Лілія (видавництво, Хмельницький)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Видавництво книг «Лілія»)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Видавництво книг "Лілія"
Тип видавництво
Форма власності видавництво
Галузь Видавнича справа
Гасло Ми робимо книги доступними
Засновано 2012
Штаб-квартира Хмельницький, Україна
Ключові особи Лілія Стасюк
(ФОП Стасюк Л. С.)
Продукція книги для широкого кола читачів
www.vidatiknigu.com.ua
www.lilia.at.ua

Видавництво книг «Лілія» — українське видавництво, засноване у місті Хмельницькому в лютому 2012 року і розпочало свою роботу для того, щоб допомогти членам літературної творчої спілки «Елітер» дешево, швидко і якісно видавати власні книги та колективні збірки. Наявність постійних клієнтів вже на початковому етапі дозволила видавати книги малих і середніх тиражів за нижчою вартістю ніж у інших видавництв. З часом, до видавництва почали звертатись інші автори, а відтак видавництво вийшло за рамки «спілчанського» і тепер обслуговує інших митців.

Основним напрямом діяльності є видання художніх і наукових книг вітчизняних авторів, а також представників діаспори за кордоном.

З часу заснування видавництво дбає про особливий літературно-мистецький та поліграфічний рівень видань, постійно вдосконалюючи технології виробництва, надаючи додаткові послуги, які допомагають творити впізнаваний стиль видавництва.

Книги, які побачили світ у Видавництві «Лілія»[ред. | ред. код]

2018 рік

Соціальна відповідальність видавництва[ред. | ред. код]

Соціальна відповідальність видавництва це — відповідальне ставлення до своїх послуг, до авторів, читачів, партнерів; це активна соціальна і культурна позиція, що полягає у гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, участі у вирішенні найгостріших культурних та соціальних проблем.

У рамках програми соціальної відповідальності, Видавництво книг «Лілія» постійно підтримує Літературну творчу спілку «Елітер», надає матеріальну допомогу для проведення різних культурно-просвітницьких літературних проектів, презентацій та акцій, які дозволяють відкрити та популяризувати нові імена сучасної української літератури: знайти читачів, популяризувати авторів.

Програма підтримки авторів[ред. | ред. код]

Видавництво книг «Лілія» активно підтримує авторів. Після того, як книга виходить друком, інформація про неї безкоштовно розміщується (за бажанням автора) у Інтернет-магазині видавництва, на офіційних сторінках Вконтакті, Facebook, Twitter, Google+, а також поширюється власними каналами серед читацької аудиторії. Книга презентується на різних заходах, які проводяться за сприяння видавництва книг «Лілія».
Видавництво книг «Лілія», в рамках власної «Програми підтримки авторів», надає виданим книгам місце в інтернет-магазині та поширює інформацію про видані книги БЕЗКОШТОВНО (за ці послуги доплачувати не потрібно). Автор, у свою чергу, отримує 100% суми, оплаченої покупцем.
Видавництво залишає за собою право, в особливих випадках, відмовити автору у включенні його до «Програми підтримки авторів» Видавництва книг «Лілія» не розголошуючи причин, так як дана послуга не включена до стандартного договору і надається у тестовому режимі.

Усі ми родом з Дитинства[ред. | ред. код]

Усі ми родом з Дитинства  — літературний конкурс, присвячений поняттям сім'ї, материнства, дитинства, родинного затишку та загальнолюдським цінностям. Конкурс має за мету: пошук талановитих авторів, оприлюднення та популяризація їхніх творів на теренах України, реалізація їхнього творчого потенціалу в подальшому, підняття престижності літературної праці; пропагування сімейних та родинних цінностей, материнства, загальнолюдських цінностей серед дітей, молоді. Роботи приймалися: 1 квітня 2012 року — 1 травня 2012 року Вік учасників — необмежений. Мова написання творів — вільна. За результатами проведення конкурсу, за підтримки видавництва книг «Лілія» видано два альманахи.

