Британський союз за відміну вівісекції

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
{{{назва}}}
Тип {{{тип}}}
Розташування Лондон (Англія), 16a Crane Grove, N7 8NN
Сфера діяльності Досліди на тваринах, вівісекція, права тварин
Вебсайт www.buav.org
British Union for the Abolition of Vivisection
Британський союз за відміну вівісекції
Тип Досліди на тваринах
Засновник Борис Джонсон
Країна Flag of the United Kingdom (1-2).svg Велика Британія
Розташування Лондон (Англія 16a Crane Grove
Керівник Кім Гамільтон
Вебсайт www.buav.org

Британський союз за скасування вівісекції (BUAV) (англ. British Union for the Abolition of Vivisection ) — британська організація, що займається захистом тварин, домагається скасування будь-яких дослідів на тваринах. Заснована в 1898 році ірландською активісткою Френсіс Пауер Кобб. Здійснює освітню, дослідницьку, лобістську, аналітичну і юридичну діяльність, націлену на припинення використання тварин в будь-якого роду експериментах. До завдань організації входить також поширення інформації про альтернативні експериментальні методи, які не пов'язані з використанням тварин. У 2012 році BUAV об'єднався з New England Anti-Vivisection Society, щоб створити нову міжнародну організацію для протидії тестуванню косметики на тваринах — Cruelty Free International. Це розпочав прихильник BUAV Рікі Герве. У 2015 році материнська організація об'єдналася в цю нову організацію, взявши її назву та брендинг для всіх своїх заходів.

Історія[ред. | ред. код]

BUAV був заснований 14 червня 1898 року Френсісом Пауер Коббе під час публічної зустрічі в Брістолі, Англія. Спочатку відомий як Британський Союз, або «Союз», він виступав проти використання собак у вівісекції, і наблизився до досягнення успіху законопроєктом про собак (про захист) 1919 року, який майже став законом. Орієнтовна дискусія щодо об'єднання з Національним противізійним товариством (НАЗВ), в тому числі на початку 1960-х років під керівництвом сучасного секретаря Комітету НАЗВ Вільфреда Рісдона, не могла бути успішно завершена. В останні роки його успішно лобіював британський уряд у скасуванні усного тесту LD50 у 90-х роках. BUAV також активно брав участь у лобіюванні, що призвело до прийняття в Європейському Союзі 7-ї поправки до Директиви про косметику, яка фактично забороняла як тестування косметичних товарів, так і їх інгредієнтів на тваринах, а також продаж продуктів в ЄС які пройшли випробування на тваринах у будь-якій точці світу.

В останні роки організація зосередила свою увагу на ряді напрямків, включаючи просування продуктів, не тестованих на тваринах.

Див. також[ред. | ред. код]