокол Бразилія Бразилія 66–84 Австралія Австралія    Молодіжна арена
Глядачів: 2368
Рахунок за чвертями: 24–14, 15–21, 14–22, 13–27
Очки: Кастро Маркеш 25
Підб.: дус Сантус 13
РП: Пінту 7
Очки: Кембідж 20
Підб.: Кембідж 14
РП: Мітчелл 6

8 серпня 2016
17:30
Протокол Японія Японія 82–66 Бразилія Бразилія    Молодіжна арена
Глядачів: 2624
Рахунок за чвертями: 19-20, 28-13, 26-19, 9-14
Очки: Токашикі 23
Підб.: Токашикі 9
РП: Йосіда 11
Очки: Кастро Маркеш 20
Підб.: дус Сантус 16
РП: Пінту 6

9 серпня 2016
15:30
Протокол Бразилія Бразилія 63–65 Білорусь Білорусь    Молодіжна арена
Глядачів: 2075
Рахунок за чвертями: 28–16, 12–19, 10–15, 13–15
Очки: Дантас 23
Підб.: дус Сантус 11
РП: Пінту 4
Очки: Троіна 18
Підб.: Левченко, Веремеєнко 6
РП: Гардінг 6

11 серпня 2016
15:30
Протокол Франція Франція 74–64 Бразилія Бразилія    Молодіжна арена
Глядачів: 3128
Рахунок за чвертями: 20–20, 15–9, 22–19, 17–16
Очки: Скрела 18
Підб.: Груда 10
РП: Епупа 7
Очки: Дантас 21
Підб.: дус Сантус 10
РП: 3 гравця по 5

13 серпня 2016
15:30
Протокол Туреччина Туреччина 79–76 Бразилія Бразилія OT  Молодіжна арена
Глядачів: 3075
Рахунок за чвертями: 8–15, 12–21, 21–11, 19–13 OT: 10–10, 9–6
Очки: Сендерс 23
Підб.: Сендерс 10
РП: Олбен 5
Очки: Кастро Маркеш 22
Підб.: дус Сантус 12
РП: Кастро Маркеш 8

Бокс[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Патрік Лоуренсо до 49 кг прапор, що використовується країною на Іграх Мартінес (COL)
L 0–3
Завершив виступ
Джуліан Енрікес Neto до 52 кг прапор, що використовується країною на Іграх Vargas (USA)
L 0–2
Завершив виступ
Робенілсон де Хесус до 56 кг прапор, що використовується країною на Іграх Хаммаші (ALG)
W 2–1
прапор, що використовується країною на Іграх Стівенсон (USA)
L 0–3
Завершив виступ
Робсон Консейсао до 60 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Юнусов (TJK)
W TKO
прапор, що використовується країною на Іграх Тоджибаєв (UZB)
W 3–0
прапор, що використовується країною на Іграх Альварес (CUB)
W 3–0
прапор, що використовується країною на Іграх Уміа (FRA)
W 3–0
1
Джоедісон Тейшейра до 64 кг прапор, що використовується країною на Іграх Шаді (ALG)
W 2–1
прапор, що використовується країною на Іграх Гозгеч (TUR)
L 0–3
Завершив виступ
Мішел Борхес до 81 кг прапор, що використовується країною на Іграх N'Jikam (CMR)
W 3–0
прапор, що використовується країною на Іграх Сеп (CRO)
W 3–0
прапор, що використовується країною на Іграх La Cruz (CUB)
L 0–3
Завершив виступ
Жуан Ногейра до 91 кг прапор, що використовується країною на Іграх Вотлі (AUS)
W 3–0
прапор, що використовується країною на Іграх Тищенко (RUS)
L 0–3
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Категорія 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Адріана Араужо до 60 кг прапор, що використовується країною на Іграх Потконен (FIN)
L 1–2
Завершила виступ
Андрея Бандейра до 75 кг прапор, що використовується країною на Іграх Білон (PAN)
W 2–1
прапор, що використовується країною на Іграх Li Q (CHN)
L 0–3
Завершила виступ

Веслування на байдарках і каное[ред. | ред. код]

Слалом[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Півфінал Фінал
Заплив 1 Місце Заплив 2 Місце Кращий Місце Час Місце Час Місце
Феліпе да Сілва чоловіки К-1 122.30 19 105.14 14 105.14 16 Завершив виступ
Шарлес Корреа
Андерсон Олівейра
Чоловіки's C-2 107.71 7 106.14 4 106.14 7 Q 116.49 11 Завершив виступ
Pedro da Silva чоловіки Б-1 88.48 2 90.61 7 88.48 5 Q 95.68 10 Q 91.54 6
Ана Сатіла жінки Б-1 110.80 12 149.12 17 110.80 17 Завершила виступ

Спринт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Ісакіас Кейрос К-1 200 м 40.522 2 Q 39.659 1 FA 39.628 3
К-1 1000 м 3:59.615 1 FA Bye 3:58.529 2
Едсон Сілва Б-1 200 м 35.665 7 Завершив виступ
Ісакіас Кейрос
Ерлон Сілва
К-2 1000 м 3:33.269 1 FA Bye 3:44.819 2
Gilvan Ribeiro
Едсон Сілва
Б-2 200 м 33.021 5 Q 33.359 4 FB 33.992 10
Роберто Мелер
Селсо Олівейра
Gilvan Ribeiro
Vagner Souta
Б-4 1000 м 3:04.804 6 Q 3:09.220 6 FB 3:13.337 13
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заїзди Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Ана Паула Вергуц Б-1 200 м 44.239 6 Q 44.362 8 Завершила виступ
Б-1 500 м 2:00.680 6 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: FA = Qualify to medal final; FB = Qualify to non-medal final

Велоспорт[ред. | ред. код]

Шосе[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Мурілу Фішер Групова шосейна гонка (чоловіки) OTL
Клебер Рамос Не фінішував
Клемільда Фернандес групова шосейна гонка (жінки) OTL
Флавія Олівейра 3:51:47 7

Трек[ред. | ред. код]

