Вишгород (зупинний пункт)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Платформа зупинного пункту Вишгород

Вишгород — пасажирська зупинна залізнична платформа Київського залізничного вузла Південно-Західної залізниці. Розташована на колишній промисловій неелектрифікованій залізничній гілці протяжністю 12 км, що сполучає станцію Почайна із Київською ГЕС, яку було споруджено у першій половині 1960-х років, через спорудження ГЕС.

Платформу було влаштовано у жовтні 2010 року, коли по гілці вперше в її історії було запущено пасажирський рух, пасажирам більша альтернатива автобусами, тому що вдвічі швидше. В вересні 2011 вагон зійшов з рейок, на 2 місяці закрили рух, в листопаді 2011 року відновили знову. В травні 2012 році знову перестав курсувати, як сказано назавжди, через низький пасажиропотік. Зупинна платформа складається із бічної посадочної платформи та невеликого службового приміщення.

Сьогодні платформа порожня, колія заростає кущами через відміну дизель-поїзда. Через 7 років після закриття руху залишилась табличка розкладу

Дизель-поїзд, що курсував гілкою сполученням Вишгород — Почайна, відправлявся по будніх днях з платформи о 7.02, 8.03, 18.00 та 19.00. З Київ-Петрівки до Вишгорода по будніх днях о 6.30, 7.35, 17.30 та 18.30.

Посилання[ред. | ред. код]