Біржовий брокер

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Біржові брокери (в діяльності товарних бірж на території України) — фізичні особи, зареєстровані на біржі відповідно до її статуту, обов'язки яких полягають у виконанні доручень членів біржі, яких вони представляють, щодо здійснення біржових операцій шляхом пошуку контрактів і подання здійснюваних ними операцій для реєстрації на біржі[1]. Цей термін також стосується фінансових компаній, що пропонують такі послуги.

Приклади професійних призначень, які проводяться приватними особами в цій галузі, що впливає на типи інвестицій, які їм дозволено проводити, та послуги, які вони надають, включають кваліфікованих фінансових консультантів, сертифікованих фінансових планувальників або фінансових аналітиків (у США та Великій Британії), фахових стратегічних спеціалістів із забезпеченості (у Канаді), спеціалісти з фінансового планування (у Великій Британії) та магістр ділового адміністрування. Орган регулювання фінансової галузі пропонує Інтернет-інструмент, розроблений, щоб допомогти зрозуміти професійні позначення в Сполучених Штатах.

Див. також[ред. | ред. код]

Словник термінів, вживаних у законодавстві України

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Стаття 16 Закону України «Про товарну біржу» від 10 грудня 1991 р. № 1956—XII. Голос України. 11 січня 1992 р. Процитовано 05 червня 2015 р.. 

Посилання[ред. | ред. код]