ВТО «Орден»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ТОВ «Виробничо-творче об'єднання «Орден»
Тип Приватна
Галузь нагороди
Засновано 7 березня 2012
Засновник(и) Сопов Олександр Михайлович
Штаб-квартира Київ, Україна
Продукція знаки, ордени, медалі, відзнаки, значки, сувеніри, футляри, посвідчення
Послуги дизайн нагород
Сайт Офіційний веб-сайт

ТОВ «Виробничо-творче об'єднання „Орден“» — українське підприємство, що розробляє та виготовляє нагороди[1], сувеніри та супутню продукцію (футляри, поліграфічна продукція).

Здійснює повний цикл виробництва нагород,нагородної атрибутики, футлярів та посвідчень.

Історія[ред. | ред. код]

16 березня 2000 почало діяльність «Всеукраїнське творче об'єднання „Орден“».

У 2001 об'єднання розробило дизайн футлярів до державних та відомчих нагород, який затверджений Адміністрацією Президента України. Футляри в цьому дизайні виготовляються дотепер.

У 2002 підприємством розроблена перша відомча відзнака — «Почесний працівник МВС України».

У 2004 році підприємством розроблений та виготовлений нагрудний знак до Державної премії України в галузі архітектури та мініатюра до неї.

З 2006 року розробляє нагородні системи громадських організацій; в тому числі відкриту нагородну систему «Знаків народної пошани».

З 2011 р. здійснює популяризацію української нагородної справи через публікації в інтернет-просторі[2], друкованих медіа, на телебаченні та радіо[3].

7 березня 2012 зареєстроване ТОВ «Виробничо-творче об'єднання „Орден“». Підприємство виготовляє нагороди, посвідчення, грамоти та футляри для нагород

Досягнення
  • Розробка ескізів понад 300 офіційно затверджених відомчих відзнак України.
  • Розробка ескізів 11-ти знаків державних нагород України, серед яких вищий орден України — О́рден Свобо́ди.
  • Розроблено, впроваджено та затверджено єдиний стандарт планок до відомчих заохочувальних відзнак Указ  Президента України від 30.05.2012 р. № 365/2012[4].
  • Створено єдиний Реєстр планок державних нагород та відомчих заохочувальних відзнак України 
  • Підготовлено Проект Закону «Про нагородну систему України»[5].
  • Є ексклюзивним виробником «Знаків народної пошани»[6][7]. Загальна кількість нагороджених «Знаками народної пошани», на серпень 2017 року, складає більше 100 000 осіб.
  • Підготовлено та опубліковано в різноманітних ЗМІ понад вісімдесяти матеріалів з історії нагород України та світу. [8].

Соціальна діяльність[ред. | ред. код]

Підприємство розробило, видрукувало та безкоштовно розповсюдило більше 5 000 плакатів: «Державні нагороди України», «Відомчі заохочувальні відзнаки» МВС України, ДПА України та ДМС України.[9]

Виставка[ред. | ред. код]

Виставка знаків державних нагород, відзнак Верховної Ради України та урядових відзнак України станом на 27 серпня 2015 р.

На підприємстві діє єдина в Україні виставка з повною колекцією знаків державних нагород, відзнак Верховної Ради України та урядових відзнак України.[10][11]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]