Омніум
Спортсмен Дисципліна Скретч Індивідуальна гонка переслідування Гонка на вибування Гіт з місця на 1 км Гіт з ходу на 250 м Гонка за очками Загалом очок Місце
Місце Очки Час Місце Очки Місце Очки Час Місце Очки Час Місце Очки Очки Місце
Гідеоні Монтейро омніум (чоловіки) 14 14 4:25.808 9 24 6 30 1:05.505 16 10 13.569 15 12 4 9 94 13

Маунтінбайк[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Час Місце
Енріке Аванчіні маунтінбайк (чоловіки) 1:41:18 23
Рубенс Донізете 1:44:01 30
Раіза Гоулоу Енріке маунтінбайк (жінки) 1:39:21 20

BMX[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Чвертьфінал Півфінал Фінал
Результат Місце Очки Місце Очки Місце Результат Місце
Ренато Резенде BMX (чоловіки) 35.404 16 19 7 Завершив виступ
Прісцилла Карнавал BMX (жінки) 37.534 15 Н/Д 22 8 Завершила виступ

Стрибки у воду[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередні змагання Півфінали Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Сезар Кастро трамплін, 3 метри 398.85 14 Q 442.45 6 Q 436.00 9
Хьюго Парізі вишка, 10 метрів 422.45 13 Q 417.15 16 Завершив виступ
Ян Матос
Луїс Феліпе Отерело
Синхронний трамплін, 3 метри Н/Д 332.61 8
Хьюго Парізі
Жаксон Олівейра
Синхронна вишка, 10 метрів Н/Д 368.52 8
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередні змагання Півфінали Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Жуліана Велозу трамплін, 3 метри 240.90 27 Завершила виступ
Інгрід де Олівейра вишка, 10 метрів 281.90 22 Завершила виступ
Таммі Такагі
Жуліана Велозу
Синхронний трамплін, 3 метри Н/Д 258.75 8
Інгрід де Олівейра
Жованна Педрозо
Синхронна вишка, 10 метрів Н/Д 280.98 8

Кінний спорт[ред. | ред. код]

Виїздка[ред. | ред. код]

Спортсмен Кінь Дисципліна Grand Prix Grand Prix Special Grand Prix Freestyle Загалом
Результат Місце Результат Місце За техніку За артистизм Результат Місце
Луїза де Алмейда Vendaval Індивідуальні 66.914 49 Завершив виступ
Педру де Алмейда Xaparro do Vouga 65.714 53 Завершив виступ
Жуан Віктор Маркарі Оліва Xamã dos Pinhais 68.071 46 Завершив виступ
Giovanna Pass Zingaro de Lyw 67.700 47 Завершив виступ
Луїза де Алмейда
Педру де Алмейда
Жуан Віктор Маркарі Оліва
Giovanna Pass
Див. вище Команда 67.562 10 Завершив виступ Н/Д 67.562 10

Триборство[ред. | ред. код]

Спортсмен Кінь Дисципліна Виїздка Крос Конкур Загалом
Кваліфікація Фінал
Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце
Марсіу Аппел Iberon Jmen Індивідуальні 57.20 # 59 64.40 121.60 39 16.00 137.60 39 Завершив виступ 137.60 39
Руй Фонсека Tom Bombadill Too 46.80 26 112.00 # 158.80 # 47 Eliminated Завершив виступ
Марсіо Хорхе Lissy Mac Wayer 50.00 44 20.00 70.00 24 10.00 80.00 22 8.00 88.00 25 88.00 25
Карлос Пару Summon Up The Blood 47.30 33 4.00 51.30 7 12.00 63.30 12 12.00 75.30 18 75.30 18
Марсіу Аппел
Руй Фонсека
Марсіо Хорхе
Карлос Пару
Див. вище Команда 144.10 9 88.40 242.90 6 38.00 280.90 7 Н/Д 280.90 7

"#" позначає, що очки цього вершника не входять до заліку командного змагання, оскільки зараховуються лише результати трьох найкращих вершників.

Конкур[ред. | ред. код]

Спортсмен Кінь Дисципліна Кваліфікація Фінал Загалом
Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Фінал A Фінал B
Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце Штрафні очки Загалом Місце Штрафні очки Місце
Стефан Барча Landpeter do Feroleto Індивідуальні 0 =1 Q DSQ Завершив виступ
Альваро де Міранда Нето Cornetto K 0 =1 Q 0 0 =1 Q 4 4 =7 Q 4 =16 Q 0 4 =9 4 =9
Едуардо Менезеш Quintol 4 # =27 Q 0 4 =15 Q 4 8 =18 Q 8 =28 Завершив виступ
Педро Венісс Quabri de L'Isle 0 =1 Q 0 0 =1 Q 5 5 =13 Q 4 =16 Q 1 5 =16 5 =16
Стефан Барча
Альваро де Міранда Нето
Едуардо Менезеш
Педро Венісс
Див. вище Команда 0 =1 0 Н/Д =1 Q 13 13 5 Н/Д 13 5

"#" позначає, що очки цього вершника не входять до заліку командного змагання, оскільки зараховуються лише результати трьох найкращих вершників.

