Вегетаріанський хот-дог

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Вегетаріанський хот-дог (його ще, як правило називають "пікл-дог» або «нот-дог») - це хот-дог, зроблений з не м'ясних продуктів.

Навіть невегетаріанці іноді їдять вегетаріанські хот-доги, бо вони менш жирні, калорійні, без холестерину, і, у порівнянні з хот-догами з тваринного м'яса, практично не містять насичених жирів. Тому таким хот-догам надають перевагу люди, які дотримуються низькокалорійних, знежирених дієт з низьким вмістом холестерину. На відміну від традиційної домашньої ковбаси, оболонка зроблена не з кишечнику, а з рослинних інгредієнтів. Вегетаріанські хот-доги, як правило, базуються на соєвому білку. Деякі з них містять яєчні білки, що роблять їх неприйнятними для веганів. Є також вегетаріанські хот-доги, зроблені з тофу.

Історія вегетаріанських хот-догів чітко не з'ясована, але пісні сардельки "Вортінгтонська Їжа Вежа-Лінк" вважаються першими у світі вегетаріанськими хот-догами в 1949 році. 19 червня 2000 року Чикаго Вайт Сокс творили історію бейсболу, коли почали продаватись вегетаріанські хот-доги під час гри в Коміскей Парк. За останні роки чимало інших підприємств вступило на ринок вегетаріанських хот-догів. Підприємство "Їжа Седар Лейк", що виготовляє сосиски Делі, Джумбо та Брекфест є лише одим з багатьох виробників, які в даний час пропонують вегетаріанські хот-доги. Вегетаріанські соски без булочки були більш поширеними на початку XX століття, наприклад, в 1913 році Індіана-поліс Стар (штат Індіана) 15 червня розповідає про тих, хто "говорить, що він жив майже виключно на одних вегетаріанських сосисках". Це наводиться в Оксфордському словнику англійської мови в грудні 2007 року, як доповнення до прикметника "вегетаріанець",але вегетаріанський хот-дог чи сосиска не згадується.

==[ред.ред. код]

==[ред.ред. код]

Шаблон:Hot dog variations Шаблон:Soy Шаблон:Vegetarianism Шаблон:Sausage


[[Категорія:]] [[Категорія:]]


Їжа та напої Це незавершена стаття про їжу та напої.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.