Бушуєв Костянтин Володимирович

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Бушуєв Костянтин Володимирович
Бушуєв Костянтин Володимирович
 
Народження: 6 грудня 1977(1977-12-06) (41 рік)
Калуш, Івано-Франківська область, Українська РСР, СРСР
Громадянство: Україна Україна

Бушуєв Костянтин Володимирович (6 грудня 1977, м. Калуш) — заступник голови Національної поліції України[1] (з грудня 2015 року).

Життєпис[ред. | ред. код]

Костянтин Бушуєв народився 6 грудня 1977 року у місті Калуш Івано-Франківської області. У 1994 році закінчив Калуську середню школу. По закінченні школи, з 1995 року працює в органах внутрішніх справ України.

У 2000 закінчив Харківський інститут пожежної безпеки МВС України. Пізніше закінчив Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю «Правознавство». Під час проходження служби в органах внутрішніх справ України обіймав різні посади, в тому числі, в Головному штабі МВС України та управлінні транспортній міліції України.

У 2015 році брав участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України у складі зведених сил міністерства внутрішніх справ України.

В грудні 2015 року наказом міністра внутрішніх справ України Костянтин Бушуєв призначений заступником голови Національної поліції України.

До основних напрямків діяльності належить координація підрозділів кадрового, матеріально-технічного, юридичного, фінансового, організаційного забезпечення, міжнародні зв'язки, взаємодія з державними органами, громадськістю та засобами масової інформації. К. Бушуєв входить до складу Комісії з питань координації євроатлантичної інтеграції України[2].

Спеціальне звання: полковник поліції.

Родина[ред. | ред. код]

  • Дружина — Оксана Бушуєва.
  • Син Марко (1997 р.н.),
  • дочка — Єва (2001 р.н.)

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Керівництво Національної поліції України. www.npu.gov.ua. Національна поліція України. Процитовано 27 вересня 2016. 
  2. Указ Президента України від 8 липня 2016 року року № 296/2016 «Питання координації євроатлантичної інтеграції України»