Бісквіт (англомовні країни)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Ліворуч на фотографії представлено те, що під бісквітом розуміють американці, праворуч — жителі країн Співдружності.

Термін бісквіт в англомовних країнах означає випечений продукт харчування, створений на основі борошна. Англомовний термін «бісквіт» (анг. Biscuit) не тотожний терміну «бісквіт» в українській мові, під яким зазвичай розуміється бісквітне тісто або бісквітний торт. Аналог цього поняття в англійській мові — термін «sponge cake».

Термін «biscuit», у свою чергу, використовується для позначення двох зовсім різних продуктів у Північній Америці та країнах Британської Співдружності:

  • У Сполучених Штатах бісквіт — це маленький, м'який, квасний хліб, який подібний до булочки. На півдні США є регіональний термін «Beaten biscuit», що означає виріб, який за своєю суттю ближче до британської форми.
  • У країнах Співдружності бісквіт — це маленький та обов'язково твердий, часто солодкий, спечений продукт, який назвали б або печивом, або крекером у Сполучених Штатах, і булочка або печиво у Канаді. Бісквіти на Британських островах можуть бути несолодкими (несолодкі бісквіти часто згадуються як «крекери»), або солодкими, такі як шоколадні булочки, руді горіхи, тістечка з заварним кремом або бісквіти «Nice».

Посилання[ред. | ред. код]