Вода тіла

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Вода тіла — це вода, що міститься в тілі тварини, тобто така, що міститься в тканинах, крові, кістках і в інших місцях. Відсоток води тіла, що міститься в різноманітних відсіках, сумується в сукупну воду тіла (СВТ). Ця вода становить значну частину людського тіла, як за вагою, так і за об'ємом. Забезпечення правильної кількості води — це частина гідробалансу, аспект гомеостазу.

Розміщення[ред. | ред. код]

За вагою, в середньому, доросла людина чоловічої статі має приблизно 60 % води[1], а жіночої статі— приблизно 55 %. Наявні значні коливання в відсотку води тіла пов'язані з багатьма факторами, як-от вік, стан здоров'я, споживання води, вага і стать. У досліджені серед 458 дорослих чоловіків і 265 дорослих жінок, цей показник значно змінюється з віком статтю і степенем ожиріння. З цієї вибірки було знайдено 58.3 ±6.7 % води у чоловіків і 48.5 ±8.6 % у жінок.[2] Вода тіла становить 93 % ваги новонародженого, тоді як дуже гладкі люди можуть мати лише 15 % води на свою вагу.[3] Це відбувається через те, що жирові тканини порівняно погано утримують воду. Цей статистичний фактор варіюватиметься у зв'язку з іншими факторами популяції, як-от вік відібраних людей, кількість відібраних людей і методології. Отже, не можна дати цифри, які б були однакові для всіх людей.

Більшість води тіла у тварин міститься в різноманітних біологічних рідинах.

Функції[ред. | ред. код]

Вода в тілі тварини виконує багато функцій: розчинник для перенесення поживних речовин; середовище для виділення; засіб для контролю температури; мастило для суглобів; і для поглинання струсів.[4]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. The water in you. Howard Perlman. December 2016. 
  2. Total body water volumes for adult males and females estimated from simple anthropometric measurements. 33 (1). The American Journal of Clinical Nutrition. January 1980. (потрібна підписка). 
  3. Guyton, Arthur C. (1976). Textbook of Medical Physiology (вид. 5th). Philadelphia: W.B. Saunders. с. 284, 424. ISBN 0-7216-4393-0. 
  4. FCS Animal Production L2. google.com.