Броварський тролейбус

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Броварський тролейбус
Тролейбусна система
Країна Україна Україна
Місто Бровари

Броварськи́й троле́йбус — проект з будівництва у Броварах громадського тролейбусного сполучення всередині міста та з Києвом.

Історія[ред. | ред. код]

У 1994 складено техніко-економічне обґрунтування тролейбусної лінії сполученням між Києвом (від ст. м. Лісова) та містом Бровари, відстань між якими складає 7,5 км. Депо та рухомий парк мали базуватись у Броварах. Планувалося облаштувати й внутрішньоміську мережу в Броварах. За мерства у Києві Олександра Омельченка, особливо у 2000-х роках, це питання кількаразово виносили на порядок денний. Під час виборчих перегонів про цей проект періодично згадують, однак станом на початок 2018 року далі проекту справа не пішла.

Станом на 2005 рік оціночна попередня вартість робіт становила ₴240 млн ($47,5 млн).[1]

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 136 від 22 лютого 2012 року на 2012 рік було надано субвенції у розмірі 141 млн. грн. ($17,7 млн) з державного бюджету міському бюджету м. Бровари на будівництво тролейбусної лінії сполученням Бровари — Київ[2]. За інформацією Forbes.ua, усього на реалізацію проекту мало бути виділено 528,5 млн грн. ($66,1 млн)[3] Деякі громадські діячі та організації вважають появу цієї постанови незадовго до парламентських та місцевих виборів політичним піаром[4][5], і тому є обґрунтовані підтвердження[6].

У лютому 2013 року губернатор області А. Присяжнюк повідомив, що жодних коштів на будівництво лінії у 2013 році не передбачено.[7] Станом на квітень 2013 року за рахунок виділених коштів відремонтовано 1 км вул. Київської, решта шляху тролейбусної лінії лишається без очевидних змін у зруйнованому стані та зі зрізаними деревами. Зі слів міського голови Броварів Ігоря Сапожка відбувається прокладання комунікацій. Будівельники ж скаржаться на затримання зарплатні на декілька місяців.[8]

У вересні 2013 року Відділ капітального будівництва Броварської міської ради незаконно відмовився надати інформацію про те, яким чином були витрачені 131,6 млн. грн. ($16,5 млн), виділені попереднього року на роботи з будівництва тролейбусної лінії.[9]

Джерела[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]