Фехтування[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Ніколас Феррейра Індивідуальна шпага прапор, що використовується країною на Іграх F Limardo (VEN)
L 7–15
Завершив виступ
Гільєрме Малараньйо прапор, що використовується країною на Іграх Jiao Yl (CHN)
L 13–15
Завершив виступ
Атос Швантес прапор, що використовується країною на Іграх Беран (CZE)
W 8–6
прапор, що використовується країною на Іграх Грум'є (FRA)
L 7–15
Завершив виступ
Ніколас Феррейра
Гільєрме Малараньйо
Атос Швантес
Командна шпага Н/Д Венесуела Венесуела (VEN)
L 25–45
Завершив виступ 9
Енріке Маркес Індивідуальна рапіра прапор, що використовується країною на Іграх Essam (EGY)
L 8–15
Завершив виступ
Гіслен Перріє Bye прапор, що використовується країною на Іграх Ма Цз (CHN)
L 14–15
Завершив виступ
Гільєрме Тольдо прапор, що використовується країною на Іграх Пранц (AUT)
W 15–14
прапор, що використовується країною на Іграх Ота (JPN)
W 15–13
прапор, що використовується країною на Іграх Cheung K L (HKG)
W 15–10
прапор, що використовується країною на Іграх Гароццо (ITA)
L 8–15
Завершив виступ
Енріке Маркес
Гіслен Перріє
Гільєрме Тольдо
Командна рапіра Н/Д Італія Італія (ITA)
L 27–45
Placement 5–8
Китай Китай (CHN)
L 41–43
7th place
Єгипет Єгипет (EGY)
L 39–45
8
Ренцо Агреста Шабля Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Базадзе (GEO)
L 3–15
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Райсса Коста Індивідуальна шпага прапор, що використовується країною на Іграх Геруде (SUI)
W 15–13
прапор, що використовується країною на Іграх Бесбес (TUN)
L 8–15
Завершила виступ
Наталі Моельхаузен Bye прапор, що використовується країною на Іграх Герлі (USA)
W 15–12
прапор, що використовується країною на Іграх Кандассамі (FRA)
W 15–12
прапор, що використовується країною на Іграх Рембі (FRA)
L 12–15
Завершила виступ
Amanda Simeão прапор, що використовується країною на Іграх Кандассамі (FRA)
L 6–15
Завершила виступ
Райсса Коста
Наталі Моельхаузен
Amanda Simeão
Katherine Miller
Командна шпага Н/Д Україна Україна (UKR)
L 32–45
Завершила виступ 9
Біа Булькао Індивідуальна рапіра прапор, що використовується країною на Іграх Калугеряну (ROU)
W 15–12
прапор, що використовується країною на Іграх Дериглазова (RUS)
L 6–15
Завершила виступ
Таіс Рошель прапор, що використовується країною на Іграх Аль-Омаїр (KSA)
W 15–0
прапор, що використовується країною на Іграх Шанаєва (RUS)
L 13–15
Завершила виступ
Марта Баеза Шабля прапор, що використовується країною на Іграх Йозвяк (POL)
L 2–4
Завершила виступ

Хокей на траві[ред. | ред. код]

Підсумок

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Brazil men's чоловічий турнір Іспанія Іспанія
L 0–7
Бельгія Бельгія
L 0–12
Велика Британія Велика Британія
L 1–9
Нова Зеландія Нова Зеландія
L 0–9
Австралія Австралія
L 0–9
6 Завершив виступ 12

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Бразилії з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A чоловічого турніру з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A3


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A5


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A8


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A10


Шаблон:Чоловічий турнір з хокею на траві на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A15

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Футбол[ред. | ред. код]

Summary[ред. | ред. код]

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Brazil men's чоловічий турнір ПАР ПАР
D 0–0
Ірак Ірак
D 0–0
Данія Данія
W 4–0
1 Колумбія Колумбія
W 2–0
Гондурас Гондурас
W 6–0
Німеччина Німеччина
W 5–4P
1–1 дч
1
Brazil women's жіночий турнір КНР КНР
W 3–0
Швеція Швеція
W 5–1
ПАР ПАР
D 0–0
1 Австралія Австралія
W 7–6P
0–0 дч
Швеція Швеція
L 3–4P
0–0 дч
Канада Канада
L 1–2
4

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:2016 Summer Olympics Brazil men's football team roster

Груповий етап

Футбол на літніх Олімпійських іграх 2016 — чоловічий турнір – Group A Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A4


Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A5


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E4


Півфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра F1


Гонка за золоту медаль

Шаблон:Чоловічий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра G2

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Бразилії з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Футбол на літніх Олімпійських іграх 2016 — жіночий турнір – Group E Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E2


Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E4


Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E5


Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра H4


Півфінал

Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра I1


Матч за бронзову медаль

Шаблон:Жіночий турнір з футболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра J1

Гольф[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 Раунд 4 Загалом Пар Місце
Аділсон да Сілва чоловіки 72 71 73 69 285 +1 =39
Вікторія Ловеладі жінки 79 75 76 70 300 +16 =53
Міріам Нагль 79 77 72 70 298 +14 52

Гімнастика[ред. | ред. код]

Спортивна гімнастика[ред. | ред. код]

Чоловіки
Командна першість
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
Gymnastique au sol.svg Cheval d'arçon.svg Gymnastique aux anneaux.svg Saut de cheval.svg Barres parallèles.svg Barre fixe.svg Gymnastique au sol.svg Cheval d'arçon.svg Gymnastique aux anneaux.svg Saut de cheval.svg Barres parallèles.svg Barre fixe.svg
Франсіску Баррету Жуніор Команда 13.433 14.533 14.200 14.200 14.900 15.266 Q 86.532 18* Н/Д 14.400 14.400 Н/Д 14.700 15.166 Н/Д
Дієго Іполіто 15.500 Q Н/Д 14.816 Н/Д 15.133 Н/Д 14.833 Н/Д
Артур Маріано 15.200 Q 14.433 14.033 15.100 14.933 14.766 88.465 11 Q 14.500 14.400 Н/Д 15.066 14.700 14.933
Сержіо Сасакі 14.900 14.833 14.133 15.266 14.933 14.833 88.898 8 Q 12.100 14.633 14.366 15.133 15.133 14.566
Артур Занетті Н/Д 15.533 Q Н/Д Н/Д 15.566 Н/Д
Загалом 45.600 43.799 43.866 45.182 44.766 44.865 268.078 6 Q 41.733 43.433 44.332 45.032 44.533 44.665 263.728 6
Індивідуальні фінали
Спортсмен Дисципліна Вправа Загалом Місце
Gymnastique au sol.svg Cheval d'arçon.svg Gymnastique aux anneaux.svg Saut de cheval.svg Barres parallèles.svg Barre fixe.svg
Франсіску Баррету Жуніор Перекладина Н/Д 15.208 15.208 5
Дієго Іполіто Вільні вправи 15.533 Н/Д 15.533 2
Артур Маріано Абсолютна першість 15.133 13.400 14.133 14.766 14.633 15.266 87.331 17
Вільні вправи 15.433 Н/Д 15.433 3
Сержіо Сасакі Абсолютна першість 14.833 14.766 14.433 15.200 14.966 15.000 89.198 9
Артур Занетті Кільця Н/Д 15.766 Н/Д 15.766 2
Жінки
Командна першість
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Вправа Загалом Місце Вправа Загалом Місце
Saut de cheval.svg UB BB F Saut de cheval.svg UB BB F
Ребека Андраде Команда 15.566 14.933 14.200 14.033 58.732 3 Q 15.400 14.900 Н/Д 12.966 Н/Д
Жаде Барбоза 14.900 14.266 13.600 13.733 56.499 23* 14.933 14.391 13.033 14.266
Даніелі Іполіту Н/Д 14.266 12.400 Н/Д Н/Д 14.133 Н/Д
Лорран Олівейра 14.833 14.158 Н/Д 14.566 14.166 Н/Д
Флавія Сарайва 14.633 12.733 15.133 Q 14.033 56.532 17 Q Н/Д 14.833 14.500
Загалом 45.299 43.357 43.599 41.799 174.054 5 Q 44.899 43.457 41.999 41.732 172.087 8
Індивідуальні фінали
Спортсмен Дисципліна Вправа Загалом Місце
Saut de cheval.svg UB BB F
Ребека Андраде Абсолютна першість 15.566 14.033 13.600 13.766 56.965 11
Жаде Барбоза 0.000 0.000 13.700 7.500 DNF 24
Флавія Сарайва колода Н/Д 14.533 Н/Д 14.533 5

