ВСМПО-АВІСМА

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА»
Тип Публічна компанія
Заснування 1933
Штаб-квартира Росія Росія: Верхня Салда
Ключові особи Михайло Воєводін (генеральний директор)
Галузь Кольорова металургія
Виторг $1,63 млрд. (2014)
Сайт www.vsmpo.ru

ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» - російська металургійна компанія, яка виробляє титан і вироби з нього. Найбільший в світі виробник титану.[1]

Входить до складу держкорпорації «Ростех». Є єдиною в світі титанової компанією, що здійснює повний цикл виробництва - від переробки сировини до випуску кінцевої продукції[2]. Крім продукції з титану і титанових сплавів «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» виробляє також пресовані великогабаритні вироби з алюмінієвих сплавів, напівфабрикати з інших легованих сталей і жароміцних сплавів на нікелевій основі.

Щорічно компанія виробляє близько 30 тис. Тонн титанової продукції, більша її частина йде на експорт[3]. В її число входять: злитки, біллетов, сляби, великі штамповані поковки дисків і лопаток авіаційних двигунів, сложноконтурние поковки для авіації, шассійние і конструкційні штампування, раскатні кільця, профілі, безшовні і зварні труби та інше. Алюмінієвий дивізіон включає в себе виробництво злитків, пресованих профілів, панелей, труб, а також холодно-деформованих труб і труб для атомної промисловості. Крім того, Корпорація виробляє ферротитан, один з найпоширеніших феросплавів.

Примітки[ред.ред. код]