Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2008

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Веслування на байдарках
на XXIX Олімпійських іграх
Місце проведенняКНР Олімпійському аквапарку Шуньї, Пекін
Дати11 серпня 2008 — 23 серпня 2008
«20042012»
Веслування на байдарках і каное на
літніх Олімпійських іграх 2008
Веслування на байдарках і каное
Canoeing (flatwater) pictogram.svg
Б-1, 500 м чоловіки жінки
Б-1, 1000 м чоловіки
Б-2, 500 м чоловіки жінки
Б-2, 1000 м чоловіки
Б-4, 500 м жінки
Б-4, 1000 м чоловіки
К-1, 500 м чоловіки
К-1, 1000 м чоловіки
К-2, 500 м чоловіки
К-2, 1000 м чоловіки
Гребний слалом
Canoeing (slalom) pictogram.svg
Б-1 чоловіки жінки
К-1 чоловіки
К-2 чоловіки
Кваліфікація

Змагання з веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2008 проходили з 11 по 23 серпня в Олімпійському аквапарку Шуньї в Пекіні.

Петер Гохшорнер і Павол Гохшорнер зі Словаччини стали першими слаломістами, які виграли три олімпійські золоті медалі.

Цю слаломну трасу зазвичай вважають дуже складною, навіть за олімпійськими стандартами[1].

Кваліфікація[ред. | ред. код]

Медалі[ред. | ред. код]

Слалом[ред. | ред. код]

Дисципліни Золото Срібло Бронза
Каное-одиночки, чоловіки
докладніше
 Міхал Мартікан
Словаччина
 Дейвід Флоуренс
Велика Британія
 Робін Белл
Австралія
Каное-двійки, чоловіки
докладніше
 Павол Гохшорнер
та Петер Гохшорнер
Словаччина
 Ондржей Штепанек
та Ярослав Волф
Чехія
 Михайло Кузнецов
та Дмитро Ларіонов
Росія
Байдарки-одиночки, чоловіки
докладніше
 Александер Грімм
Німеччина
 Фаб'ян Лефевр
Франція
 Бенжамен Букпеті
Того
Байдарки-одиночки, жінки
докладніше
 Елена Каліська
Словаччина
 Джеклін Лоренс
Австралія
 Фіолетта Облінґер-Петерс
Австрія

Спринтерські гонки[ред. | ред. код]

Чоловіки
Дисципліни Золото Срібло Бронза
Каное-одиночки, 500 м
докладніше
 Максим Опалєв
Росія
 Давид Кал
Іспанія
 Юрій Чебан
Україна
Каное-одиночки, 1000 м
докладніше
 Аттіла Вайда
Угорщина
 Давид Кал
Іспанія
 Thomas Hall
Канада
Каное-двійки, 500 м
докладніше
 Мен Гуаньлян
та Ян Веньцзюнь
Китай
 Сергій Улегін
та Олександр Костоглод
Росія
 Крістіан Ґілле
та Томаш Виленцек
Німеччина
Каное-двійки, 1000 м
докладніше
 Богданович Андрій Вікторович
та Олександр Богданович
Білорусь
 Крістіан Ґілле
та Томаш Виленцек
Німеччина
 Козманн Дьйордь
та Кіш Тамаш
Угорщина
Байдарки-одиночки, 500 м
докладніше
 Кен Воллес
Австралія
 Адам ван Коверден
Канада
 Тім Брабантс
Велика Британія
Байдарки-одиночки, 1000 м
докладніше
 Тім Брабантс
Велика Британія
 Ейрік Верос Ларсен
Норвегія
 Ken Wallace
Австралія
Байдарки-двійки, 500 м
докладніше
 Саул Кравіотто
та Карлос Перес
Іспанія
 Рональд Рауге
та Тім Віскеттер
Німеччина
 Роман Петрушенко
та Вадим Махньов
Білорусь
Байдарки-двійки, 1000 м
докладніше
 Андреас Іле
та Мартін Голлштейн
Німеччина
 Кім Кнудсен
та Рене Поульсен
Данія
 Андреа Факкін
та Антоніо Скадуто
Італія
Байдарки-четвірки, 1000 м
докладніше
Білорусь Білорусь (BLR)
Роман Петрушенко
Олексій Абалмасов
Артур Литвинчук
Вадим Махньов
Словаччина Словаччина (SVK)
Ріхард Рісздорфер
Міхал Рісздорфер
Ерік Влчек
Юрай Тарр
Німеччина Німеччина (GER)
Луц Альтерпост
Норман Бреккль
Торстен Еккбретт
Б'єрн Ґольдшмідт
Жінки
Дисципліни Золото Срібло Бронза
Байдарки-одиночки, 500 м
докладніше
 Інна Осипенко
Україна
 Йозефа Ідем
Італія
 Катрін Вагнер-Аугустін
Німеччина
Байдарки-двійки, 500 м
докладніше
 Каталін Ковач
та Наташа Янич
Угорщина
 Беата Міколайчик
та Анета Конєчна
Польща
 Марі Делаттр
та Анн-Лор Віяр
Франція
Байдарки-четвірки, 500 м
докладніше
Німеччина Німеччина (GER)
Фанні Фішер
Ніколь Рейнгардт
Катрін Вагнер-Аугустін
Конні Вассмут
Угорщина Угорщина (HUN)
Каталін Ковач
Габріелла Сабо
Данута Козак
Наташа Янич
Австралія Австралія (AUS)
Ліза Олденгоф
Ганна Девіс
Чентел Мік
Ліндсі Фогарті

Медальний залік[ред. | ред. код]

 Місце  Країна Золото Срібло Бронза Загалом
1 Німеччина Німеччина (GER) 3 2 3 8
2 Словаччина Словаччина (SVK) 3 1 0 4
3 Угорщина Угорщина (HUN) 2 1 1 4
4 Білорусь Білорусь (BLR) 2 0 1 3
5 Іспанія Іспанія (ESP) 1 2 0 3
6 Австралія Австралія (AUS) 1 1 3 5
7 Велика Британія Велика Британія (GBR) 1 1 1 3
Росія Росія (RUS) 1 1 1 3
9 Україна Україна (UKR) 1 0 1 2
10 Китай Китай (CHN) 1 0 0 1
11 Канада Канада (CAN) 0 1 1 2
Франція Франція (FRA) 0 1 1 2
Італія Італія (ITA) 0 1 1 2
14 Чехія Чехія (CZE) 0 1 0 1
Данія Данія (DEN) 0 1 0 1
Норвегія Норвегія (NOR) 0 1 0 1
Польща Польща (POL) 0 1 0 1
18 Австрія Австрія (AUT) 0 0 1 1
Того Того (TOG) 0 0 1 1
Total 16 16 16 48

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]