Усі ми родом з Дитинства «Оберіг»[ред. | ред. код]

книга «Усі ми родом з Дитинства „Оберіг“»

До книги «Усі ми родом з Дитинства „Оберіг“» увійшли: Алекса Павак, Інна Жижченко, Наталя Мазур, Ірена Марченко, Олександра Жукова, Сергій Плекан, В. А. С., Олександр Морщавка, Тетяна Городня, Галина Фесюк, Дар'я Рожновська, Уляна Воробець, Катерина Савельєва, Лариса Кожушко, Іван Романько, Михайло Плосковітов, Лариса Магдалінська, Мар'яна Данилюк, Володимир Прибила, Андрій Яремко, Алла Недоступ, Наталка Ярема, Тетяна Луківська, Любов Чернуха, Сергій Юрчук, Анжела Пампурак, Людмила Степаненко, Олександра Білинська, Алла Миколаєнко, Лія Низак, Альбіна Гудько (АнГеЛіНа), Олег Гончаренко, Олена Сослюк, Олег Корнієнко, Валентина Курило, Ігор Рубцов, Вадим Кольдрус, Надія Гуржій, Ірина Гром'як, Ігор Бойчук, Ірина Стасюк, Ніна Авідон, Юрій Дячук, Наталя Данилюк, Іван Потьомкін, Олександр Печора (Ромоданець), Тетяна Яровицина, Віктор Ох, Ольга Малькут, Галина Белей, Тарас Кушнір, Олександр Пантелей, Наталія Затишна, Павло Хобор, Наталія Суржко, Оксана Боднар, Артем Рудий, Леся Сидорович, Василь Шляхтич, Ірина Саранча, Вікторія Крижко, Леся Горгота, Марія Гуменюк, Анатолій Ткаченко, Віктор Нагорний, Олекса Терен, Лариса Омельченко, Христина Архитка, Тарас Слобода, Ірина Пшиченко, В'ячеслав Буян, Геннадій Овруцький, Галина Рогова.

Усі ми родом з Дитинства «Добра казка»[ред. | ред. код]

книга «Усі ми родом з Дитинства „Добра казка“»

До книги «Усі ми родом з Дитинства „Добра казка“» увійшли: Наталка Кольоровісни, Мирослава Мельничук, Ігор Федчишин, Наталя Мазур, Алла Стасюк, Інна Гаврилюк, Таїсія Цибульська, Леся Кічура, Олександра Малаш, Павло Каратінцев, Наталія Твердун, Леся Горгота, Марія Баліцька, Марія Гуменюк, Володимир Вакуленко-К, Іванна Мрига, Ніна Авідон, Ольга Сінькова, Віталій Ткачук, Анжела Пампурак, Лілія Ніколаєнко, Лідія Арджуна, Юрій Лях, Лариса Магдалінська, Альона Саховська, Лариса Іллюк, Михайло Цимбалюк, Лисиця, Людмила Линдюк, Юрій Балюк, Оксана Іванець, Володимир Радутний, Світлана Лозінська, Руслана Манько, Тарас Кушнір, Лія Низак, Олеся Рикмас, Валентина Руда, Алла Сиса, Ліна Масляна, Леся Шаповал, Марія Дем'янюк, Ярослав Дзісяк, Микола Брага, Аліна Стара, Ірина Зарічна, Олександра Бурбело, Валентина Семеняк-Штангей, Микола Шевчук.

Книга оформлена у тому ж стилі, що і «Усі ми родом з Дитинства „Оберіг“», але чітко прослідковується спрямування на наймолодших читачів.

100 творів, які варто прочитати цього літа[ред. | ред. код]

Літературний конкурс 100 творів, які варто прочитати цього літа — заснований 2013 року Видавництвом книг «Лілія» для молодих українських літераторів.

Брати участь можуть громадяни України, інших країн та особи без громадянства, незалежно від їхнього віку, національності та віросповідання, які мають літературні твори (проза або поезія) на різну тематику і не заперечують проти публікації їх на сайті Видавництва книг «Лілія» та в альманасі учасників конкурсу.

Конкурс має за мету:

пошук талановитих авторів, оприлюднення та популяризація їхніх творів на теренах України, реалізацію їхнього творчого потенціалу в подальшому, підняття престижності літературної праці.