Художня гімнастика[ред. | ред. код]

Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
Обруч М'яч Булави Стрічка Загалом Місце Обруч М'яч Булави Стрічка Загалом Місце
Наталія Гаудіо Індивідуальне багатоборство 16.566 16.300 16.450 16.216 65.532 23 Завершила виступ
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Фінал
5 стрічок 6 булав
2 обручі
Загалом Місце 5 стрічок 6 булав
2 обручі
Загалом Місце
Габріель да Сілва
Моргана Гмаш
Емануель Ліма
Джессіка Маєр
Франсіеллі Перейра
групове багатоборство 15.766 16.883 32.649 9 Завершила виступ

Стрибки на батуті[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Фінал
Результат Місце Результат Місце
Рафаель Андраде чоловіки 76.145 15 Завершив виступ

Гандбол[ред. | ред. код]

Підсумок

Легенда:

  • ET: After Extra Time
  • P – долю матчу вирішила серія післяматчевих пенальті.
Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Brazil men's чоловічий турнір POL Польща


W 34–32

SLO Словенія


L 28–31

GER Німеччина


W 33–30

EGY Єгипет


D 27–27

SWE Швеція


L 19–30

3 FRA Франція


L 27–34

Завершив виступ 7
Brazil women's жіночий турнір Норвегія Норвегія
W 31–28
Румунія Румунія
W 26–13
Іспанія Іспанія
L 24–29
Ангола Ангола
W 28–24
Чорногорія Чорногорія
W 29–23
1 Нідерланди Нідерланди
L 23–32
Завершила виступ 5

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Бразилії з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі B чоловічого турніру з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B2


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B5


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B8


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B11


Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра B15


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C1

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Бразилії з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A жіночого турніру з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Жіночий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A1


Шаблон:Жіночий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A5


Шаблон:Жіночий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A7


Шаблон:Жіночий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A10


Шаблон:Жіночий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A13


Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з гандболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C1

Дзюдо[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Категорія 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Феліпе Кітадай до 60 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Х'яр (FRA)
W 001–000
прапор, що використовується країною на Іграх Енгльмайєр (GER)
W 001–000
прапор, що використовується країною на Іграх Сафаров (AZE)
L 000–100
Завершив виступ прапор, що використовується країною на Іграх Урозбоєв (UZB)
L 000–100
Завершив виступ 7
Чарлес Чібана до 66 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Ебінума (JPN)
L 000–101
Завершив виступ
Алекс Помбо до 73 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Sai Yj (CHN)
L 000–001
Завершив виступ
Віктор Пеналбер до 81 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Акаціу (MOZ)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Тома (UAE)
L 001–101
Завершив виступ
Тьяго Каміло до 90 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Піонтек (RSA)
W 101–000
прапор, що використовується країною на Іграх Мехдієв (AZE)
L 001–011
Завершив виступ
Рафаель Бузакаріні до 100 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Апрахаміан (URU)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Хага (JPN)
L 000–000 S
Завершив виступ
Rafael Silva понад 100 кг Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Пілета (HON)
W 110–000
прапор, що використовується країною на Іграх Саїдов (RUS)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Рінер (FRA)
L 000–010
Завершив виступ прапор, що використовується країною на Іграх Меєр (NED)
W 000–000 S
прапор, що використовується країною на Іграх Тангрієв (UZB)
W 001–000
3
Жінки
Спортсменка Категорія 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Сара Менезес до 48 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх van Snick (BEL)
W 001–000
прапор, що використовується країною на Іграх Mestre (CUB)
L 000–000 S
Завершила виступ прапор, що використовується країною на Іграх Уранцецег (MGL)
L 000–100
Завершила виступ 7
Еріка Міранда до 52 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Аярі (TUN)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Ma Yn (CHN)
L 000–010
Завершила виступ прапор, що використовується країною на Іграх Кіцу (ROU)
W 100–010
прапор, що використовується країною на Іграх Накамура (JPN)
L 000–001
5
Рафаела Сілва до 57 кг прапор, що використовується країною на Іграх Ропер (GER)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Kim J-d (KOR)
W 010–000
прапор, що використовується країною на Іграх Каракаш (HUN)
W 010–000
прапор, що використовується країною на Іграх Кепріоріу (ROU)
W 010–000
Bye прапор, що використовується країною на Іграх Сум'яа (MGL)
W 010–000
1
Маріана Сілва до 63 кг прапор, що використовується країною на Іграх Согеті (GHA)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Трайдос (GER)
W 000–000 S
прапор, що використовується країною на Іграх Джербі (ISR)
W 001–000
прапор, що використовується країною на Іграх Трстеняк (SLO)
L 000–101
Bye прапор, що використовується країною на Іграх ван Емден (NED)
L 000–001
5
Марія Портела до 70 кг прапор, що використовується країною на Іграх Ньянг (MAR)
W 001–000
прапор, що використовується країною на Іграх Граф (AUT)
L 000–000 S
Завершила виступ
Майра Агіар до 78 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Джамбеллі (AUS)
W 100–000
прапор, що використовується країною на Іграх Мальцан (GER)
W 000–000 S
прапор, що використовується країною на Іграх Тшемео (FRA)
L 000–000 S
Bye прапор, що використовується країною на Іграх Кастільйо (CUB)
W 001–000
3
Марія Альтеман понад 78 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Kim M-j (KOR)
L 000–001
Завершила виступ

