Бурфі

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Бурфі — популярний десерт індійської (а також пакистанської та бангладешської) кухні. У базовому вигляді являє собою цукерку типу помадки, зроблену з увареного згущеного молока.

Опис[ред. | ред. код]

Слово «бурфі» походить від перського слова «барфі» зі значенням сніг. Ця назва відсилає до кольору десерту. Колір, однак може змінюватися при додаванні додаткових інгредієнтів - фруктів (наприклад, манго), горіхів, прянощів (таких, як кардамон), трояндової води. Нерідко додається м'якоть кокоса. Зверху бурфі прикрашають посипкою з товчених горіхів, а в особливо урочистих випадках - найтоншими листами срібла, які в Індії також їдять, хоча вони і не мають смаку. Кожен тип бурфі в Індії має свою назву. Приготовані бурфі зазвичай нарізають квадратами або ромбами, як пахлаву, хоча бувають і бурфі круглої форми. Їх часто подають під час весіль і індуїстських релігійних свят, таких, як свято Дівалі.

Галерея[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

  • Chu, Anita. Field Guide to Candy: How to Identify and Make Virtually Every Candy Imaginable. Philadelphia: Quirk, 2009. Print.