Вимоги до оформлення матеріалів:

приймаються логічно-завершені твори, або уривки з них (вірші, проза), будь-якої тематики, будь-якою мовою написання:

для прози — до 2100 друкованих символів (разом з пробілами);

для поезії — до 35 рядків (не більше ніж по 60 символів(разом з пробілами) в кожній стрічці).

Порядок участі робіт у конкурсі:

1. Роботи приймаються з 20 липня по 20 серпня 2013 року. Автори реєструються на сайті Видавництва книг «Лілія» vidatiknigu.com.ua і самостійно публікуватимуть свої матеріали у розділі "Творчий конкурс «100 творів, які варто прочитати цього літа». Автор зможе подати на конкурс декілька своїх публікацій. Всі матеріали авторів перед публікацією будуть перевірятись модераторами сайту на відповідність вимогам конкурсу.

2. З 21 по 25 серпня 2013 року додавання матеріалів буде заблоковано, а для зареєстрованих користувачів буде відкрита можливість оцінювання матеріалів. Кожен користувач за кожну публікацію зможе проголосувати лише один раз, оцінивши її від 1 до 5 балів. Авторам не заборонено запрошувати своїх друзів і знайомих для оцінювання матеріалів на сайті.

Порада: так як, успішність авторів у цьому конкурсі прямо залежить від кількості людей, які оцінять їхні твори, автори можуть користуватись кнопками соціальних мереж «Google+», «Twitter», «Вконтакте» та «Facebook», які розміщені в правій частині сайту, для поширення інформації про свою участь в Конкурсі, а також запрошувати своїх друзів для оцінки публікацій на сайті.

Автори можуть подавати на конкурс безліч своїх творів, але в рейтингу буде враховуватись лише один матеріал користувача із найбільшою кількістю балів.

3. З 26 по 29 серпня будуть підводитись підсумки конкурсу і буде оголошено імена ста авторів, твори яких увійдуть до альманаху (по одному найбільш рейтинговому твору від кожного автора). Щоб отримати безкоштовний примірник альманаху автори, чиї твори потрапили в сотню найкращих, зобов'язані надати свою поштову адресу та контактні дані до 31 серпня 2013 року. Інакше гарантувати, що автор отримає свій примірник Видавництво книг «Лілія» не зможе.

4. Після оголошення результатів конкурсу буде випущено альманах, по одному примірнику якого буде розіслано авторам, твори яких потраплять в альманах, а також по бібліотеках і громадських організаціях України, яким буде цікавим даний проект.

Автори, які не мають можливості чи не вміють користуватись сайтом Видавництва, можуть публікувати свої матеріали з допомогою інших людей, але для цього потрібно реєструватись від імені нового користувача.

Вік учасників — необмежений.

Мова написання творів — не обмежується, але має бути зрозумілою для користувачів сайту, інакше за публікацію можуть не проголосувати.

Учасник несе повну відповідальність за дотримання ним авторських прав.

У разі невиконання, або неналежного виконання умов учасником, він не допускається до участі в конкурсі, а його профіль на сайті може бути заблокованим.

Автору може бути відмовлено у публікації, якщо його твори закликають до порушення законодавства України та інших держав, загальнолюдських норм моралі і етики, якщо його творчість може бути образливою для інших авторів, що беруть участь у цьому конкурсі.

Організатори конкурсу зобов'язуються не розголошувати особистих даних учасників конкурсу та вносити незначні поправки в твори авторів.

Під час проведення конкурсу оргкомітет може змінювати правила конкурсу лише на користь учасників.

Конкурс може бути відмінено якщо:

· результати не можливо буде визначити (відмова сайту, відмова системи нарахування балів, махінації учасників чи третіх осіб);

· конкурс та його результати зможуть призвести до негативних наслідків у суспільстві;

· через дію непереборної сили.

Будь-хто з авторів зможе звернутися до організаторів конкурсу за допомогою, із проханням або скаргою, через «Форму зворотного зв'язку» на сайті Видавництва книг «Лілія».

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]