Сучасне п'ятиборство[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Фехтування
(шпага, один дотик)
Плавання
(200 м вільним стилем)
Верхова їзда
(конкур)
Комбіновано: стрільба/біг
(10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м)
Загалом очок Підсумкове місце
RR BR Місце Очки Час Місце Очки Штрафні очки Місце Очки Час Місце MP Points
Феліпе Насіменту чоловіки 9–26 1 35 155 2:05.39 20 324 49 31 251 12:15.59 33 565 1295 31
Яне Маркеш жінки 16–19 0 23 196 2:14.30 9 298 14 16 286 13:31.64 30 489 1269 23

Академічне веслування[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Заїзди Втішний заплив Півфінали Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце Час Місце
Вілліан Жиареттон
Хав'єр Вела
Парні двійки, легка вага (чоловіки) 6:31.13 5 R 7:11.20 5 SC/D 7:27.34 1 FC 6:44.80 14
Ванесса Коцці
Фернанда Нуньєс
Парні двійки, легка вага (жінки) 7:20.79 3 R 8:15.53 5 SC/D 8:14.06 2 FC 7:44.78 15

Пояснення до кваліфікації: FA=Фінал A (за медалі); FB=Фінал B (не за медалі); FC=Фінал C (не за медалі); FD=Фінал D (не за медалі); FE=Фінал E (не за медалі); FF=Фінал F (не за медалі); SA/B=Півфінали A/B; SC/D=Півфінали C/D; SE/F=Півфінали E/F; QF=Чвертьфінали; R=Потрапив у втішний заплив

Регбі-7[ред. | ред. код]

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Бразилії з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A чоловічого турніру з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A3


Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A5


Півфінал за 9–12 місця

Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1


Eleventh place match

Шаблон:Чоловічий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E3

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Бразилії з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі C жіночого турніру з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C1


Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4


Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C5


Півфінал за 9–12 місця

Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1


Матч за 9-те місце

Шаблон:Жіночий турнір з регбі-7 на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E4

Вітрильний спорт[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Рікардо Сантуш RS:X 6 9 7 3 16 30 21 9 9 6 9 11 12 118 7
Роберт Шейдт Лазер 23 1 27 4 11 2 4 5 26 11 Н/Д 1 89 4
Жорже Заріф Фінн 4 8 11 22 2 19 2 13 15 9 Н/Д 3 87 4
Бруно Аморім
Енріке Аддад
470 19 23 25 17 22 27 9 11 14 27 Н/Д EL 167 23
Габріель Боржес
Марко Граель
49er 10 11 8 7 19 7 11 17 10 8 5 6 EL 109 11
Жінки
Спортсменка Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Патрісія Фрейтас RS:X 6 8 4 2 13 16 10 1 3 8 8 9 8 80 8
Фернанда Декноп Лазер радіал 14 19 21 19 28 26 16 23 8 18 Н/Д EL 163 24
Ана Барбачан
Фернанда Олівейра
470 5 5 13 10 2 UFD 9 6 13 5 Н/Д 8 76 8
Мартіна Граель
Кахена Кунце
49erFX 9 1 1 10 2 6 3 3 11 2 7 2 1 48 1
Змішаний
Спортсмен Дисципліна Заплив Очки Підсумкове місце
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 M*
Самуель Альбрехт
Ізабель Сван
Nacra 17 17 1 18 9 2 16 12 4 19 7 8 8 8 117 10

M = Медальний заплив; EL = Вибув – не потрапив до медального запливу

Стрільба[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Жуліо Алмейда Пневматичний пістолет, 10 м 577 13 Н/Д Завершив виступ
Пістолет, 50 м 542 30 Н/Д Завершив виступ
Емерсон Дуарте швидкісний пістолет, 25 м 285 19 Н/Д Завершив виступ
Ренато Портелла Скит 116 22 Завершив виступ
Кассіо Ріппел Гвинтівка лежачи, 50 м 621.3 26 Н/Д Завершив виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 1129 44 Н/Д Завершив виступ
Роберто Шмітс Трап 115 15 Завершив виступ
Феліпе Алмейда Ву Пневматичний пістолет, 10 м 580 7 Q Н/Д 202.1 2
Пістолет, 50 м 533 39 Н/Д Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Кваліфікація Півфінал Фінал
Очки Місце Очки Місце Очки Місце
Даніела Карраро Скит 53 21 Завершила виступ
Розане Будаг Пневматична гвинтівка, 10 м 396.9 50 Н/Д Завершила виступ
Гвинтівка з трьох положень, 50 м 550 37 Н/Д Завершила виступ
Жаніс Тейшейра Трап 60 21 Завершила виступ

Пояснення до кваліфікації: Q = Пройшов у наступне коло; q = Кваліфікувався щоб змагатись у поєдинку за бронзову медаль

