Yale University Press

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Видавництво Єльського університету (англ. Yale University Press) засноване 1908 року [1]. Офіційно стало одним з департаментів Єльського університету у 1961 році, залишаючись при цьому фінансово незалежним.

Редакція видавництва знаходиться у Нью-Хейвені (Коннектикут); є філія у Лондоні. Це одне з небагатьох американських університетських видавництв, що мають відділення у Британії. Цією філією видається майже третина книжок, що виходять у видавництві.

Станом на 2009 рік видавництво щороку публікує близько 300 нових найменувань книжок у твердій палітурці та близько 150 у м’якій. Загальний асортимент книг видавництва у друку становить порядку 6000 найменувань. Найбільшою відомістю користуються публікації з мистецтва та архітектури; це одне з провідних видавництв у цій галузі [2]. Видаються також книжки з політології, філософії, історії, біблеїстики, художня література.

Книги видавництва Єльського університету неодноразово нагороджувались різними униговидавницькими преміями та призами, в тому числі вісьмома Пулітцерівськими преміями [3].

Примітки[ред.ред. код]

  1. Bradley, George. The Yale Younger Poets Anthology, New Haven and London, 1998. с. 24, Introduction
  2. Про це, зокрема, заявив 2004 року у San Francisco Chronicle критик Кен Бейкер, див. A Brief History of Yale University Press
  3. Donatich Appointed New Director of Yale University Press

Посилання[ред.ред. код]


Сигма Це незавершена стаття про видавництво.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.
Компанії США Це незавершена стаття про компанію або підприємство США.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.