Брей Ваятт

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Брей Ваятт
Портретзображення
Загальна інформація
Громадянство США США
Дата народження 23 травня 1987(1987-05-23) (28 років)
Місце народження Бруксвілль, Флорида, США
Зріст 191 см


Уіндем Лоуренс Ротонда (англ. Windham Lawrence Rotunda) - американський професійний реслер. В даний час працює в WWE під ім'ям Брей Ваятт (англ. Bray Wyatt).

Біографія[ред.ред. код]

Florida Championship Wrestling (2009–2010)[ред.ред. код]

Дебютував у FCW у квітні 2009 року під ім'ям Алекс Ротундо. У червні того ж року обєднався зі своїм братом - Бо Ротундо. Перемігши Дюд Бастерс, стають претендентами на командне чемпіонство. Тієї ж ночі вони перемагають Джестіна Енгеле і Кріса Логана, і стають чемпіонами. Провівши декілька успішних захистів титулів, 19 листопада програють їх Дюд Бойс.

NXT і The Nexus (2010–2011)[ред.ред. код]

На NXT дебютував під прізвиськом Хаскі Гарріс. Наставник - Коді Роудс. у WWE дебютує в якості члена Нексус. Саме з його допомогою Джон Сіна став членом Нексус.

Повернення в FCW (2011–2012)[ред.ред. код]

У FCW повернувся з новим гімміком. Провів матч проти Акселя Маліганна і обєднався зі своїм братом в протистоянні з Демієном Сендоу і Лакі Кенонном.

Сім'я Ваятта (2012-теперішній час)[ред.ред. код]

У квітні 2012 року Ротонда дебютував у NXT під ім'ям Брея Ваятта , лідера злого культу , який вірить , що є скоріше монстром , ніж людиною. У липні Ваятт отримав травму ; незважаючи на пошкодження , Ваятт продовжив з'являтися на NXT , до листопада заснувавши угруповання , відому як Сім'я Ваятта , представивши в ній Люка Харпера (як перший « син» ) та Еріка Роуена ( в якості другого ) . 21 лютого 2013 на NXT відбувся перший матч Ваятта після травми , в якому він переміг Йоші Татсу . Брей також проводив матчі з Бо Далласом і Крісом Джеріко . 8 травня Харпер і Роуен виграли командні титули NXT , перемігши Адріана Невілла і Бо Далласа. Сім'я початку ворожнечу з Корі Грейвс і Кассіус Оно. 29 травня Ваятт викинули обох за межі рингу в battle royal з 18 чоловік . 19 червня Сім'я здолала команду з Невілла , Грейвса.

В Рестлінгу[ред.ред. код]

Уаятт готується провести Sister Abigail Біг І.

Титули і нагороди[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]