Плавання[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Бруно Фратус 50 м вільним стилем 21.93 =10 Q 21.71 =6 Q 21.79 =6
Італо Дуарте 50 м вільним стилем 21.96 13 Q 22.05 15 Завершив виступ
Марсело Черігіні 100 м вільним стилем 48.53 13 Q 48.23 8 Q 48.41 8
Ніколас Олівейра 100 м вільним стилем 49.05 28 Завершив виступ
200 м вільним стилем DNS Завершив виступ
Жуан де Лукка 200 м вільним стилем 1:47.63 25 Завершив виступ
Луїс Алтамір Мело 400 м вільним стилем 3:50.82 32 Н/Д Завершив виступ
Мігель Валенте 1500 м вільним стилем 15:22.57 31 Н/Д Завершив виступ
Брандонн Алмейда 1500 м вільним стилем 15:14.73 29 Н/Д Завершив виступ
400 м комплексом 4:17.25 15 Н/Д Завершив виступ
Гільєрме Гвідо 100 м на спині 53.80 13 Q 54.16 14 Завершив виступ
Леонардо де Деус 200 м на спині 1:57.00 NR 12 Q 1:57.67 13 Завершив виступ
200 м батерфляєм 1:55.98 9 Q 1:56.77 13 Завершив виступ
Кайо де Алмейда 200 м батерфляєм 1:56.45 12 Q 1:57.45 14 Завершив виступ
Маркуш Машеду 100 м батерфляєм 53.87 34 Завершив виступ
Енріке Мартінс 52.42 21 Завершив виступ
Феліпе Франса Сілва 100 м брасом 59.01 SA 3 Q 59.35 6 Q 59.38 7
Жоан Гомес Жуніор 100 м брасом 59.46 8 Q 59.40 7 Q 59.31 5
Талес Сердейра 200 м брасом 2:12.83 29 Завершив виступ
Тіаго Сімон 200 м брасом 2:15.01 36 Завершив виступ
Тьяго Перейра 200 м комплексом 1:58.63 5 Q 1:57.11 3 Q 1:58.02 7
Енріке Родрігес 1:58.56 4 Q 1:59.23 9 Завершив виступ
Аллан до Кармо 10 км Н/Д 1:53:16.4 18
Марсело Черігіні
Жуан де Лукка
Ніколас Олівейра
Матеус Сантана
Габріель Сантос*
Естафета 4 × 100 м вільним стилем 3:14.06 5 Q Н/Д 3:13.21 5
Жуан де Лукка
Ніколас Олівейра
Луїс Алтамір Мело
André Pereira
Естафета 4 × 200 м вільним стилем 7:13.84 15 Н/Д Завершив виступ
Гільєрме Гвідо
Феліпе Франса Сілва
Енріке Мартінс
Марсело Черігіні
Естафета 4 × 100 м комплексом 3:32.96 7 Q Н/Д 3:32.84 6
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній заплив Півфінал Фінал
Час Місце Час Місце Час Місце
Граціель Геррманн 50 м вільним стилем 25.60 40 Завершила виступ
Ларісса Олівейра 100 м вільним стилем 54.72 21 Завершила виступ
200 м вільним стилем 2:00.76 35 Завершила виступ
Мануелла Ліріо 200 м вільним стилем 1:57.28 SA 14 Q 1:57.43 12 Завершила виступ
Етьєн Медейрос 50 м вільним стилем 24.82 16 Q 24.45 SA 7 Q 24.69 8
100 м вільним стилем 54.38 14 Q 54.59 16 Завершила виступ
100 м на спині 1:01.70 25 Завершила виступ
Дайнара де Паула 100 м батерфляєм 57.92 14 Q 58.65 16 Завершила виступ
Даєні Діас 58.15 15 Q 58.52 14 Завершила виступ
Жоанна Мараньян 200 м батерфляєм 2:10.69 24 Завершила виступ
200 м комплексом 2:13.06 18 Завершила виступ
400 м комплексом 4:38.88 15 Н/Д Завершила виступ
Поліана Окімото Цінтра 10 км Н/Д 1:56:51.4 3
Ана Марсела Куня 10 км Н/Д 1:57:29.0 10
Дайнара де Паула
Мануелла Ліріо
Етьєн Медейрос
Ларісса Олівейра
Естафета 4 × 100 м вільним стилем 3:39.40 11 Н/Д Завершила виступ
Jéssica Cavalheiro
Мануелла Ліріо
Ларісса Олівейра
Gabrielle Roncatto
Естафета 4 × 200 м вільним стилем 7:55.68 SA 11 Н/Д Завершила виступ
Дайнара де Паула
Jhennifer da Conceição
Етьєн Медейрос
Ларісса Олівейра
Даєні Діас*
Natalia de Luccas*
Естафета 4 × 100 м комплексом 4:02.83 13 Н/Д Завершила виступ

* Reserve

Синхронне плавання[ред. | ред. код]

Спортсменка Дисципліна Обов'язкова програма Довільна програма (попередня) Довільна програма (фінал)
Очки Місце Очки Загалом (обов'язкова + довільна) Місце Очки Загалом (обов'язкова + довільна) Місце
Луїса Боржес
Марія Едуарда Міккусі
Дуети 83.3008 14 84.0333 167.3341 13 Завершила виступ
Луїса Боржес
Марія Бруно
Марія Клара Котіньйо
Беатріс Ферес
Бранка Ферес
Марія Едуарда Міккусі
Лорена Молінос
Pamela Nogueira
Лара Тейшейра
Команда 84.7985 6 Н/Д 87.2000 171.9985 6

Настільний теніс[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Уго Кальдерано Одиночний розряд Bye прапор, що використовується країною на Іграх Pereira (CUB)
W 4–0
прапор, що використовується країною на Іграх Gerell (SWE)
W 4–1
прапор, що використовується країною на Іграх Tang P (HKG)
W 4–2
прапор, що використовується країною на Іграх Мідзутані (JPN)
L 2–4
Завершив виступ
Gustavo Tsuboi Bye прапор, що використовується країною на Іграх Wang Jn (CGO)
L 0–4
Завершив виступ
Уго Кальдерано
Cazuo Matsumoto
Gustavo Tsuboi
Команда Н/Д Південна Корея Південна Корея (KOR)
L 0–3
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна Попередній раунд Раунд 1 Раунд 2 Раунд 3 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Caroline Kumahara одиночний розряд прапор, що використовується країною на Іграх Tapper (AUS)
W 4–2
прапор, що використовується країною на Іграх Ni Xl (LUX)
L 3–4
Завершила виступ
Lin Gui Bye прапор, що використовується країною на Іграх Дворак (ESP)
W 4–2
прапор, що використовується країною на Іграх Samara (ROU)
L 0–4
Завершила виступ
Caroline Kumahara
Lin Gui
Bruna Takahashi
Команда Н/Д Китай Китай (CHN)
L 0–3
Завершила виступ

