Іскра (акціонерне товариство)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з ВАТ «Іскра»)
Jump to navigation Jump to search
ПАТ «Іскра»
Тип науково-виробниче об'єднання, публічне акціонерне товариство
Галузь освітлювальна техніка
Гасло «Народжене з любов'ю — вічне...»
Засновано 1 жовтня 1972
Штаб-квартира Львів, Україна, 79066, вул. Вулецька, 14. Тел.:(+38 032) 245-43-06
Продукція лампи: розжарення (галогенні в тому числі), газорозрядні, люмінісцентні та стартери до них, світильники
Співробітники ~ 2500
Сайт www.iskra.com.ua

ПАТ «Іскра» — львівська потужна світлотехнічна компанія, яка має повний завершений технологічний цикл виробництва джерел світла, від наукових розробок до виготовлення компонентів та готової продукції.

Товарний асортимент ПАТ «Іскра» налічує понад 280 видів ламп загального та спеціального призначення, а також кварцово-галогенні, мініатюрні, автомобільні, натрієві і ртутні, компактні люмінесцентні та лампи-фари. Товариство постійно вдосконалює існуючі технології з урахуванням сучасних матеріалів, напівфабрикатів та комплектуючих, вкладає значні кошти в модернізацію та розвиток виробництва, розробляє нові джерела світла. Сьогодні товариство постачає світлотехнічну продукцію під двома торговими марками «Volta» та «Іскра», які зареєстровані у 33 країнах світу. Продукція займає значну частку на ринку освітлювальної техніки України.

20 квітня 2006 р. на основі обстеження виробництва ПАТ «Іскра» та позитивних результатів випробувань в лабораторії міжнародного органу з сертифікації «TÜV Rheinland» (ТЮФ Рейнланд) м. Будапешт (Угорщина) взірців електроламп торгових марок «Iskra» та «Volta» підприємству було вручено сертифікати відповідності CE та сертифікати TÜV GS, що дає можливість виходу продукції ПАТ «Іскра» на ринки Євросоюзу.

Посилання[ред.ред. код]