Ведмедик Паддінгтон

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
PaddingtonStation-PaddingtonBear.jpg

Ведмедик Паддінгтон (англ. Paddington Bear) — герой книги англійського письменника Майкла Бонда і однойменного дитячого серіалу. Книга про ведмежа Паддінгтона вважається класикою дитячої літератури. Вперше книга «Ведмедик на ім'я Паддінгтон» була опублікована 13 жовтня 1958 року. Сьогодні у світі понад 25 мільйонів книг про ведмежа Паддінгтона, в загальній складності перекладених 31 мовою. У всьому світі було видано 265 ліцензій на різні продукти з використанням імені ведмежати.

Мультсеріал, знятий в 1975 році не ляльковий, а перекладний, тільки ведмежа Паддінгтон єдиний ляльковий персонаж. У 1997 році в Канаді компанія Cinar зняла мальований мультсеріал Пригоди ведмежати Паддінгтона.

На Паддінгтонському вокзалі почалася історія про маленького ведмедика, який приїхав з Дрімучого Перу. Там він стояв і чекав, поки хто-небудь зверне на нього увагу. Містер і місіс Браун вирішили подбати про сміливого заволоку. Незабаром Паддінгтон став повноцінним членом їх сім'ї. Оскільки він був вихованим, Паддінгтон намагався бути корисним в будинку. Однак його витівки часто перетворювалися в прокази і пустощі. З цього часу прийнято вважати, що там, де знаходиться ведмежа Паддінгтон — не буває нудно.

Образ ведмедика Паддінгтона — охайність. У книзі його англійська тактовність підкреслюється крислатим капелюхом і синім макінтошем на двох гудзиках.[1]

13 жовтня 2008 Google відсвяткувала 50-річчя з дня публікації першого видання книги про ведмежа Паддінгтона, зобразивши його на своєму логотипі у вигляді мандрівника з чемоданом.[2]

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]