Тхеквондо[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Втішний поєдинок Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Венілтон Тейшейра до 58 кг (чоловіки) прапор, що використовується країною на Іграх Атіас (ISR)
W 16–2 PTG
прапор, що використовується країною на Іграх Наварро (MEX)
L 5–8
Завершив виступ
Майкон Сікейра понад 80 кг (чоловіки) прапор, що використовується країною на Іграх Ламбдін (USA)
W 9–7
прапор, що використовується країною на Іграх Абдулразак (NIG)
L 1–6
Завершив виступ прапор, що використовується країною на Іграх N'diaye (FRA)
W 5–2
прапор, що використовується країною на Іграх Чо (GBR)
W 5–4
3
Іріс Танг Сінг до 49 кг (жінки) прапор, що використовується країною на Іграх Кілдей (NZL)
W 7–5
прапор, що використовується країною на Іграх Маньяррез (MEX)
L 4–14
Завершила виступ
Хулія Васконцелос до 57 кг (жінки) прапор, що використовується країною на Іграх Мікконен (FIN)
L 9–10
Завершила виступ

Теніс[ред. | ред. код]

Чоловіки
Спортсмен Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Thomaz Bellucci одиночний розряд прапор, що використовується країною на Іграх Brown (GER)
W 4–6, 5–4ret
прапор, що використовується країною на Іграх Cuevas (URU)
W 6–2, 4–6, 6–3
прапор, що використовується країною на Іграх Ґоффен (BEL)
W 7–6(12–10), 6–4
прапор, що використовується країною на Іграх Надаль (ESP)
L 6–2, 4–6, 2–6
Завершив виступ
Rogério Dutra Silva прапор, що використовується країною на Іграх Fabbiano (ITA)
W 7–6(7–4), 6–1
прапор, що використовується країною на Іграх Монфіс (FRA)
L 2–6, 4–6
Завершив виступ
Thomaz Bellucci
André Sá
парний розряд Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх A Murray /
J Murray (GBR)
W 7–6(8–6), 7–6(16–14)
прапор, що використовується країною на Іграх Фоніні /
Seppi (ITA)
L 7–5, 5–7, 3–6
Завершив виступ
Марсело Мело
Бруно Соарес
Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Sa Ratiwatana /
So Ratiwatana (THA)
W 6–0, 7–6(7–1)
прапор, що використовується країною на Іграх Джокович /
Зімоньїч (SRB)
W 6–4, 6–4
прапор, що використовується країною на Іграх Мерджа /
Текеу (ROU)
L 4–6, 7–5, 2–6
Завершив виступ
Жінки
Спортсменка Дисципліна 1/32 фіналу 1/16 фіналу 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Тельяна Перейра одиночний розряд прапор, що використовується країною на Іграх Гарсія (FRA)
L 1–6, 2–6
Завершила виступ
Paula Cristina Gonçalves
Тельяна Перейра
парний розряд Н/Д прапор, що використовується країною на Іграх Мугуруса /
Suárez Navarro (ESP)
L 6–7(6–8), 2–6
Завершила виступ
Змішаний
Спортсмен Дисципліна 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Тельяна Перейра
Марсело Мело
парний розряд прапор, що використовується країною на Іграх Гарсія /
Маю (FRA)
W 7–6(7–4), 7–6(7–1)
прапор, що використовується країною на Іграх Маттек-Сендс /
Сок (USA)
L 4–6, 4–6
Завершив виступ

Тріатлон[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Плавання,
1,5 км
Перехід 1 Велосипед,
40 км
Перехід 2 Біг,
10 км
Загалом Time Місце
Діого Склебін чоловіки 18:20 0:49 59:29 0:40 33:14 1:52:32 41
Памелла Олівейра жінки 19:04 0:56 1:04:43 0:40 38:40 2:04:03 40

Волейбол[ред. | ред. код]

Пляжний[ред. | ред. код]

Спортсмен Дисципліна Груповий етап Місце 1/8 фіналу Чвертьфінали Півфінали Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Алісон Серутті
Бруно Шмідт
Чоловіки Pool A
прапор, що використовується країною на Іграх БінстокШехтер (CAN)
W 2 – 0 (21–19, 22–20)
прапор, що використовується країною на Іграх ДопплерГорст (AUT)
L 1 – 2 (21–23, 21–16, 13–15)
прапор, що використовується країною на Іграх КарамбулаРанг'єрі (ITA)
W 2 – 0 (21–19, 21–16)
2 Q прапор, що використовується країною на Іграх Gavira
Herrera (ESP)
W 2 – 0 (24–22, 21–13)
прапор, що використовується країною на Іграх Далгауссер
Лусена (USA)
W 2 – 1 (21–14, 12–21, 15–9)
прапор, що використовується країною на Іграх Броувер
Меувсен (NED)
W 2 – 1 (21–17, 21–23, 16–14)
прапор, що використовується країною на Іграх Лупо
Ніколаї (ITA)
W 2 – 0 (21–19, 21–17)
1
Евандо Олівейра
Pedro Solberg
Pool D
прапор, що використовується країною на Іграх ДіасGonzález (CUB)
L 1 – 2 (22–24, 23–21, 13–15)
прапор, що використовується країною на Іграх СакстонШальк (CAN)
L 1 – 2 (21–17, 18–21, 14–16)
прапор, що використовується країною на Іграх SamoilovsŠmēdiņš (LAT)
W 2 – 1 (21–16, 20–22, 15–7)
2 Q прапор, що використовується країною на Іграх Барсук
Лямін (RUS)
L 1 – 2 (21–16, 14–21, 10–15)
Завершив виступ
Таліта Антунеш
Ларісса Франса
жінки Pool A
прапор, що використовується країною на Іграх BirlovaУколова (RUS)
W 2 – 0 (21–14, 21–16)
прапор, що використовується країною на Іграх ФендрікСвіт (USA)
W 2 – 0 (21–16, 21–13)
прапор, що використовується країною на Іграх БжостекКалосінська (POL)
W 2 – 0 (21–10, 21–15)
1 Q прапор, що використовується країною на Іграх Боргер
Бюте (GER)
W 2 – 0 (21–17, 21–19)
прапор, що використовується країною на Іграх Гайдріх
Цумкер (SUI)
W 2 – 1 (21–23, 27–25, 15–13)
прапор, що використовується країною на Іграх Людвіг
Валкенгорст (GER)
L 0 – 2 (18–21, 12–21)
прапор, що використовується країною на Іграх Росс
Walsh Jennings (USA)

