ВСМПО-АВІСМА

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search


ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА»
Тип бізнес-підприємство
Форма власності Акціонерне товариство
Галузь гірнича справа і Кольорова металургія
Засновано 1941
Штаб-квартира Верхня Салда
Ключові особи Михайло Воєводін (генеральний директор)
Продукція титан
Виторг $1,63 млрд. (2014)
Операційний прибуток (EBIT) 421 540 000[1]
Чистий прибуток 380 156 000[1]
Активи 4 087 454 000[1]
Холдингова компанія Ростех
Сайт vsmpo.ru
Нагороди
Орден Трудового Червоного Прапора

ПАТ «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» - російська металургійна компанія, яка виробляє титан і вироби з нього. Найбільший в світі виробник титану.[2]

Входить до складу держкорпорації «Ростех». Є єдиною в світі титанової компанією, що здійснює повний цикл виробництва — від переробки сировини до випуску кінцевої продукції[3]. Крім продукції з титану і титанових сплавів «Корпорація ВСМПО-АВІСМА» виробляє також пресовані великогабаритні вироби з алюмінієвих сплавів, напівфабрикати з інших легованих сталей і жароміцних сплавів на нікелевій основі.

Щорічно компанія виробляє близько 30 тис. тонн титанової продукції, більша її частина йде на експорт[4]. В її число входять: злитки, біллетов, сляби, великі штамповані поковки дисків і лопаток авіаційних двигунів, сложноконтурние поковки для авіації, шасійні і конструкційні штампування, розкатні кільця, профілі, безшовні і зварні труби та інше. Алюмінієвий дивізіон включає в себе виробництво злитків, пресованих профілів, панелей, труб, а також холодно-деформованих труб і труб для атомної промисловості. Крім того, Корпорація виробляє ферротитан, один з найпоширеніших феросплавів.

Примітки[ред.ред. код]