L 1 – 2 (21–17, 17–21, 9–15)
4
Агата Беднарчук
Барбара Сейшас
Pool B
прапор, що використовується країною на Іграх HermannováSluková (CZE)
W 2 – 1 (19–21, 21–17, 15–11)
прапор, що використовується країною на Іграх ГаллайКлуг (ARG)
W 2 – 0 (21–11, 21–17)
прапор, що використовується країною на Іграх БакерісоФернандес (ESP)
L 0 – 2 (17–21, 20–22)
2 Q прапор, що використовується країною на Іграх Wang
Юе (CHN)
W 2 – 0 (21–12, 21–16)
прапор, що використовується країною на Іграх Бірлова
Уколова (RUS)
W 2 – 0 (23–21, 21–16)
прапор, що використовується країною на Іграх Росс
Walsh Jennings (USA)

W 2 – 0 (22–20, 21–18)
прапор, що використовується країною на Іграх Людвіг
Валкенгорст (GER)
L 0 – 2 (18–21, 14–21)
2

У приміщенні[ред. | ред. код]

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Бразилії з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A чоловічого турніру з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A6


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A9


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A12


Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A15


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4


Півфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D2


Гонка за золоту медаль

Шаблон:Чоловічий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E2

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Бразилії з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A жіночого турніру з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016

Шаблон:Жіночий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Жіночий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A6


Шаблон:Жіночий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A9


Шаблон:Жіночий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A12


Шаблон:Жіночий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A15


Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з волейболу на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C4

Водне поло[ред. | ред. код]

Підсумок

Легенда:

Команда Дисципліна Груповий етап Чвертьфінал Півфінал Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Brazil men's чоловічий турнір Австралія Австралія
W 8–7
Японія Японія
W 16–8
Сербія Сербія
W 6–5
Греція Греція
L 4–9
Угорщина Угорщина
L 6–10
3 Хорватія Хорватія
L 6–10
Угорщина Угорщина
L 4–13
Іспанія Іспанія
L 8–9
8
Brazil women's жіночий турнір Італія Італія
L 3–9
Росія Росія
L 7–14
Австралія Австралія
L 3–10
Н/Д 4 США США
L 3–13
Австралія Австралія
L 4–11
КНР КНР
L 5–10
8

Чоловічий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад чоловічої збірної Бразилії з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A чоловічого турніру з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A5


Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A9


Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A12


Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A13


Чвертьфінал

Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C3


Classification semifinal (5–8)

Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D1


Матч за 7-ме місце

Шаблон:Чоловічий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1

Жіночий турнір[ред. | ред. код]

Склад команди

Шаблон:Склад жіночої збірної Бразилії з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016

Груповий етап

Шаблон:Підсумкова таблиця в групі A жіночого турніру з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016 Шаблон:Жіночий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A2


Шаблон:Жіночий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A4


Шаблон:Жіночий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра A6


Чвертьфінал

Шаблон:Жіночий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра C1


Classification semifinal (5–8)

Шаблон:Жіночий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра D1


Матч за 7-ме місце

Шаблон:Жіночий турнір з водного поло на літніх Олімпійських іграх 2016, гра E1

Важка атлетика[ред. | ред. код]

Спортсмен Категорія Ривок Поштовх Загалом Місце
Результат Місце Результат Місце
Веліссон Сілва до 85 кг (чоловіки) 145 18 180 17 325 17
Матеус Грегоріо до 105 кг (чоловіки) 170 13 200 DNF
Фернанду Рейс понад 105 кг (чоловіки) 195 5 240 6 435 AM 5
Розана Сантос до 53 кг (жінки) 90 AM 5 103 7 193 5
Жакелін Феррейра до 75 кг (жінки) 103 DNF DNF

Боротьба[ред. | ред. код]

Легенда:

  • VT – Перемога на туше.
  • PP – Перемога за очками – з технічними очками в того, хто програв.
  • PO – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв.
  • ST – Перемога за очками – без технічних очок в того, хто програв and a margin of victory of at least 8 (Greco-Roman) or 10 (freestyle) points.
Греко-римська боротьба
Спортсмен Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Суперник
Результат
Місце
Едуард Согомонян до 130 кг прапор, що використовується країною на Іграх Каджая (GEO)
L 0–4 ST
Завершив виступ 16
Жінки
Спортсменка Категорія Кваліфікація 1/8 фіналу Чвертьфінал Півфінал Втішний поєдинок 1 Втішний поєдинок 2 Фінал / БМ
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Суперниця
Результат
Місце
Жойс да Сілва до 58 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Тинибекова (KGZ)
L 1–3 PP
Завершила виступ 12
Лаїс Нуньйос до 63 кг прапор, що використовується країною на Іграх Şahin (TUR)
L 0–5 VT
Завершила виступ 15
Жилда Олівейра до 69 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Кратиш (ISR)
W 3–1 PP
прапор, що використовується країною на Іграх Мостафа (EGY)
L 0–5 VT
Завершила виступ 10
Аліне Феррейра до 75 кг Bye прапор, що використовується країною на Іграх Ватарі (JPN)
W 3–1 PP
прапор, що використовується країною на Іграх Букіна (RUS)
L 1–3 PP
Завершила виступ 9

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]